ET a navigace...

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
JencekSF
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 01.11.2007 18:25

ET a navigace...

Příspěvek od JencekSF »

Ahoj

Mám na srdci hned tři potíže:

Takže za prvé jaké ET patří na passata B5 variant kola 16" a jaká šíře disku je optimální pro 205/55 pneu?

V technicaku mam zapsane jen 15"-tky jak tam dostanu 16" aby mi pak pistolnici dali technickou

a poslední navi MFD vyrobni cislo konci pismenkem D, takze vhodna pro nase konciny, ale nemam k ni GPS antenu, kolik takova legrace stoji a kde se to necha koupit?

Tak to by byly snad vsechny vanoční "potíže"

Díky za rady Jencek

Uživatelský avatar
vwszene
Profík
Profík
Příspěvky: 1160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jížní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: ET a navigace...

Příspěvek od vwszene »

Ahoj.Koukni na http://www.stualarm.cz/kategorie/car-gs ... gps/kombi/

Já sem teď kupoval tu penta, tak sem zvědavej, jak bude fakat.
TUNING 4 EVER

Uživatelský avatar
cendler
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1400
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ve svém
Kontaktovat uživatele:

Re: ET a navigace...

Příspěvek od cendler »

1) ET bohužel jsi nejsem jistý, ale mělo by být 35 nebo 45 a origo co se dávalo je 205/55/16
2) pokud máš pouze R15, tak bych zašel někam k autorizovanému prodejci, aby to dal papír o tom, že B5 se dělala s R16, podle mě by to neměl být problém, kdyby jsi chtěl ještě větší kola, na to by jsi potřeboval už typový list, protože B5 je max co se z výroby dávaly
3) gps anténu koupit nejlépe zde na forum sekce bazar, novou u VW, nebo jak píše vwszene u stualarmu.cz ji koupit, ale pokud tam nemáš registraci nekoupíš a to může pouze firma, jestli by jsi chtěl, mohu ti ji koupit a poslat
http://www.pjshop.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - Prodej autohifi a tuningu všech možných i nemožných věcí
Akce na podvozky Koni -20%, novinky u Koni podvozek STR.T. - opravdu pěkný cen, na stránkách srovnávací tabulka

Uživatelský avatar
vwszene
Profík
Profík
Příspěvky: 1160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jížní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: ET a navigace...

Příspěvek od vwszene »

Jak to že tam můžou nakupovat jen firmy?Já sem tam zavolal do pobočky, páč to mám kousek, chlap řikal že za 3 dny to má, pak sem tam zajel koupil a hotovo.
TUNING 4 EVER

Uživatelský avatar
cendler
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1400
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ve svém
Kontaktovat uživatele:

Re: ET a navigace...

Příspěvek od cendler »

vwszene píše:Jak to že tam můžou nakupovat jen firmy?Já sem tam zavolal do pobočky, páč to mám kousek, chlap řikal že za 3 dny to má, pak sem tam zajel koupil a hotovo.
jasně pokud mají někde poblíž pobočku tak jo, ale jinak ne
tak se zkus zaregistrovat na netu :wink:
http://www.pjshop.cz" onclick="window.open(this.href);return false; - Prodej autohifi a tuningu všech možných i nemožných věcí
Akce na podvozky Koni -20%, novinky u Koni podvozek STR.T. - opravdu pěkný cen, na stránkách srovnávací tabulka

Uživatelský avatar
JencekSF
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 01.11.2007 18:25

Re: ET a navigace...

Příspěvek od JencekSF »

tak tady ty zhovadilosti jsou uz vyresene

ted spis prdi mi vyfuk, a to tak, ze kdyz je to studene, tak se stydim sedet vevnitr :lol: vypada to na par direk ve vlnovci a kdyz uz budu v tom, tak asi vymenim komplet celej vyfuk, kdo ma cekat, kde to prorezne za mesic :wink: nejake rady, doporuceni znacky a kde koupit jsou vitany, stejne tak, co se tyce prednich homokinetaku, nejaaaak mi v tom lupe, kdyz se zataci a z toho zvuku taky nemam radost :)

free.ef.em
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 20.11.2008 11:59

Re: ET a navigace...

Příspěvek od free.ef.em »

Zdar, ja teda nevim jestli to uz nekde nebylo, ale zajimalo by me, jak si muzu nechat zapsat do technicaku treba 17tky kola,....???
Osobne stim nemam zkusenosti a tak bude kazda rada prinosem!!!
Dik

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: ET a navigace...

Příspěvek od standokan »

dej hledat máš zde podrobný návod 8O
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“