čip na motor 1,9 TDi PD 74 kW

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
Fox
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha/Milovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fox »

Je fakt ze 150 je hodne, ale tak cca 140 by jeste mohlo bejt snesitelny. Taky zalezi jestli vykon vyuzivas stale nebo to setris. Pokud se s tim neblbne, tak se nic vazneho nestane.
Passat forevwer :)

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

Fox píše:Je fakt ze 150 je hodne, ale tak cca 140 by jeste mohlo bejt snesitelny. Taky zalezi jestli vykon vyuzivas stale nebo to setris. Pokud se s tim neblbne, tak se nic vazneho nestane.

ta 74 kW se u solidních firem dává na 100 kW +- pár kW, což je asi 137 koní. Nad to bych ani nešel... Plánuješ s tím něco udělat ?

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

A kdo mluvi jen o chipu?Das kvalitni mapu,turbo,vstriky,intercooler atd..
Jo klidne si to vymente za 2.5 TDI..Bude s tim miliarda srani,bude to stat milardu penez,auto bude ve finale neprodejny,pac bude defacto bez papiru,nebude s tim moc jet za hranice a podobne...Kdyz uz chcete takhle tak prodejte to co mate a kupte si tu 2.5... :roll:
DMS:Najedou nejak z toho Tveho "krabickoveho" vykonu ubiras...jeste minuly tyden si mel 140koni jen power boxem..ted najednou 120-130...a na brzde to bude 110 spatnou vahou,nebo necim podobnym cim nas prekvapis?Dej to do pr**le a nech si udelat poradnej chip... :wink:
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zviratko »

Power boc stojí za prd , jak píše student nech si udělat všechny mapy v ŘJ a né jenom jednu a uvidíš ten rozdíl. Jinak se to dělá na cca 103kW.
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
TomB
Pilot
Pilot
Příspěvky: 872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomB »

zviratko píše:Power boc stojí za prd , jak píše student nech si udělat všechny mapy v ŘJ a né jenom jednu a uvidíš ten rozdíl. Jinak se to dělá na cca 103kW.
Všechny nééé, jen ty co jsou potřeba ke zvednutí výkonu :-)

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zviratko »

TomB píše:
zviratko píše:Power boc stojí za prd , jak píše student nech si udělat všechny mapy v ŘJ a né jenom jednu a uvidíš ten rozdíl. Jinak se to dělá na cca 103kW.
Všechny nééé, jen ty co jsou potřeba ke zvednutí výkonu :-)
no dobře .-)
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
TomB
Pilot
Pilot
Příspěvky: 872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomB »

zviratko píše:
TomB píše: Všechny nééé, jen ty co jsou potřeba ke zvednutí výkonu :-)
no dobře .-)
Dělali jsem minulý týden GIV 1,9 TDI PD 74 kW, ale jen decentně, o pár procent nahoru. To auto je docela těžký a nechtělo reagovat na plyn. Teď už jo :D Odhadem tak 115-120 PS z původních 100 PS.
Co mě na tom ale fascinuje, tak z toho nejde ani obláček kouře, a to jsem za tím jel i do docela prudkýho zatáčkovitýho kopce. To se o mým motoru říct nedá. I když od tý doby, co jsem vyhodil původní čip, kterej se neosvědčil, tak už mi to taky moc nekouří a i to míň chlastá.

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

Chudej student píše:A kdo mluvi jen o chipu?Das kvalitni mapu,turbo,vstriky,intercooler atd..
Jo klidne si to vymente za 2.5 TDI..Bude s tim miliarda srani,bude to stat milardu penez,auto bude ve finale neprodejny,pac bude defacto bez papiru,nebude s tim moc jet za hranice a podobne...Kdyz uz chcete takhle tak prodejte to co mate a kupte si tu 2.5... :roll:
DMS:Najedou nejak z toho Tveho "krabickoveho" vykonu ubiras...jeste minuly tyden si mel 140koni jen power boxem..ted najednou 120-130...a na brzde to bude 110 spatnou vahou,nebo necim podobnym cim nas prekvapis?Dej to do pr**le a nech si udelat poradnej chip... :wink:
a když by mi tohle někdo dělal, tak to bude "za hubičku" ? :? :roll:

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

TomB píše:
zviratko píše: no dobře .-)
Dělali jsem minulý týden GIV 1,9 TDI PD 74 kW, ale jen decentně, o pár procent nahoru. To auto je docela těžký a nechtělo reagovat na plyn. Teď už jo :D Odhadem tak 115-120 PS z původních 100 PS.
Co mě na tom ale fascinuje, tak z toho nejde ani obláček kouře, a to jsem za tím jel i do docela prudkýho zatáčkovitýho kopce. To se o mým motoru říct nedá. I když od tý doby, co jsem vyhodil původní čip, kterej se neosvědčil, tak už mi to taky moc nekouří a i to míň chlastá.
a kdo ti to teď dělal ? Dáš kontakt ?

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

DMS píše:
Chudej student píše:A kdo mluvi jen o chipu?Das kvalitni mapu,turbo,vstriky,intercooler atd..
Jo klidne si to vymente za 2.5 TDI..Bude s tim miliarda srani,bude to stat milardu penez,auto bude ve finale neprodejny,pac bude defacto bez papiru,nebude s tim moc jet za hranice a podobne...Kdyz uz chcete takhle tak prodejte to co mate a kupte si tu 2.5... :roll:
DMS:Najedou nejak z toho Tveho "krabickoveho" vykonu ubiras...jeste minuly tyden si mel 140koni jen power boxem..ted najednou 120-130...a na brzde to bude 110 spatnou vahou,nebo necim podobnym cim nas prekvapis?Dej to do pr**le a nech si udelat poradnej chip... :wink:
a když by mi tohle někdo dělal, tak to bude "za hubičku" ? :? :roll:
Ty hubicko jedna,hlavne si ujasni co vlastne chces...rozhodne to vyjde na min nez nejaka vymena motoru :!:
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

DMS píše:
TomB píše: Dělali jsem minulý týden GIV 1,9 TDI PD 74 kW, ale jen decentně, o pár procent nahoru. To auto je docela těžký a nechtělo reagovat na plyn. Teď už jo :D Odhadem tak 115-120 PS z původních 100 PS.
Co mě na tom ale fascinuje, tak z toho nejde ani obláček kouře, a to jsem za tím jel i do docela prudkýho zatáčkovitýho kopce. To se o mým motoru říct nedá. I když od tý doby, co jsem vyhodil původní čip, kterej se neosvědčil, tak už mi to taky moc nekouří a i to míň chlastá.
a kdo ti to teď dělal ? Dáš kontakt ?
Milan K...i ja mam od nej chip...i Lex...
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
TomB
Pilot
Pilot
Příspěvky: 872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomB »

Chudej student píše:
DMS píše: a kdo ti to teď dělal ? Dáš kontakt ?
Milan K...i ja mam od nej chip...i Lex...
Do Pašíka mám data od Milana_K, ale do Golfa né, toho dělal kámoš.
DMS: jak velkou tu hubičku dáš ? Napiš Eddiemu, domluvíš se s ním určitě, ale musíš vědět, co chceš, přesně jak píše Chuďas.

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

TomB píše:
Chudej student píše: Milan K...i ja mam od nej chip...i Lex...
Do Pašíka mám data od Milana_K, ale do Golfa né, toho dělal kámoš.
DMS: jak velkou tu hubičku dáš ? Napiš Eddiemu, domluvíš se s ním určitě, ale musíš vědět, co chceš, přesně jak píše Chuďas.

chci zvýšit výkon :D za rozumnou cenu a bez budoucího poškození motoru nebo spojky :wink:

Uživatelský avatar
TomB
Pilot
Pilot
Příspěvky: 872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomB »

DMS píše:
TomB píše: Do Pašíka mám data od Milana_K, ale do Golfa né, toho dělal kámoš.
DMS: jak velkou tu hubičku dáš ? Napiš Eddiemu, domluvíš se s ním určitě, ale musíš vědět, co chceš, přesně jak píše Chuďas.

chci zvýšit výkon :D za rozumnou cenu a bez budoucího poškození motoru nebo spojky :wink:
co je pro tebe rozumná cena? dáš 5 tkč :?:
A otázka je, na jaký výkon se chceš dostat. U tohodle motoru (74 kW) to nebude nikdy žádnej zázrak. Malý turbo, malý vstřiky. 130-140 PS max. Lepší cesta potom už je ta, co udělal Fox, ale nedotáhl to do konce - turbo ze 130 PS a vstřiky ze 130 PS.

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

TomB píše:
DMS píše:
chci zvýšit výkon :D za rozumnou cenu a bez budoucího poškození motoru nebo spojky :wink:
co je pro tebe rozumná cena? dáš 5 tkč :?:
A otázka je, na jaký výkon se chceš dostat. U tohodle motoru (74 kW) to nebude nikdy žádnej zázrak. Malý turbo, malý vstřiky. 130-140 PS max. Lepší cesta potom už je ta, co udělal Fox, ale nedotáhl to do konce - turbo ze 130 PS a vstřiky ze 130 PS.
těch 5 tis. bych do toho dal... takže Fox dal turbo ze 130 PS a vstřiky a co ještě je potřeba ?

Odpovědět

Zpět na „Archiv“