B5-osvětlení při otevření dveří..

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
amader
Řidič
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec nad Moravicí

B5-osvětlení při otevření dveří..

Příspěvek od amader »

Čusek,nesvítí mi osvětlení stropu ani při otevření dveří ani při manuálním zapnutí a to ani v předu ani vzadu.
Začlo to tak,že to nejdřív jen problikávalo a pak ........!!!
Pojistky jsou v pohodě,nevíte kde by mohl být špatný kontakt,kde to má hlavní přívod atd??

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

Ve spinačich dveří...ktere sou v zámku. :wink:

Uživatelský avatar
amader
Řidič
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec nad Moravicí

Osvěrlení

Příspěvek od amader »

Ve kterém zamku,od řidiče??nerozsvízí se ani při otevření všech dveří

Uživatelský avatar
berous
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od berous »

tak to bude slavna komfortní jednotka :lol:
:arrow: uhnilé kabely

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

berous píše:tak to bude slavna komfortní jednotka :lol:
:arrow: uhnilé kabely
Presne,v tom "T" spoji co vede ke komfortce... :wink: Resil jsem to pred tydnem,mel jsem v pi*i asi 15 dratu... :roll:

Uživatelský avatar
B5
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 339
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od B5 »

Tak jsem dnes zjistil, že mi zlobí oba přední zámky. Nešel zvuk při zapnutých světlech a otevřených dveří a nesvítí ty spodní antihovní světýlka. Tak jsem západkou zařachtal šroubovákem a občas to jde a občas ne. Takže chyba bude v zámku, jinak by šroubovák nepomoh a to jsem jeden zámek letos už měnil. Nedají se ty zámky nějak seřizovat ? Aby líp zacvakávaly při zavřených dveří...

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

B5 píše:Tak jsem dnes zjistil, že mi zlobí oba přední zámky. Nešel zvuk při zapnutých světlech a otevřených dveří a nesvítí ty spodní antihovní světýlka. Tak jsem západkou zařachtal šroubovákem a občas to jde a občas ne. Takže chyba bude v zámku, jinak by šroubovák nepomoh a to jsem jeden zámek letos už měnil. Nedají se ty zámky nějak seřizovat ? Aby líp zacvakávaly při zavřených dveří...
Vetsinou to byvaji jen studenaky, staci propajet a je to. Mrkni do sekce GIV / Bora - FAQ...
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
B5
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 339
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od B5 »

Dík, dobrá rada, už jsem si to našel.....Koukám že soudruzi z NSR cosi podcenili......

Uživatelský avatar
B5
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 339
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od B5 »

Zámky jsem v sobotu důkladně prostříkal přes západku konkorem (nevyndaval jsem je) a dnes ráno jsem cosi potřeboval vyndat z auta a vše chodí jak má. Ale vůbec jim nevěřím, zas někdy určit nepůjdou. Tohle honění duchů mě štve, když to nejde tak je to prostě daný, takhle je to na pikaču.

Uživatelský avatar
B5
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 339
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od B5 »

Nevíte jestli existujou zámky od třetího výrobce? (asi ne, co...)

Uživatelský avatar
TomB
Pilot
Pilot
Příspěvky: 872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomB »

B5 píše:Zámky jsem v sobotu důkladně prostříkal přes západku konkorem (nevyndaval jsem je) a dnes ráno jsem cosi potřeboval vyndat z auta a vše chodí jak má. Ale vůbec jim nevěřím, zas někdy určit nepůjdou. Tohle honění duchů mě štve, když to nejde tak je to prostě daný, takhle je to na pikaču.
zámek vyndat, rozebrat, spoje opravit a není co řešit 8)

Uživatelský avatar
Cody_ke
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 416
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kosice - Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cody_ke »

TomB píše:
B5 píše:Zámky jsem v sobotu důkladně prostříkal přes západku konkorem (nevyndaval jsem je) a dnes ráno jsem cosi potřeboval vyndat z auta a vše chodí jak má. Ale vůbec jim nevěřím, zas někdy určit nepůjdou. Tohle honění duchů mě štve, když to nejde tak je to prostě daný, takhle je to na pikaču.
zámek vyndat, rozebrat, spoje opravit a není co řešit 8)
Mam tiez problem so soferovym zamkom, ale na to aby som ho vybral su tam dve take velmi genialne skrutky aneviem na nich pozhanat adapter pretoze bezne sa da kupit iba VM8 a potom VM10 a ono to vyzera ze je to nieco medzi, poradte aka velkost?

Uživatelský avatar
B5
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 339
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od B5 »

TomB - věřím, i jsem to jednou viděl :D ale nikdy nedělal, takže mi to nepůjde extra rychle a večer musím dveře zase zavřít - před panelákem

Uživatelský avatar
TomB
Pilot
Pilot
Příspěvky: 872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomB »

B5 píše:TomB - věřím, i jsem to jednou viděl :D ale nikdy nedělal, takže mi to nepůjde extra rychle a večer musím dveře zase zavřít - před panelákem
Já když to dělal poprvé, tak mi to trvalo 7 hodin. Ale napodruhý už to bylo 30 minut rozebrat dveře, 5 minut opravit zámek a 25 minut složit dveře :-)
Jsou k tomu docela slušně popsaný postupy i s obrázkama.
Na povolení zámku je potřeba "tisícihraná" hvězdička (není to klasický šetišpicový torrx, ale 12-ti), tuším M8.
A já ten ořech kupoval v Narexu za cca 80,- Kč

Uživatelský avatar
TomB
Pilot
Pilot
Příspěvky: 872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomB »

B5 píše:TomB - věřím, i jsem to jednou viděl :D ale nikdy nedělal, takže mi to nepůjde extra rychle a večer musím dveře zase zavřít - před panelákem
a nebo... Máš xenony? Jestli ne, a chceš, tak přijeď, uděláme xenony a u toho i ten zámek :wink:

Odpovědět

Zpět na „Archiv“