Automaticke zamykani pri rozjezdu

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Scatman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Scatman »

Ještě k tomu stahování oken dodávanou dálkou k autu.

Mám G5 a u dálky stačí jen delší dobu podržet odemykání auta a samy sjedou všechna okna. Při zamykání je to to samé, stačí podržet delší dobu zamykání a všechny okna se zavřou...

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

Scatman píše:Ještě k tomu stahování oken dodávanou dálkou k autu.

Mám G5 a u dálky stačí jen delší dobu podržet odemykání auta a samy sjedou všechna okna. Při zamykání je to to samé, stačí podržet delší dobu zamykání a všechny okna se zavřou...
No ale ty píšeš že náš G5.... Ale u Pašíka to tak org. na dalkáči nefunguje...až po menších upravach jak už tu bylo napsano výš. :wink:

Uživatelský avatar
Eddie
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eddie »

Paskal píše:
Scatman píše:Ještě k tomu stahování oken dodávanou dálkou k autu.

Mám G5 a u dálky stačí jen delší dobu podržet odemykání auta a samy sjedou všechna okna. Při zamykání je to to samé, stačí podržet delší dobu zamykání a všechny okna se zavřou...
No ale ty píšeš že náš G5.... Ale u Pašíka to tak org. na dalkáči nefunguje...až po menších upravach jak už tu bylo napsano výš. :wink:
jde to i jinak.. u komfortky 1C0 959 799 se dá aktivovat ovládání oken origo dálkou, stejně jako je to třeba u G5. Mám to vyzkoušené na svém Pašíkovi B5.5. Déle se podrží tlačítko na DO a okna jedou nahoru nebo dolů. Info přes SZ.

Uživatelský avatar
Bagior
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 24.02.2006 21:02

Zamykání

Příspěvek od Bagior »

Hele teď dělám v Kolíně v Gefcu. To je firma hned vedle u T.P.C.A. Tam prevazim vsechny mozny novy auta z dilen Peugeot a Citroen a právě sem na tohle čuměl, když se mi auto při nabrání rychlosti větší jak 20km/h zamklo. Občas se mi stalo, že když mi rychlost kolísala přez a pod 20 tak se mi to odemikalo a zase zamikalo, jinak se mi to odemklo vzdy jen, kdyz jsem zastavil a vzal za kliku. Tim chci říct, že u novejch aut je to už SAMOZŘEJMOST!

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Zamykání

Příspěvek od Paskal »

Bagior píše:Hele teď dělám v Kolíně v Gefcu. To je firma hned vedle u T.P.C.A. Tam prevazim vsechny mozny novy auta z dilen Peugeot a Citroen a právě sem na tohle čuměl, když se mi auto při nabrání rychlosti větší jak 20km/h zamklo. Občas se mi stalo, že když mi rychlost kolísala přez a pod 20 tak se mi to odemikalo a zase zamikalo, jinak se mi to odemklo vzdy jen, kdyz jsem zastavil a vzal za kliku. Tim chci říct, že u novejch aut je to už SAMOZŘEJMOST!
U Pašika to jde VAGEM aktivovat taky :wink: ..ale je to na pikaču :twisted: tak jak píšež že to při mensi rychlosti zamyka a naopak. :roll: pak dou zámky do kytek. 8)
Když se chci zamknout tak na madle kde sou tlačitka stahovani oken...zmačknu jeden čudlík :) a sem zamkly. :wink:

Uživatelský avatar
B5
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 339
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od B5 »

Tak to čumim že by to při poklesu rychlosti samo odmykalo, jet ucpanou Prahou byla pěkná pakárna na zámky...

Uživatelský avatar
marwin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 211
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: seVWerní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marwin »

Kdyz jsme u tech klicu a zamykani...

Mam vyskakovaci klic, na nem nefunkcni tlacitka na central, k tomu mam povesenej nakej Jablotron dalku+alarm, takto jsem to koupil, ale samozrejme se mi to vubec nelibi. Ke vsemu mam jen jeden klic.

Poradte jak am mudelat abych mel dva nove klice + v nich dalku, na kolik to vyjde a co se vse musi krom tech klicu vymenit?

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

marwin píše:Kdyz jsme u tech klicu a zamykani...

Mam vyskakovaci klic, na nem nefunkcni tlacitka na central, k tomu mam povesenej nakej Jablotron dalku+alarm, takto jsem to koupil, ale samozrejme se mi to vubec nelibi. Ke vsemu mam jen jeden klic.

Poradte jak am mudelat abych mel dva nove klice + v nich dalku, na kolik to vyjde a co se vse musi krom tech klicu vymenit?
mít známého ve FAB Rychnov, znát kódy klíčů, ale neudělají komplet-vše mimo té gumy s třemi tlačítky to dělá jiná firma,nakonec to musí nakódovat s tvým immo v autě :wink:

Uživatelský avatar
marwin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 211
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: seVWerní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marwin »

DMS píše:
marwin píše:Kdyz jsme u tech klicu a zamykani...

Mam vyskakovaci klic, na nem nefunkcni tlacitka na central, k tomu mam povesenej nakej Jablotron dalku+alarm, takto jsem to koupil, ale samozrejme se mi to vubec nelibi. Ke vsemu mam jen jeden klic.

Poradte jak am mudelat abych mel dva nove klice + v nich dalku, na kolik to vyjde a co se vse musi krom tech klicu vymenit?
mít známého ve FAB Rychnov, znát kódy klíčů, ale neudělají komplet-vše mimo té gumy s třemi tlačítky to dělá jiná firma,nakonec to musí nakódovat s tvým immo v autě :wink:
hmm kdyz ja nikoho v tom FABu neznam, neznas tam nekoho ty? nebo jeste nejaky jiny reseni ;o))) ?

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

marwin píše:
DMS píše: mít známého ve FAB Rychnov, znát kódy klíčů, ale neudělají komplet-vše mimo té gumy s třemi tlačítky to dělá jiná firma,nakonec to musí nakódovat s tvým immo v autě :wink:
hmm kdyz ja nikoho v tom FABu neznam, neznas tam nekoho ty? nebo jeste nejaky jiny reseni ;o))) ?
já osobně taky ne,ale znám někoho kdo zná někoho a ten zná někoho :lol: nevím, servis to musí umět taky zajistit,ale ta cena !!!!

Uživatelský avatar
marwin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 211
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: seVWerní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marwin »

DMS píše:
marwin píše: hmm kdyz ja nikoho v tom FABu neznam, neznas tam nekoho ty? nebo jeste nejaky jiny reseni ;o))) ?
já osobně taky ne,ale znám někoho kdo zná někoho a ten zná někoho :lol: nevím, servis to musí umět taky zajistit,ale ta cena !!!!
kolik muzou stat novy klice, spinaci skrinka?

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

marwin píše:
DMS píše: já osobně taky ne,ale znám někoho kdo zná někoho a ten zná někoho :lol: nevím, servis to musí umět taky zajistit,ale ta cena !!!!
kolik muzou stat novy klice, spinaci skrinka?
klíče tak do 1000,- ale udělají se podle starých,takže žádná nová skříňka být pak nemusí....

Uživatelský avatar
marwin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 211
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: seVWerní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marwin »

DMS píše:klíče tak do 1000,- ale udělají se podle starých,takže žádná nová skříňka být pak nemusí....
to je cena od znameho tveho znameho co ma toho znameho ve FABu?

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

marwin píše:
DMS píše:klíče tak do 1000,- ale udělají se podle starých,takže žádná nová skříňka být pak nemusí....
to je cena od znameho tveho znameho co ma toho znameho ve FABu?
ne, to říkali kluci,který si je nechali dělat u firmy.

Uživatelský avatar
marwin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 211
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: seVWerní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marwin »

DMS píše:
marwin píše: to je cena od znameho tveho znameho co ma toho znameho ve FABu?
ne, to říkali kluci,který si je nechali dělat u firmy.
no a u ktery, ze bych tam taky zajel aby mi je taky udelali 8)

Odpovědět

Zpět na „Archiv“