01335 - žádná komunikace

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
probe
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 244
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Poděbrady

01335 - žádná komunikace

Příspěvek od probe »

01335 - ridici jednotka sedadla/polohy zrcatka - strana ridice (J543)
49-00 - zadna komunikace

Příčina: poškozené CAN-BUS vedení mezi jednotkami, poškozené vedení nebo konektory, RJ vadná

Doporučený postup: kontrola CAN-BUS vedení, kontrola vedení a konektoru, cist a vymazat pamět zavad, RJ kontrola nebo vymena

Neví někdo ke který škatulce jsou ty dráty ulomený?

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od teekey »

vsak pri diagnostice se vzdycky nacita konkretni RJ, takze projed primo ridici jednotky ve VAG a vis to stopro, ale tipoval bych to na komfort :)
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
probe
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 244
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Poděbrady

Příspěvek od probe »

teekey píše:vsak pri diagnostice se vzdycky nacita konkretni RJ, takze projed primo ridici jednotky ve VAG a vis to stopro, ale tipoval bych to na komfort :)
to jo komfort to hlásí, ale zrcátka se hejbou, všechno funguje... jde mi o to jestli to je třeba ta ve dveřích řidiče... J543 jsem nikde ve schematu nenašel :-(

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od teekey »

ja mam treba ve dverich u ridice poskozene kable, jakoby prelomene -> to muze byt i tvuj problem, nektery kabel muze byt zlomeny a nebo poskozeny ci zaoxidovany. Zkontroluj kabelaz od komfortky do RJ co je ve dverich u ridice :)
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
probe
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 244
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Poděbrady

Příspěvek od probe »

teekey píše:ja mam treba ve dverich u ridice poskozene kable, jakoby prelomene -> to muze byt i tvuj problem, nektery kabel muze byt zlomeny a nebo poskozeny ci zaoxidovany. Zkontroluj kabelaz od komfortky do RJ co je ve dverich u ridice :)
to už mám za sebou ;-)
jde o to že jednotku ve dveřích to načte, takže s tou jednotkou ve dveřích řidiče komunikace je.... takže co to vlastně nekomunikuje ? :x
a dveře to nejsou ty správně hlásej J386...

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10095
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Příspěvek od majkl1 »

nevím co máš za auto, ale někde jsem četl, že komfortky někdy kolem roku 97-98, nevím přesně, který měsíce, můžou hlásit bludy i když je vše v poho.. Druhá půlka roku 98 je myslím už o.k.Bez záruky. Dle zdroje JPP(Jedna Paní Povídala)
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
probe
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 244
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Poděbrady

Příspěvek od probe »

majkl1 píše:nevím co máš za auto, ale někde jsem četl, že komfortky někdy kolem roku 97-98, nevím přesně, který měsíce, můžou hlásit bludy i když je vše v poho.. Druhá půlka roku 98 je myslím už o.k.Bez záruky. Dle zdroje JPP(Jedna Paní Povídala)
jo jo to je přesně ono.. 97 jeden z prvních variantů 3B.... ale nehlásilo to ani va VASu ani na K-COM KKL hlásí to na HEX-CAN USB a 607 :-( na netu jsem našel že do 19 zapisujou znovu 6 což je ABS a bagy... ale tady 19-CAN Gateway není :x
má cenu zkoušet servis VW ?
zkusím ross-tech...

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od teekey »

asi tak, pokud to jezdi, tak bych to nechal byt -> buhvi co tomu je, tam mas na nejakem kabelu poskozenou izolaci a dela to tyhle bludy :roll:
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
probe
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 244
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Poděbrady

Příspěvek od probe »

probe píše:
majkl1 píše:nevím co máš za auto, ale někde jsem četl, že komfortky někdy kolem roku 97-98, nevím přesně, který měsíce, můžou hlásit bludy i když je vše v poho.. Druhá půlka roku 98 je myslím už o.k.Bez záruky. Dle zdroje JPP(Jedna Paní Povídala)
jo jo to je přesně ono.. 97 jeden z prvních variantů 3B.... ale nehlásilo to ani va VASu ani na K-COM KKL hlásí to na HEX-CAN USB a 607 :-( na netu jsem našel že do 19 zapisujou znovu 6 což je ABS a bagy... ale tady 19-CAN Gateway není :x
má cenu zkoušet servis VW ?
zkusím ross-tech...
VW ani pára...
rosstech jen s registrací...
:?: nemá někdo registraci u rosstechu :?:

Uživatelský avatar
Gumoku
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 236
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: 01335 - žádná komunikace

Příspěvek od Gumoku »

Ahoj byl tento problem vyresen? Pise mi to to stejne :-D
VW forever ;-)

Uživatelský avatar
probe
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 244
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Poděbrady

Re: 01335 - žádná komunikace

Příspěvek od probe »

Gumoku píše:Ahoj byl tento problem vyresen? Pise mi to to stejne :-D
ahoj, problém vyřešen nebyl, ale jezdí stále ;-)

Odpovědět

Zpět na „Archiv“