Strašná zkušenost s www.passatdily.cz !! NOVÉ ZJIŠTĚNÍ !!!

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Strašná zkušenost s www.passatdily.cz !! NOVÉ ZJIŠTĚNÍ !!!

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

Zdarec všichni,

chtěl bych se s váma podělit o zkušenost s nákupem u firmy Passat dily - http://www.passatdily.cz..
Zhruba před dvěma lety jsem v Brandýse nad Labem nakupoval díly na pašíka a všechno probíhalo v pořádku. Vzájemná důvera. Dobrý jednání, když mi dali špatnej díl, tak ho okamžitě vyměnili. Hlavní chlápek přes díly se ale od firmy trhnul a přestěhoval do Štolmíře (u Českého Brodu).
Po 2 letech mu volám, jestli nemá béžovou palubku na B5,5 a odpověď zněla, že má asi 4 a cena 3500,- i vydal jsem se a čekala na mě palubka do hněda na passata B5 a týpek že si na mě vzpomíná a že to nevadí, že má jinou barvu a že když vylámu vnitřky, tak bude jak z B5,5.. I trval jsem na svým a našel palubku, co jsem hledal,. Tu mi ale prej neprodá, že jí má v sadě atp... (To mi nemohl říct do telefonu?????) Tak po chvíli dohadování, že mi jí dá za 5000. Nakonec jsem se domluvil, že mi jí prodá za 3500 kompletně oholenou (bez výdechů klimy a krytu airbagu) a pyšně jsem si jí vezl domů. Až do této chvíle bylo vše v pořádku. Asi po měsíci jsem mu volal, že bych potřeboval komplet elektriku na B5 s automatickou klimou a vše, co je zapotřebí k přestavbě. Prý to připraví a mám si přijet.. Když jsem dojel, zkontroloval jsem vše narychlo a ptal se, jestli jde skutečně o neCAN (do roku 2000).. Ani nevěděl, co chci vědět, ale že kdyby něco, tak to vymění.. Prej je lepší, když bude mít on záruku, že jsem zaplatil.. I odvezl jsem si topení 5000Kč, kabeláž 1500, panel klimy (chtěl 2200) jsem nevzal a čidlo teploty na palubku za 300!!!

Když jsem přijel domu, zjistil jsem, že elektrika má půlku uštípanejch konektorů, je na 2002 passata CAN, topení jakbysmet (to je snad ale stejný). Tak volám, ať najde správný díly a on, že je nemá, ať si je seženu jinde. I sehnal jsem: Palubku, topení, komplet elektriku, panel climatronicu včetně všech čidel za 2000!!!!Kč = o 7000 levněji... Když jsem za ním přijel, aby si vzal díly zpět (protože úmyslně prodal díly, než za jaký je vydával) a vrátil peníze, tak mi řekl, že nic vracet nebude a ať si seberu, co už mam a vypadnu.. Že jestli něco, tak mi dá správnou elektriku, ale že musim připlatit ještě 500Kč!! TA DRZOST... Chvíli se ve mně vařila krev a já tam řval na chudáky jeho poskoky, který za nic nemohli a s nim řešil jen po telefonu.. Poskokům pak už jenom nadiktoval, ať se se mnou nebavě a nic.. Tak jsem navrhl, ať si prachy nechá i s dílama a udělá mi kredit za 6500 na díly až budu nějaký potřebovat (prostě snaha se domluvit). Odpověď zněla: "Já ty díly nechci, co já s nima? Vemte si, co máte, vypadněte a už se neukazujte, takovejch jako jste vy, co chtěj vracet díly už mam plný zuby".. Sebral jsem teda, co jsem měl (jen jsem ty poskoky ukecal ať mi vyměněj tu dojebanou elektriku za carbon rámeček do středu palubky) a šel do hajzlu.. Takže teď mám doma celou výbavu na přestavbu klimy 2x.. SUPER.. Nechal jsem se nachtat, že prej kdyby něco, tak to vezme zpět, nebo to jinak doladíme.. TAKŽE BACHA.. Takový jednání jsem snad ještě nezažil.. A další novinka podle něj: Náhradní díly se neměněj a nemaj záruku!!!!!!! Dobrý co?? Takže bacha až něco koupíte a nebude vám to fungovat. Peníze, ani funkční díl už neuvidíte!!! Hodně štěstí všem!!
Naposledy upravil(a) Cyp_the_trestacz dne 27.01.2009 21:01, celkem upraveno 3 x.

OTDi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 70
Registrován: 23.09.2008 09:54
Bydliště: zl

Re: Strašná zkušenost z www.passatdily.cz

Příspěvek od OTDi »

pošli na něj nějakou kontrolu. ti mu tam určitě něco najdou. Kámoš říkal že na takový hajzly je to jediný co můžeš udělat a sám to prej udělal a co se pak doslech tak byl spokojenej

Uživatelský avatar
Pašák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3039
Registrován: 10.11.2007 16:06
Bydliště: okr. Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Strašná zkušenost z www.passatdily.cz

Příspěvek od Pašák »

Tak to teda koukám jako puk 8O je mi líto co se ti stalo ale zase uznej svou chybu, že když si ten svazek elektriky kupoval tak ses mohl podívat zda tam jsou všechny konektorky než si mu dal peníze. Já sem s ním mluvil a co sem potřeboval perfektně zabalil a 2 den sem to měl doma a ještě mi od něj přišla na Nový rok Pfka, takže já mám s ním jen dobré zkušenosti.
Můj Passat zde: http://www.pasak.webnode.cz
Chceš na svého mazla folie? Doporučuju..: http://www.autofolie-alter.com
Velké díky patří stevemu za všechno kolem passata... ;)

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Strašná zkušenost z www.passatdily.cz

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

Pašák píše:Tak to teda koukám jako puk 8O je mi líto co se ti stalo ale zase uznej svou chybu, že když si ten svazek elektriky kupoval tak ses mohl podívat zda tam jsou všechny konektorky než si mu dal peníze. Já sem s ním mluvil a co sem potřeboval perfektně zabalil a 2 den sem to měl doma a ještě mi od něj přišla na Nový rok Pfka, takže já mám s ním jen dobré zkušenosti.
Na konektory seru, to jsem psal jenom proto, že ta cena tomu neodpovídá.. Konektory bych si napájel ze svý elektriky. Jedinej můj požadavek byl, aby to byl neCAN a to nebyl.. To jsem zjistil až doma podle čísla... Neřikám, že nemůžeš mít dobrou zkušenost, ale tys nic nechtěl reklamovat a měls kliku, že Ti poslal to co měl.. Pak bys čuměl.. A že máš do 14 dnů nárok na vrácení peněz, když něco kupuješ online a neni to ono, s tim by sis u něj mohl víš co, viď?

Fakt je ten, že to zboží vydával za něco jinýho a pak to nechtěl vyměnit..

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: Strašná zkušenost z www.passatdily.cz

Příspěvek od standokan »

já jsem s ním také spokojenej :cry: j a pf jsem také dostal :( ,ale pokut´je to tak jak říkáš tak to od něj není pěkné kurwa
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Strašná zkušenost s www.passatdily.cz

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

To je jasný.. Já neřikám, že neni v pohodě něco koupit.. Jen mít kliku, aby to bylo přesně ono a aby to fungovalo..

Uživatelský avatar
Patrik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1361
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prag
Kontaktovat uživatele:

Re: Strašná zkušenost s www.passatdily.cz

Příspěvek od Patrik »

Psal jsem tam mail, někdy kolem 24.12, odpověd mi přišla 25. 12, takže během svátku, což jsem fakt nečekal, ale to je nakonec vcelku jedno žeano, ale potřeboval jsem nějaký info o dílech, a do budoucna ještě nějaký info... a takový vřelý jednání, úpravu mailu atd, jsem teda dlouho nezažil, všechno seřazený, cena napsaná atd, ještě mi nabídl slevu apod. A psal mi konkrétně pan Novák, tak nevim kdo to je, ale mail to byl jejich klasika passatdily.

Ale určo něco jako je elektrika to je odvážnost takhle kupovat, tohohle jsem se vždycky bál, kupovat i blbý sluchátka do uší přes net, co když to nebude fungovat atd, ale například řadičku, tu si prohlídnu, a odvezu si jí osobně, a nic přes net...

Každopádně jak tady čtu příspěvky od tebe, ty teda nemáš lehkej život, nejdřív to s pašákem a ted tohle, jo to bych si hodil mašli
EX Passat 3BG US Look

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Strašná zkušenost s www.passatdily.cz

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

Patrik píše:Psal jsem tam mail, někdy kolem 24.12, odpověd mi přišla 25. 12, takže během svátku, což jsem fakt nečekal, ale to je nakonec vcelku jedno žeano, ale potřeboval jsem nějaký info o dílech, a do budoucna ještě nějaký info... a takový vřelý jednání, úpravu mailu atd, jsem teda dlouho nezažil, všechno seřazený, cena napsaná atd, ještě mi nabídl slevu apod. A psal mi konkrétně pan Novák, tak nevim kdo to je, ale mail to byl jejich klasika passatdily.

Ale určo něco jako je elektrika to je odvážnost takhle kupovat, tohohle jsem se vždycky bál, kupovat i blbý sluchátka do uší přes net, co když to nebude fungovat atd, ale například řadičku, tu si prohlídnu, a odvezu si jí osobně, a nic přes net...

Každopádně jak tady čtu příspěvky od tebe, ty teda nemáš lehkej život, nejdřív to s pašákem a ted tohle, jo to bych si hodil mašli
Ano ano.. Pan Novák.. Ti jeho poskoci sami stáli za mnou.. Sranda celkem... Co já ale hlavně nechápu je, že jestli mu šlo o peníze, tak měl přijmout tu mojí nabíídku, že mu je nechám a on mi udělá kredit.. To jednání jsem absolutně nepochopil. Jako, že tak mermomocí nechtěl ty díly, co mi dal zpět... On prachy má a může mu bejt jedno za co.. Takhle už tam nekoupim nikdy nic..
Vtipný bylo, že když jsem mu napsal zprávu, že takovýhle jednání jsem ještě nezažil a že je to sprostej podraz, tak mi odepsal, že neni žádnej měnič dílů a že ho mrzí, jak to dopadlo, ale prej sme si to aspoň vyjasnili.. Vyjasnili co? Že díly nemění???? Tak proč mi řekl, že kdyby byl problém, tak to doladíme?? Nechápu..

Uživatelský avatar
pipek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolín

Re: Strašná zkušenost s www.passatdily.cz

Příspěvek od pipek »

Ahoj všichni,
jsem tu sice nový ale také bych se rád podělil se svou zkušeností u f.passatdíly.
V roce 2007 se mi stala malá nehoda a potřeboval jsem sehnat nějaké díly na opravu.Na netu jsem narazil a firmu p.Nováka a telefonicky jsme se dohodli a požadovaných dílech.Byl jsem ujištěn,že vše má a nic není problém.Protože pracuji nedaleko od Štolmíře,kde firma sídlí,dojel jsem se i na díly podívat.Jednal jsem jen se zaměstnanci (jestli se to dá tak nazvat :-) ) a spolu jsme prošli seznam potřebných dílů i jejich ceny.Dohodli jsme se,že pošlu seznam a p.Novák přidá přesné ceny a zašle zpět.Po odeslání seznamu jsem se do 4dnů nedočkal odpovědi,i když jsem to 3*telefonicky urgoval.Jediné čeho jsem se dočkal,bylo,jeden telefonát ve stylu,"Máme vše připravené,doufám,že přijedete,leží to na dvoře." Tak jsme teda s kolegou jeli pro připravené díly a nestačil jsem zírat.
Po již zmiňované předešlé zevrubné dohodě cen(30tis.) vzalo vše rychlý spád.Dostavil se osobně p.Novák a jen letmým pohledem po všech dílech zdělil,že je to min.75000kč!!! Docela slušná změna.Tak nastala mírná výměna názorů ve stylu:On není žádný čorkař,on má sice dražší ceny ale za to kvalitní!Jestli chci něco levně,ať táhnu do Chomutova za cikánama atd,atd..Ale seznam o cenách nedokáže poslat.
Trošku mne šokovalo,když začal naceňovat díly do šroubků!!!Na rozdíl u jinak poškozených dílů(např.propíchlá palubní deska)tvrdil,že to nic není,není to ani vidět.Vybral jsem tedy jen to nejnutnější. Doklad o koupi napsal na kus papíru a jestli chci prý ofiko doklad,tak si připlatím dalších 20%.
Po této zkušenosti a vulgárním jednání nemám opravdu chuť u takových lidí zase něco nakupovat.
Někdo jste pořídil dobře,já mám tuto zkušenost.Nikdy více.:-(

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: Strašná zkušenost s www.passatdily.cz

Příspěvek od standokan »

no na to že je to tvůj první přispěvek tak slušný :)
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Strašná zkušenost s www.passatdily.cz

Příspěvek od rapid.direct »

Kupuje to od čorek a prodává to za vatu...... já s nima měl jednu a zatím dobrou zkušenost! :mrgreen:

Uživatelský avatar
pipek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolín

Re: Strašná zkušenost s www.passatdily.cz

Příspěvek od pipek »

Díky.Radši bych příště psal o něčem příjemnějším.:-))
Snad se tady brzo zorientuji a přidam nějaké zkušenosti se svým pašíkem.:-) Zatím spíš čerpám jen info a rady.

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Strašná zkušenost s www.passatdily.cz

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

pipek píše:Díky.Radši bych příště psal o něčem příjemnějším.:-))
Snad se tady brzo zorientuji a přidam nějaké zkušenosti se svým pašíkem.:-) Zatím spíš čerpám jen info a rady.
Bohužel extrémně výstižný... Mám dost zkušeností za 3 roky,.. Co jsem třeba nepsal..

Ještě před dvěma lety:

Dobrý den, máte prosím vypínače výhřevu sedaček? Ano, za 1600,-
Já:"To je nějak dost"
On" Víte co, dejte to sem a vypadněte.. Já nemam chuť se s někým dohadovat. Všichni jenom kecaj. běžte si je koupit do VW za dvojnásobek.."

Jen tak pro zkoušku - koukněte se, co stojej a stály... (150-500kč max).. Jsou jich mraky na aukro, tady.. Annonce.. všude...

Kdyby řekl slušně, že se domluvíme, nebo, že je mu líto a nemůže slevit, ale tohle...

Co napsal Pipek (ať i s mínus 50ti příspěvkama), tak přesně popisuje jednání pana Nováka.
Předem nesdělí žádné ceny a vše je připravené.. Po osobní návštěvě jsou připravený jiný díly (a ať si člověk dodělá - viz moje palubka - já chtěl B5,5 a prej B5 jiný barvy bude fajn) a za uplně jiný ceny.. Domluvíme se, domluvíme se.. přijeďte a šup - topení za 5000, který jsem sehnal za desetinu... Kdo byste dal za tpení 5000? Za ten plastovej bazmek, co se od roku 1996 nezměnil dal 5000? Bez motorků??? Já byl ten idiot po tom, co mi pan Novák nakecal... Dneska jsem chyřejší... mimochodem.. Jedno kompet topení mám na prodej... Za 5000...

A abyste věděli, ja to bylo prvotně, tak následovně:

Pan Novák řekl, že koplet díly na přestavbu AC na climatronic budou za 5000 a když jsem přijel, bylo za 5000 jen plast topení!!! Pak máme ŘJ za 2200, kabely za 2000 (protože elektrika je fakt prej našláplá), čidlo teploty na palubku za 300, atd... Stačí vám??

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: Strašná zkušenost s www.passatdily.cz

Příspěvek od standokan »

tak mě už to stačí
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Strašná zkušenost s www.passatdily.cz

Příspěvek od rapid.direct »

No to je byznysman :lol: :lol:

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“