VW autorizovaný servis

Stará témata
Odpovědět
Uživatelský avatar
shitnet
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 24.02.2006 21:02

VW autorizovaný servis

Příspěvek od shitnet »

Ahoj, dneska mi volali ze servisu ze mi spravej auto az za 3 tejdy, ale ja potrebuju za tejden na slovensko a bojim se s tim jet, resp. nechci tomu neco udelat :) potrebuju udelat rozvody, filtry, olej, zkouknout klima kompresor a vymenit podvozek za sportovni. nevite nekdo o dobrym VW servisu u prahy nebo plzen kterej po me nebude chtit 1000/hod a nebude oj*bavat? diky

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

Tak to bude stát balík v servise si to nechat dělat. :roll:

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

tam už bych to na tohle nikdy nedal a možná už vůbec na nic. Jednou mi to stačilo....autorizovaný servis...

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Příspěvek od Mára_VR6 »

na co potřebuješ autor.servis???? to jsou šmejdi největší :!:
nech to udělat v nějakým kvalitním menším servisu a budeš spokojenej.....
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
shitnet
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od shitnet »

jo ja to tam taky nechci davat ale na 2 mensi servisy uz sem doplatil, pokazdy mi neco znicili :( mam jeden v klatovech ale ten prave nemuze :(

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

já bych ti dal tipy, ale ty jsou pro tebe daleko... Hradec Králové, Brandýs nad Labem...

Uživatelský avatar
TMiky
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 352
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TMiky »

Prave vcera jsem vyzvedl auto tady... http://www.autodilnamartinek.cz" target="_blank
Specializujou se na vozidla VW Group + maji autorizaci na Smarty.
Ceny za praci maji slusny...

Dal jsem na doporuceni.... jinak bych tam svy Corrado nedal... delali mi rozvody, menili cepy, silentbloky na rameni, vodni pumpu a jeste par drobnosti... ;)

Je to teda v Praze 4 Nuslich... ;)
Ale spokojenost... ;)

Ukazali mi i stav dilu, ktery mi menili...
Kdyz neco zjistili, tak hned volali, jestli to maj menit nebo ne... aspon jsem se mohl pripravit na vyssi cenu... taky jsem s nimi mohl doladit dodavatele dilu... rekl jsem si primo, od koho co maji brat... (napr. tu pumpu od Ruville apod.)

Ne jako jinde, kde bylo neco dohodnuto.. a pak jsem koukal, kolik toho udelali navic a clovek pak koukal kolik ho to stoji... a jeste dostal mene kvalitni dily...

;)

Uživatelský avatar
shitnet
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od shitnet »

TMiky píše:Prave vcera jsem vyzvedl auto tady... http://www.autodilnamartinek.cz" target="_blank
Specializujou se na vozidla VW Group + maji autorizaci na Smarty.
Ceny za praci maji slusny...

Dal jsem na doporuceni.... jinak bych tam svy Corrado nedal... delali mi rozvody, menili cepy, silentbloky na rameni, vodni pumpu a jeste par drobnosti... ;)

Je to teda v Praze 4 Nuslich... ;)
Ale spokojenost... ;)

Ukazali mi i stav dilu, ktery mi menili...
Kdyz neco zjistili, tak hned volali, jestli to maj menit nebo ne... aspon jsem se mohl pripravit na vyssi cenu... taky jsem s nimi mohl doladit dodavatele dilu... rekl jsem si primo, od koho co maji brat... (napr. tu pumpu od Ruville apod.)

Ne jako jinde, kde bylo neco dohodnuto.. a pak jsem koukal, kolik toho udelali navic a clovek pak koukal kolik ho to stoji... a jeste dostal mene kvalitni dily...

;)
tak to jsem moc rad, jeste k tomu praha, dam na tvoje doporuceni a pak dam vedet jak to dopadlo, jestle na me byli taky tak hodny :)

Diky DMS ale Hradec je pro me neznama :(

Uživatelský avatar
13RANO
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 384
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od 13RANO »

shitnet píše:
TMiky píše:Prave vcera jsem vyzvedl auto tady... http://www.autodilnamartinek.cz" target="_blank
Specializujou se na vozidla VW Group + maji autorizaci na Smarty.
Ceny za praci maji slusny...

Dal jsem na doporuceni.... jinak bych tam svy Corrado nedal... delali mi rozvody, menili cepy, silentbloky na rameni, vodni pumpu a jeste par drobnosti... ;)

Je to teda v Praze 4 Nuslich... ;)
Ale spokojenost... ;)

Ukazali mi i stav dilu, ktery mi menili...
Kdyz neco zjistili, tak hned volali, jestli to maj menit nebo ne... aspon jsem se mohl pripravit na vyssi cenu... taky jsem s nimi mohl doladit dodavatele dilu... rekl jsem si primo, od koho co maji brat... (napr. tu pumpu od Ruville apod.)

Ne jako jinde, kde bylo neco dohodnuto.. a pak jsem koukal, kolik toho udelali navic a clovek pak koukal kolik ho to stoji... a jeste dostal mene kvalitni dily...

;)
tak to jsem moc rad, jeste k tomu praha, dam na tvoje doporuceni a pak dam vedet jak to dopadlo, jestle na me byli taky tak hodny :)

Diky DMS ale Hradec je pro me neznama :(
taky tam chodim :wink:

Odpovědět

Zpět na „Archiv“