Rada

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
VWkolombo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Rada

Příspěvek od VWkolombo »

Mám Passata 1,9 TDI 81 Kw a zdá se mě, že při sešlápnutí plynu pomalu jde auto dobře do otáček, kdýž plyn sešlápnu razantnějc tak to chvíly trvá
( jako by se motor zahltil). Turbo, váha vzduchu a venti el. magnet jsou vyměněný. A ještě jedna otázka, když zapnu klima tak mě to příjde, že je auto línější je to možné?
Díky

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

Když zapneš klimu, tak je jasné, že to autu ubere výkon, řádově 2-3 KW.

Uživatelský avatar
vaha
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2016
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: královehradecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada

Příspěvek od vaha »

VWkolombo píše:Mám Passata 1,9 TDI 81 Kw a zdá se mě, že při sešlápnutí plynu pomalu jde auto dobře do otáček, kdýž plyn sešlápnu razantnějc tak to chvíly trvá
( jako by se motor zahltil). Turbo, váha vzduchu a venti el. magnet jsou vyměněný. A ještě jedna otázka, když zapnu klima tak mě to příjde, že je auto línější je to možné?
Díky
Zkus VAG,motor,blok měřených hodnot,kanál 1(palivo),3(EGR),11(tlak turba) a 10 je váha myslim,11 a 10 druhý pole požadováný,třetí pole aktuální,lišit se to může do cca +-100mbar

Uživatelský avatar
VWkolombo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Rada

Příspěvek od VWkolombo »

vaha píše:
VWkolombo píše:Mám Passata 1,9 TDI 81 Kw a zdá se mě, že při sešlápnutí plynu pomalu jde auto dobře do otáček, kdýž plyn sešlápnu razantnějc tak to chvíly trvá
( jako by se motor zahltil). Turbo, váha vzduchu a venti el. magnet jsou vyměněný. A ještě jedna otázka, když zapnu klima tak mě to příjde, že je auto línější je to možné?
Díky
Zkus VAG,motor,blok měřených hodnot,kanál 1(palivo),3(EGR),11(tlak turba) a 10 je váha myslim,11 a 10 druhý pole požadováný,třetí pole aktuální,lišit se to může do cca +-100mbar
Nevěděli by jste o někom schopným v Praze co má VAG a číhnul mě na Pašu? :(

Uživatelský avatar
B5
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 339
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od B5 »

šimek píše:Když zapneš klimu, tak je jasné, že to autu ubere výkon, řádově 2-3 KW.
Já myslím že klima bere maliko víc, tak 5 kw, ale i tak, při 81kw na motoru sepnutí klimy já nepoznám. U slabýho motoru to cejtit je.

Uživatelský avatar
bbob
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kraj Královehradecký
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bbob »

B5 píše:
šimek píše:Když zapneš klimu, tak je jasné, že to autu ubere výkon, řádově 2-3 KW.
Já myslím že klima bere maliko víc, tak 5 kw, ale i tak, při 81kw na motoru sepnutí klimy já nepoznám. U slabýho motoru to cejtit je.

hmm ja to celkem poznam v nizkych otacka jakmile sepne turbo je to ok

Uživatelský avatar
B5
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 339
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od B5 »

bbob píše:
B5 píše: Já myslím že klima bere maliko víc, tak 5 kw, ale i tak, při 81kw na motoru sepnutí klimy já nepoznám. U slabýho motoru to cejtit je.

hmm ja to celkem poznam v nizkych otacka jakmile sepne turbo je to ok
Jednak turbo nespíná, to jede pořád, hlavně ale je původní dotaz myšlen jinak a v tom smyslu jak je položen si myslím, že se vliv klimy neprojeví.

Odpovědět

Zpět na „Archiv“