Passat Allroad

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
maxik.mad
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 22.10.2008 18:25
Bydliště: Přerov

Re: Passat Allroad

Příspěvek od maxik.mad »

Currahee píše:
Petrolejový šejk píše:
A jeje tady někdo večeřel vtipnou kaši. No Allroud má taky tuším vzduchovej podvozek, nebo alepoň ten co jsem viděl ho měl.
...to jo, ale nebylo by lepší ho koupit rovnou? Když to budeš chtít předělat, tak se nedoplatíš. Jeden z nejnáročnějších úkonů jsou elektrosvazky a jednotky. Neboj, taky jsem chtěl kdysi překopat motor 1,9 na 2,5 ale brzo mě to přešlo :wink:
Jo jo, tady někdo mluví o ceně, já chtěl odjakživa A6 allroad, ale cena ojetiny, kolem 500000,- mě natrvalo odradila, nakonec sem byl nucen se spokojit s tím co mám teď, až na vzduchové pérování a štelování světlé vejšky podvozku sem si to vlastně splnil, takže chce to zvážit co a za jakou cenu :wink:

Uživatelský avatar
maxik.mad
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 22.10.2008 18:25
Bydliště: Přerov

Re: Passat Allroad

Příspěvek od maxik.mad »

TNT píše:No to je fakt, takovy lehci svezeni po louce, tomu bych rozumel, ale nejakej teren, no nevim...:)

Ale jo, zlehka to jde. :lol:

http://www.dailymotion.com/video/x1ci92 ... cross_auto

Tak tohle si vyzkouším aj s tou sériovkou co mám :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat Allroad

Příspěvek od TNT »

Jj to zkus, takovej travaDRIFT. :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
deiwis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 28.06.2008 02:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat Allroad

Příspěvek od deiwis »

Zdravím..Chtěl bych ten přední kožený přehoz na přední kapotě co je na Fotce PAssatu..Nevíte kde se to dá koupit..Nikde jem to nesehnal..Díky.. :roll:

Uživatelský avatar
martiner
Pilot
Pilot
Příspěvky: 839
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karviná

Re: Passat Allroad

Příspěvek od martiner »

deiwis píše:Zdravím..Chtěl bych ten přední kožený přehoz na přední kapotě co je na Fotce PAssatu..Nevíte kde se to dá koupit..Nikde jem to nesehnal..Díky.. :roll:
clubák Zvířátko ti určitě poradí,"nemožné dělá na počkání a zázraky do 14ti dnů :wink: ",má to v nabídce.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“