TURBO

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Luckyv
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 14.04.2008 16:46
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

TURBO

Příspěvek od Luckyv »

cauves chlapy, od doby co mi vymenili turbo za nové, tak jsem ujel zhruba 1000km a od tý doby při 3000 do 3500 otáček vycházej nekde od motoru takové drnčivé zvuky. A nemužu přijít čím to je. Je to dost nepříjemnej zvuk. Diagnostika píše neco o ventilu n75 ale nemyslím že ten by to spusoboval. nemáte nekdo nejakou radu díky. A ješte bych rád jesli by nekdo doporučil nejakej šikovnej servis v Praze. Passat variant 1.8T 1998

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: TURBO

Příspěvek od StandaS »

Luckyv píše:cauves chlapy, od doby co mi vymenili turbo za nové, tak jsem ujel zhruba 1000km a od tý doby při 3000 do 3500 otáček vycházej nekde od motoru takové drnčivé zvuky. A nemužu přijít čím to je. Je to dost nepříjemnej zvuk. Diagnostika píše neco o ventilu n75 ale nemyslím že ten by to spusoboval. nemáte nekdo nejakou radu díky. A ješte bych rád jesli by nekdo doporučil nejakej šikovnej servis v Praze. Passat variant 1.8T 1998
Radlická pan Petřík. :wink:
Přílohy
R.JPG
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
Currahee
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3692
Registrován: 25.09.2007 10:11
Bydliště: StoVWěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: TURBO

Příspěvek od Currahee »

Čéčé ty máš mapy, kdy ještě byly dřevěný hradčany a Šemík se chystal ke skoku z Vyšehradu :lol: ten barák ČSOB už tam naproti stojí docela dlouho :mrgreen:
Přílohy
new.jpg
Passat kombi B7 2.0TDI CFGB 157kW by Motorpower DSG 4motion r.2013
Opravy, repase a prodej baterií do akunářadí, diagnostiky, geometrií apod!

Uživatelský avatar
Luckyv
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 14.04.2008 16:46
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: TURBO

Příspěvek od Luckyv »

Pan petřík jo? dikes asi ho po novým roce navštívím. Ty autorizaky me už ser... zdá se mi že tomu vubec nerozumej. Akorát chtej prachy.

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: TURBO

Příspěvek od StandaS »

Luckyv píše:Pan petřík jo? dikes asi ho po novým roce navštívím. Ty autorizaky me už ser... zdá se mi že tomu vubec nerozumej. Akorát chtej prachy.
Dělají tam jen VW a o to je to lepší. Tam kde dělají všechny značky není moc dobré, ale i u těch se najdou dobří borci. :wink:
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: TURBO

Příspěvek od StandaS »

Currahee píše:Čéčé ty máš mapy, kdy ještě byly dřevěný hradčany a Šemík se chystal ke skoku z Vyšehradu :lol: ten barák ČSOB už tam naproti stojí docela dlouho :mrgreen:
Osobo, co to melete :158: vždyť to co tam vidíš je ta nová budova. To jsou nové mapy ve vyhledávači.
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
Currahee
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3692
Registrován: 25.09.2007 10:11
Bydliště: StoVWěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: TURBO

Příspěvek od Currahee »

Nňo na tý mojí fotce jo :mrgreen: :gy:
Passat kombi B7 2.0TDI CFGB 157kW by Motorpower DSG 4motion r.2013
Opravy, repase a prodej baterií do akunářadí, diagnostiky, geometrií apod!

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: TURBO

Příspěvek od StandaS »

Currahee píše:Nňo na tý mojí fotce jo :mrgreen: :gy:
No tak to jsem si ani nevšiml, že to není ta moje :lol: Já ji měl někde uloženou někde v obrázkách i s tou šipkou a už jsem to neřešil. Dávám ji sem už poněkolikáté, tak zřejmě stavbaři rychle tu stavbu dokončili. :P Je to ale sranda, tu mapu jsem stahoval cca před rokem ze stejného místa. :wink: Je pravda, že tam ty podklady měli ještě v létě starší dvou let a ty nové tam dali někdy napodzim. :lol:
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
Fíša
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 29.09.2007 15:03
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: TURBO

Příspěvek od Fíša »

čus. chtěl jsem se zaptat zda záleží u sestavování turba na pašika 81kw, jak se správně sestaví, myslím tím konrétně ten o kroužek který hýbe lopatkami. mám totiž problém v tom že jsem měnil turbo, kompletně jsem ho vyčistil a sestavil, ale auto mi při 110 km/h, padá do nouzáku, když odpojím podtlakovou hadičku na táhlo lopatek tak auto jede pořád stejně, neztrácí výkon, kámoš mi říkal že jsem ten o kroužek dal obráceně, je možné že to je tím?
Auto - pneu servis Jílové u Děčína
Prodej nových i použitých ND
Plnění autoklimatizací + oprava

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: TURBO

Příspěvek od majkl1 »

StandaS píše:
Currahee píše:Nňo na tý mojí fotce jo :mrgreen: :gy:
No tak to jsem si ani nevšiml, že to není ta moje :lol: Já ji měl někde uloženou někde v obrázkách i s tou šipkou a už jsem to neřešil. Dávám ji sem už poněkolikáté, tak zřejmě stavbaři rychle tu stavbu dokončili. :P Je to ale sranda, tu mapu jsem stahoval cca před rokem ze stejného místa. :wink: Je pravda, že tam ty podklady měli ještě v létě starší dvou let a ty nové tam dali někdy napodzim. :lol:
Mastí si to takhle hlemýžď z kopce a prásk ho! Najednou tam vyrostl strom! :ura1: :cry2:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
Currahee
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3692
Registrován: 25.09.2007 10:11
Bydliště: StoVWěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: TURBO

Příspěvek od Currahee »

:lol: hmm něco jako vžum, vžum a želvy byly v pr*eli :mrgreen:
Passat kombi B7 2.0TDI CFGB 157kW by Motorpower DSG 4motion r.2013
Opravy, repase a prodej baterií do akunářadí, diagnostiky, geometrií apod!

Uživatelský avatar
maku b5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 14.10.2008 04:49
Bydliště: Prešov

Re: TURBO

Příspěvek od maku b5 »

cafko. ja mam problem ze ak vydem nad 3000 otacok tak to turbo vypne a potom ho zapne az ked znova nastartujem motor ale vahu som skusal. poradte :(

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: TURBO

Příspěvek od majkl1 »

Vag - výpis chyb - log 8)
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
Currahee
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3692
Registrován: 25.09.2007 10:11
Bydliště: StoVWěžatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: TURBO

Příspěvek od Currahee »

maku b5 píše:cafko. ja mam problem ze ak vydem nad 3000 otacok tak to turbo vypne a potom ho zapne az ked znova nastartujem motor ale vahu som skusal. poradte :(
Vzduchový filtr 8)
Passat kombi B7 2.0TDI CFGB 157kW by Motorpower DSG 4motion r.2013
Opravy, repase a prodej baterií do akunářadí, diagnostiky, geometrií apod!

Uživatelský avatar
maxik.mad
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 22.10.2008 18:25
Bydliště: Přerov

Re: TURBO

Příspěvek od maxik.mad »

StandaS píše:
Luckyv píše:Pan petřík jo? dikes asi ho po novým roce navštívím. Ty autorizaky me už ser... zdá se mi že tomu vubec nerozumej. Akorát chtej prachy.
Dělají tam jen VW a o to je to lepší. Tam kde dělají všechny značky není moc dobré, ale i u těch se najdou dobří borci. :wink:
Pravdu díš, já jezdil ke svému dvornímu mehanikovi s Peugeotem, pan mehanik dělá francouze. Koupil sem prasátko a pan mehanik začal opravovat VW + Škodovky, a dospělo to tak daleko, že mám druhé prasátko a spousta lidí z autorizovaného servisu se přestěhovala k němu, bude to asi kvalitou a rychlostí služeb. Já tam jezdím už 8 let a naprostá spokojenost :wink: O zákazníky se stará velice dobře a kdykoliv je problém pomůže, i mimo prac. dobu. Takovejch řemeslníků ať je co nejvíc.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“