Par dotazu..

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
Octava
Profík
Profík
Příspěvky: 1179
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Par dotazu..

Příspěvek od Octava »

Chudej student píše:Mel bych par otazek..
1/ Za jizdy mi kolisa teplota,predpokladam teplotni cidlo..vi nekdo cenu?2.5 TDI 132kw BAU
2/ Zadni aerotwin na Varianta,dela se neco jako original,pripadne nejaka verne kopie..nechci nejakej hnusnej kus gumy..
3/ Lisi se nejak pri kodovani budiky s maxidotem z 1.9 TDI a 2.5 TDI?
Diky za odpovedi a postrehy :wink:

Taky jsem mel problem s kolisajici teplotou,tak jsem koupil novy cidlo a jeste vicko na expanzku a je po problemu :wink:

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Par dotazu..

Příspěvek od Chudej student »

Teplota by prave kolisat nemela...Diky za rady kluci,a jeste opet otazka..co to cidlo stoji? :)
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
fery.bee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 401
Registrován: 07.09.2008 13:42
Bydliště: Zlínsko

Re: Par dotazu..

Příspěvek od fery.bee »

Sorry, ale ten zbastlenej Kraft vypadá děsně. Podle tvaru je jasný, že na zadek vubec nepatří. Neni nad to tam dát nový originál ramínko a origo aerotwin. :wink:[/quote]

Na kolik asi výjde orig. zadní stěrač 360mm bez ramínka?

Uživatelský avatar
Octava
Profík
Profík
Příspěvky: 1179
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Par dotazu..

Příspěvek od Octava »

to nevim,ale slysel jsem neco ze kolem 500,-,ja ho mam od znamyho.... :P Jinak jeste k ty teplote,je jasny ze kolisat by nemela,maximalne trebas ze kdyz jedes z kopce bez plnyu tak klesne to je normal,ale treba kdyz jedes po rovine nebo i do kopce a spadne(tak to delalo me) tak to normal neni,ja tam dal jiny cidlo a jeste k tomu novy vicko expanzky,protoze to stary bylo naky cely zalepeny :roll:

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Par dotazu..

Příspěvek od Chudej student »

Octava píše:to nevim,ale slysel jsem neco ze kolem 500,-,ja ho mam od znamyho.... :P Jinak jeste k ty teplote,je jasny ze kolisat by nemela,maximalne trebas ze kdyz jedes z kopce bez plnyu tak klesne to je normal,ale treba kdyz jedes po rovine nebo i do kopce a spadne(tak to delalo me) tak to normal neni,ja tam dal jiny cidlo a jeste k tomu novy vicko expanzky,protoze to stary bylo naky cely zalepeny :roll:
Co u koncernovych aut kdyz sem mel prvni GIV,tak tam se nehla nikdy,u Fabie RS se hnula jednou nad 90 kdyz sem v zime v minus 18 jel 170 po dalnici a zamrzl chladic,u Golfa se nehla nikdy u druhyho taky ne,proto kdyz se to zaclo hejbat u Passata tusil sem ze cidlo udelalo papa :)
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Currahee
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3692
Registrován: 25.09.2007 10:11
Bydliště: StoVWěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Par dotazu..

Příspěvek od Currahee »

Já kupoval čidlo na rychlo v koncernovém servisu Porsche Prosek. Byla to docela raketa. I s těsněním jsem za něj dal 730,- :roll:
Passat kombi B7 2.0TDI CFGB 157kW by Motorpower DSG 4motion r.2013
Opravy, repase a prodej baterií do akunářadí, diagnostiky, geometrií apod!

Uživatelský avatar
magmuss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 29.10.2007 19:49

Re: Par dotazu..

Příspěvek od magmuss »

Mám 2,5TDi 110kW asi rok. Byl v háji termostat a teplota šla nahoru v kolonách a po dálnici skoro na nule. Koupi jsem termostat - mimochodem, u tohodle motoru je termostat pod rozvodama, takže rovnou i rozvody nové a od té doby se ručička po zahřátí nehne z 90ky.. takže v tom máte v těch mazlíkách docela jetel!! Čidlo, termostat, VAG a víčko expansky.. jak se tu psalo.. víc mě nenapadá.

Uživatelský avatar
---M-I-R-A---
Řidič
Řidič
Příspěvky: 140
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc

Re: Par dotazu..

Příspěvek od ---M-I-R-A--- »

Pánové, kde přesně se to čidlo teploty chladící kapaliny nachází u podélně uložené (Audi A4) 1.9TDI (AFN)?
Vorsprung durch Technik - Audi

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Par dotazu..

Příspěvek od Paskal »

---M-I-R-A--- píše:Pánové, kde přesně se to čidlo teploty chladící kapaliny nachází u podélně uložené (Audi A4) 1.9TDI (AFN)?
:arrow:
Přílohy
5.JPG

Uživatelský avatar
---M-I-R-A---
Řidič
Řidič
Příspěvky: 140
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc

Re: Par dotazu..

Příspěvek od ---M-I-R-A--- »

Paskal píše:
---M-I-R-A--- píše:Pánové, kde přesně se to čidlo teploty chladící kapaliny nachází u podélně uložené (Audi A4) 1.9TDI (AFN)?
:arrow:
Mockrát děkuju!
Vorsprung durch Technik - Audi

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Par dotazu..

Příspěvek od Paskal »

NZ :wink:

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“