Pojištění proti krádeži??

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

Paskal píše:
DMS píše: to bys zvládl ? :lol:
Csss :cowb: levou zadní :tooth: :P :)
:jok:

Uživatelský avatar
vally_ny
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1922
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vally_ny »

já 25 :( ale i s havarejkem,sleva byla velká,protože satelitní hlídání a Defentlock
Obrázek

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

vally_ny píše:já 25 :( ale i s havarejkem,sleva byla velká,protože satelitní hlídání a Defentlock
já jen za Def.Lock., bonusy.. 25 je moc

Uživatelský avatar
MaxC
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: NB

Příspěvek od MaxC »

Já platil u Český jen za odcizení 6000Kč ročně, ovšem nedejbože kdyby se něco stalo. Fabii RS mi Česká platila 4 měsíce. Generali nabízí za 7000 odcizení + minikasko, tzn. střet se zvěří, živel a vandalismus.
Chcešli se válet každej druhej víkend pod autem - kup si Passata

Passat - nejhorší auto jaké jsem kdy měl.

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

MaxC píše:Já platil u Český jen za odcizení 6000Kč ročně, ovšem nedejbože kdyby se něco stalo. Fabii RS mi Česká platila 4 měsíce. Generali nabízí za 7000 odcizení + minikasko, tzn. střet se zvěří, živel a vandalismus.
ti ukradli F.RS ? Měl jsi nějaké zabezpečení ?

Uživatelský avatar
tatros
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od tatros »

DMS píše:
gagin píše:Já mám 2.5 V6 2000, a platim havarii+kradez+ zivel + povinným ručení 15000 rocne,ale mam klidek.
to pojištěný mám vše stejný jako ty,jen mám 1,9 a tím pádem nižší povinný, takže docela čumím, já ročně cca.16 tis a to u Uniq.,která je s ČPP nejlevnější nebo,že bych při svým výběrovým řízení na nějakou pojišťovnu zapoměl ? :lol: :?:
Uniqua je fakt bezva pojištovna :evil: 11 měsíců jim trvalo proplatit čelní okno na ventu cca 6t.

Uživatelský avatar
magnat
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od magnat »

Já Mám ČP krádež+živel na 250.000,- a povinný a platím 1/4 3750,-
Jezdím tak abych přežil!!!

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

tatros píše:
DMS píše: to pojištěný mám vše stejný jako ty,jen mám 1,9 a tím pádem nižší povinný, takže docela čumím, já ročně cca.16 tis a to u Uniq.,která je s ČPP nejlevnější nebo,že bych při svým výběrovým řízení na nějakou pojišťovnu zapoměl ? :lol: :?:
Uniqua je fakt bezva pojištovna :evil: 11 měsíců jim trvalo proplatit čelní okno na ventu cca 6t.
nestraš ! :lol: :twisted:

Uživatelský avatar
vasekcz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vasekcz »

DMS píše:
robertg60 píše:tak já mám pojištěnýho na max cenu i s doplnkama a platím u kooperativy taky 4.000,- ........................ jenže měsíčně :roll: :roll: :roll: ale mám klid a v noci se vyspim a když mi ho někdo veme tak si v klidu koupim to samý , žijem v čechách takže to jinak nejde :(
já svůj B5.5 mám na všechno kromě čelního skla a platím ročně asi 16,5 tis.. u Uniqui
tak to jsem si to pojistil i čelní sklo ... a ještě, že tak už je tak miniprasklinka od kamínku . .ještě není opravený .. pač jeden borec na červenou to vzal přímo na kolo .. takže se dělají ramena :-) (a nechal jsem si udělat i rozvody. .. jo jinak u čpp (necelých 16t ročně)

Uživatelský avatar
MaxC
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: NB

Příspěvek od MaxC »

DMS píše:
MaxC píše:Já platil u Český jen za odcizení 6000Kč ročně, ovšem nedejbože kdyby se něco stalo. Fabii RS mi Česká platila 4 měsíce. Generali nabízí za 7000 odcizení + minikasko, tzn. střet se zvěří, živel a vandalismus.
ti ukradli F.RS ? Měl jsi nějaké zabezpečení ?
Jasně origo alarm a imobilizer + Construct a nestačilo to. Teď už si do auta Construct ani dávat nebudu, krádeži to nezabrání a sleva na pojistném není tak závratná aby se to vyplatilo.
Chcešli se válet každej druhej víkend pod autem - kup si Passata

Passat - nejhorší auto jaké jsem kdy měl.

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

MaxC píše:
DMS píše: ti ukradli F.RS ? Měl jsi nějaké zabezpečení ?
Jasně origo alarm a imobilizer + Construct a nestačilo to. Teď už si do auta Construct ani dávat nebudu, krádeži to nezabrání a sleva na pojistném není tak závratná aby se to vyplatilo.
tak to je dost na to,aby to kdekoho odradilo,byly to profíci a kdes to měl postavený ? Před barákem ?

Uživatelský avatar
cz_carten
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 216
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: JindrichuVW Gradez
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cz_carten »

já platím POVko + čelní sklo ročně 7.330,- s bonusem + online objednávkou (další bonus - 10%)
a pak krádež + živel se spoluúčastí 1% a pojistnou částkou 325.000,- za cca 6.000,- (opět bonus - 10% za online sjednání) jinak bez Defendu a podobných vymožností.......a toť vše u ČPoj....nenaříkám si.


Jinak jsem taky slyšel, že Uniqua ráda vybírá ale nic moc s plněním :(

Odpovědět

Zpět na „Archiv“