Výkon !!

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

Chudej student píše:Ja nechapu proc sem lezes pro rady kdyz Ti clovek rekne at se vyseres na chrom listicky za 4tis a koupis si radsi chrom paket..ne,jdes a koupis to a pak bulis..ptas se jak zvednout vykon,reknem Ti ze PB je na picu a Ty ze o tom nic nevime a ze to nekurvi motor a dalsi..reknem Ti ze sportovni vejfuk na to Tvoje ufuneny TDI je k nicemu a stejne spekulujes jak ho tam dat...Reknem Ti ze 6ti kvalt z 96kw je Ti k hovnu a Ty si stejne meles svoji??Ty furt rikas jak mas na 70 procentech vahu a pritom vaha bud jde a nebo ne...rikas kolik tam mas koni a byl si vubec na brzde??Spekulujes nad vymenou za 96Kw a nekdo Ti rekne ze je 96 je o 2db hlucnejsi a Ty ji hned nechces???A jestli chces dat silnejsi vstrikovace,vetsi turbo a nechat to krmit powerboxem??Ses stejnej dement jako Berni...Jen spekulace a debilni otazky a kdyz Ti nekdo rekne at se na to vyseres tak jen pindas jak nemame pravdu a ze neumime radit..Hraju si tu nekde na experta??Ne,jen Ti rikam ze Ty Tvoje slinty co sem davas a povazujes za rady moc uzitku nemaj..se na to podivej..Ty nam budes rikat jaky jsme blbci a sam nevis ze PD je nachylny na spatnou naftu??a takhle muzu pokracovat do nekonecna...kdyby sis to aspon nechal vysvetlit..ale Ty ne..delej jak myslis..Ty ses takovej typek co si nekde neco precte a hned je kral..ale ja kamarade mam svoje slova staveny na tom co sem zazil a co sem resil za problemy...NAZDAR :!:

Nějak si špatně vzpomínáš, lištičky byly už doma,když jsem se tady o nich na fóru zmínil, takže jsi mě nemohl ani napsat že jsou k ho*nu, Powerbox mi po 5-ti letech motor nezkurvil.., sportovní výfuk tam zatím nedávám, pouze jsem sondoval zkušenosti jiných. 6-ti kvalt z 96 kW je prostě lepší, jak pro motor,spotřebu,jezdí se mi s ním líp a za socácký pětikvalt bych neměnil, ten si nech ty. Motor 96 kW beru a proč bych neměl, kvůli 2 dB ? Kam ty na to chodíš ? Vím,že PD je složitý systém náchylný na naftu. Zase plácáš o čem nic nevíš, neřídím se podle toho,co si kde přečtu. A raději se podívej na svý slovní výkaly, kolik sis jich tady vyhonil ty a pak piš druhému něco o slintách, brepto. PS : už mi je jasné,jak jsi dosáhl počtu píspěvků cca.4000 :wink:

Uživatelský avatar
kubiss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostravwa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kubiss »

ty vole to je mazec...jste se hledali az jste se nasli co :wink: dame hlasovani kdo je pro koho :lol:

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

on (student) určitě tak hroznej není, kdyby si jen nemyslel, že je mistr světa a nepodsouval mi svoje závěry 8) V podstatě to je určitě milej kluk, jen ty kola na svoji Fábku by měl dávat správný, aby jsme o něho jednou nepřišli :)

Uživatelský avatar
Passat
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčínsko

Příspěvek od Passat »

Zkusím teda natankovat „pořádnou naftu“ a uvidíme.
Tak díky na za odpovědi ,ale že to je bouřlivá debata. :wink:

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

Passat píše:Zkusím teda natankovat „pořádnou naftu“ a uvidíme.
Tak díky na za odpovědi ,ale že to je bouřlivá debata. :wink:
naftou to asi nebude,ale možný je vše :wink:

Uživatelský avatar
Passat
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčínsko

Příspěvek od Passat »

Vag ukázal že to je přeci jen váha,proběhla výměna a je to už lepší :D

Uživatelský avatar
RadekR
Řidič
Řidič
Příspěvky: 116
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec/Praha/Hamburg
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadekR »

DMS píše:
Passat píše:Tak říkáte že to může fakt byt naftou.Jinak máme najeto kolem 180000km oba a výbava
stejná až na to že já mám 6 kvalt,což si myslím že by mněla byt spíš výhoda,nebo se pletu?
hele jinak nevím že by se na 96 kW motory dávaly 5-ti kvalty, ty šly jen do 74 kW verzí..
Do 96kW verzi se davaly jak 5ti tak i 6ti kvalty. Spis mam pocit, ze tech petikvaltu potkas ted po bazarech mnohem vic nez sestikvaltu.

Uživatelský avatar
jens355
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 283
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chotýčany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jens355 »

Mam taky 6-ti kvalt a nevim mozna jde rychlejc do otacek ale porad musis pak o jednou vic zaradit takze podle me to je tak na stejno a co se tyka nafty tankuju u shellky celou dobu a dal sem tam asi 5nadrzi po sobe V-Power diesel a zadnou zmenu oproti normalni nafte absolutne nepoznal maximalne ze motor bezel o neco tisejc a jako by jemnejc nebo jak to rict ale vykon porad stejnej....

Odpovědět

Zpět na „Archiv“