Jak otevřít dveře na B5?

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
nobel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 107
Registrován: 08.01.2008 08:01
Bydliště: Zlínský kraj

Jak otevřít dveře na B5?

Příspěvek od nobel »

Zdravím Vás clubáci,mám takový dotázek: byl jsem včera v myččce,bo se na tu černotu nedalo dívat:říkal jsem si že je - 11 a modlil se at mi treba nezamrzne víko kufru v těch gumách,ale stal se horší problém: dveře od spolujezdce se nechtěli zavřít(stál jsem asi půl hodky u márketu)vzal jsem šroubovák a rozchodil zámek na dveřích,všechno bylo oka..pak kámoš nastupoval večer a říkal že nejdeou otevřít dveře u spolujezdce..říkal jsem si že asi zamrzly,nechal jsem to v teple přes noc ale dveře vůbec nekomunikují..asi tam vyskočilo táhlo nebo něco..páčka zevnitř vůbec nekomunikuje,tak přemýšlím jak to lze rozebrat..když jsou šroubky vespod a poboku dveří... nevíte někdo co s tím??? 8O 8O 8O

Uživatelský avatar
Krosik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 441
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Jak otevřít dveře na B5?

Příspěvek od Krosik »

Co na to povedat, odsrubovat zamok z boku, odpojit lanko od vonkajsieho otvarania, tapacir dole, sklo von, plech dole a si pri zamku...

Uživatelský avatar
pepino
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1185
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak otevřít dveře na B5?

Příspěvek od pepino »

Krosik píše:Co na to povedat, odsrubovat zamok z boku, odpojit lanko od vonkajsieho otvarania, tapacir dole, sklo von, plech dole a si pri zamku...
u zavrenych dveri to bude honicka, nechal bych to fakt rozmrznout, pak zkusit zvenku nebo zevnitr....sroubky na tapec jsou myslim i po obvodu a k tem se nedostanes...jinak pouzivejte nove rozdeleni temat....presouvam

Uživatelský avatar
nobel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 107
Registrován: 08.01.2008 08:01
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Jak otevřít dveře na B5?

Příspěvek od nobel »

myslím že je tam vyskočené to táhlo jelikož při zatáhnutí za kličku to necvaka jak u ostatních dveří :cry: takze nemam tucha jak se k tomu dostat.. :roll:

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Jak otevřít dveře na B5?

Příspěvek od Paskal »

To je tež nápad jit mýt v - 11°C auti. :repa: :roll:

Jinak dole sou jen 2 šroubky + 2 v madle...pak už to je jen nacvaklé na špuntech.
Ale na ty zpodní se bez toho aby si neponičil Tapec, tak se nedostaneš.

Jinak to bude chtít nechat pořádně rozmrznout a vysušit. A DO ti to taky neotevře??...To by mělo otevřít a z venku za kliku by to mělo jít. Asi budeš muset počkat do Jara až bude tepleji. :) Jinak neni co poradit jinačího.

Uživatelský avatar
nobel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 107
Registrován: 08.01.2008 08:01
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Jak otevřít dveře na B5?

Příspěvek od nobel »

Paskal píše:To je tež nápad jit mýt v - 11°C auti. :repa: :roll:

Jinak dole sou jen 2 šroubky + 2 v madle...pak už to je jen nacvaklé na špuntech.
Ale na ty zpodní se bez toho aby si neponičil Tapec, tak se nedostaneš.

Jinak to bude chtít nechat pořádně rozmrznout a vysušit. A DO ti to taky neotevře??...To by mělo otevřít a z venku za kliku by to mělo jít. Asi budeš muset počkat do Jara až bude tepleji. :) Jinak neni co poradit jinačího.
Měl si pravdu,zavřel jsem to na noc ke kámošovi na dílnu a zakotlil tam na 30stupňů,ráno sice kaluže vody,ale dvířka udělala křup křup a krásně se otevřela :ura1: :ura1: :ura1: je to lepší pocit zas někoho vozit vedle sebe a né vzadu na sedáku:o))

Jinak díky :wink:

Uživatelský avatar
rapid.direct
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3875
Registrován: 17.02.2008 20:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak otevřít dveře na B5?

Příspěvek od rapid.direct »

Paskal píše:To je tež nápad jit mýt v - 11°C auti. :repa: :roll:

Jinak dole sou jen 2 šroubky + 2 v madle...pak už to je jen nacvaklé na špuntech.
Ale na ty zpodní se bez toho aby si neponičil Tapec, tak se nedostaneš.

Jinak to bude chtít nechat pořádně rozmrznout a vysušit. A DO ti to taky neotevře??...To by mělo otevřít a z venku za kliku by to mělo jít. Asi budeš muset počkat do Jara až bude tepleji. :) Jinak neni co poradit jinačího.

Já ho myl také, ale před tím mrazem jsem ho nejřív nechal oschnout a pak utřel :mrgreen:

Předsedo....pochval mě,pochval mě :brsh:

Uživatelský avatar
kenyacek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 684
Registrován: 26.08.2008 09:39
Bydliště: Někde na Jížní Moravě poblíž Vyškova se pohybuju

Re: Jak otevřít dveře na B5?

Příspěvek od kenyacek »

No mě taky nešli otevírat dveře, centrál otevřel všechny jen moje u řidiče ne, ani normálně klíčkem jsem je neotevřel. Taky jsem nevěděl jak se do nich dostat, takže servis. Říkali že museli sundat ten prostřední sloupek aby mohli sundat tapicírung, takže tak asi:-)
Co dělá lenochod, když hoří les? Hoří taky

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“