Co říkáte na tohodle pašíka?

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Zamčeno
Uživatelský avatar
paces
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 24.02.2006 21:02

Co říkáte na tohodle pašíka?

Příspěvek od paces »

Tak nějak pokukuju a zajímal by mě váš názor na tohodle:
http://autobazar.sbazar.cz/prodam-prode ... 17282.html" target="_blank

Dík moc lidi :wink:

Uživatelský avatar
dave4x4
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 222
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dave4x4 »

vypadá slušně a i výbava ujde.Má + že je ktomu česká serviska.Akorád bych počítal stím, že se bude někdy muset udlět přední náprava. Jinak asi redy.Ale bohužel z fotek to poznat nejde,
vw passat 2,5Tdi tiptronic, krapet nazbrojený ;-)

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Příspěvek od pasat »

Pánové: servisku koupíte i s razítky za 500 Kč !!! Hlavně kouknout na opotřebení pedálů, volantu, madla dveří řidiče, řadící páky a manžety. Většinou se dá "ukecat" sleva cca. 5-10 %. Hlavně se s tím také project po nekvalitní silnici, aby bylo slyšet vše od podvozku a vytočit pořádně motor a poslouchat = vypnout radio. Ideálně vzít na hevre a mont pákou vzít za ramena náprav pěkně postupně. Držím palce !

Uživatelský avatar
No Respect
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 379
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od No Respect »

Souhlas co psal pasat.
Ale jak psal dave, tak já jsem tam nic o české servisce psaný nenašel. Tipl bych si, že to je spíš dovoz z DE apod.....ale rozhodně bych zkontrolovat údaje ze servisky - jestli je to z CZ VW servisu tak stačí zavolat a zeptat se zda-li tam to auto bylo servisovaný, kdy naposledy apod.... a jestli to je z DE, tak pokud to bylo servisovaný v autorizovaným, tak je tuším databáze ve které se to dá dohledat ve VW v ČR.
Jinak paša takto na fotkách vypadá pěkně, i dobrá výbava, akorát mě se moc nelíbí ten šedej interiér, ale to je otázka vkusu.
No risk :arrow: No fun

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

cena slušná za tu výbavu. Jo, přesně co psal Pasat. Často se mění alespoň jedno rameno nápravy tak kolem 120 tis. najetých, na to bych se taky zaměřil-projet po nerovný silnici. A motor poslouchat-vytočit do 4000 a poslouchat :)

Uživatelský avatar
paces
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od paces »

Děkuju. Tak že omrknout pedály,madla,zkusit nerovnosti. S ramenem nebo destičkama nebo tak počítám. Já jen chtěl,aby na ty fotky mrkli zkušení passatisti jestli na tom na první pohled není něco KO.

Uživatelský avatar
dave4x4
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 222
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dave4x4 »

Nevím, nějak sem si v sugeroval že je to český. :oops: S těma madlama,volantem atd, to není také žádný problem vyměnit.Bohužel se tohle děje.
vw passat 2,5Tdi tiptronic, krapet nazbrojený ;-)

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

interiér bych pak taky změnil.

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

DMS píše:interiér bych pak taky změnil.
Jenze on to psal v souvislosti toho ze na madlech,volantu,pedalech atd poznas kolik to auto ma cca najeto..kdyz je nekdo vymeni tak to pak muze stocit na odpovidajici hodnotu.. :idea:
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Zamčeno

Zpět na „Archiv“