Passat B5 - zámek příhrádky spolujezdce

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ludek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Passat B5 - zámek příhrádky spolujezdce

Příspěvek od Ludek »

Passat B5 - zámek příhrádky spolujezdce:

Existuje nějaký způsob jak bez rozlepování dvířek namontovat otvírací páčku se zámkem? Na páčce se mi ulomil jeden kolík a vypadla celá ven.

Lze ve VW koupit zvlášt jenom tu páčku, jáká je zhruba cena?

LibaNON
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od LibaNON »

sorry za OT ale toto se mi stalo taky. Takže to otvírám ted tak, že tam strčím prst a zatlačím. Ptal jsem se taky tady na to, kde sehnat a pod. ale bez reakce.

Uživatelský avatar
Wlad
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wlad »

ide kupit len "viko kapsy pristrojove desky" a je to okolo 2000 CZK

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Příspěvek od pasat »

LibaNON píše:sorry za OT ale toto se mi stalo taky. Takže to otvírám ted tak, že tam strčím prst a zatlačím. Ptal jsem se taky tady na to, kde sehnat a pod. ale bez reakce.
Taky mně to potkalo. Tak jsem to madlo vyndal a z kousků plocháče jsem udělal nové panty(přišrouboval jsem je do výztužného žebra co je přímo v madle uprostřed + je nutné zaříznout původní zbytek pantu o tlouštku plocháče, aby se to vešlo do protikusu) a protože jsem nenašel jednu ze dvou hřídelek, tak jsem ji také vyrobil z kulatinky 3mm. Po nasazení jsem ještě hřídelky zajistil silikonem, aby nevypadly. Celkem práce tak na 2 hodinky (z toho hodina pauza na kafe :lol: ). Foto bohužel nemám.

Uživatelský avatar
Hack
Pilot
Pilot
Příspěvky: 720
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třinec (republica banana)

Příspěvek od Hack »

Mně jen ta jedna hřídelka vypadla. Našel jsem tu vypadlou hřídelku.Navrtal jsem z druhé strany dva otvory o průměru 6mm a přes ně jsem strkal ty hřídelky do madla.A Ty jsem pak nasledně zalepil.Do tech navrtanych dírek jsem strcil gumové zatky a vypadají jak dorazy.Ale pánové strcit tam ty hřídelky!!!!!No kdyby někdo spočítal ty ku..y,tak je z toho největší bordel ve střední evropě.Jo, a abych tam vevnitř viděl,tak jsem si tam přes druhou dírku strčil ledku a tou to tam osvětloval.

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Příspěvek od pasat »

Jo jo - to znám, ale je lepší to filtrovat pěkně ven, aby jsi neskončil u Chocholouška :lol:

Odpovědět

Zpět na „Archiv“