Jak vymenit silentblocky motoru

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
maddam
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Jak vymenit silentblocky motoru

Příspěvek od maddam »

Hoj. Chystam se na vymenu vsech 3 silentblocku motoru (levy, pravy a vepredu pod chladicem). Muze mi nekdo prosim poradit, jak to nejjednoduseji zvladnout ? Napada me podzvednout motor a to je tak vse. Za konstruktivni radu vedouci k uspesne vymene, predem dekuji. Mara

Uživatelský avatar
xpassat
Pilot
Pilot
Příspěvky: 736
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, BK, Bce

Re: Jak vymenit silentblocky motoru

Příspěvek od xpassat »

maddam píše:Hoj. Chystam se na vymenu vsech 3 silentblocku motoru (levy, pravy a vepredu pod chladicem). Muze mi nekdo prosim poradit, jak to nejjednoduseji zvladnout ? Napada me podzvednout motor a to je tak vse. Za konstruktivni radu vedouci k uspesne vymene, predem dekuji. Mara
Ty kapalinový silentbloky (levý a pravý) jsou asi brnkačka. jen podepřeš motor.... Ovšem dostat se na ten přední, je trošičku horší. Musí se odmašlit předek, nebo alespoň nějak povolit nárazník a odsunout chladiče, nebo co. Už mi zde někdo radil, prohledej fórum a jistě něco najdeš. Já jsem využil výměny rozvodů, kdy se musí odmašlit celej předek. Mechanikovy jsem podstrčil gumovej silentblok za 130,- a požádal ho, ať jej tam po odstrojení nasune. Ani za to nechtěli nic připlatit. :wink:

Uživatelský avatar
RadekR
Řidič
Řidič
Příspěvky: 116
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec/Praha/Hamburg
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vymenit silentblocky motoru

Příspěvek od RadekR »

xpassat píše:
maddam píše:Hoj. Chystam se na vymenu vsech 3 silentblocku motoru (levy, pravy a vepredu pod chladicem). Muze mi nekdo prosim poradit, jak to nejjednoduseji zvladnout ? Napada me podzvednout motor a to je tak vse. Za konstruktivni radu vedouci k uspesne vymene, predem dekuji. Mara
Ty kapalinový silentbloky (levý a pravý) jsou asi brnkačka. jen podepřeš motor.... Ovšem dostat se na ten přední, je trošičku horší. Musí se odmašlit předek, nebo alespoň nějak povolit nárazník a odsunout chladiče, nebo co. Už mi zde někdo radil, prohledej fórum a jistě něco najdeš. Já jsem využil výměny rozvodů, kdy se musí odmašlit celej předek. Mechanikovy jsem podstrčil gumovej silentblok za 130,- a požádal ho, ať jej tam po odstrojení nasune. Ani za to nechtěli nic připlatit. :wink:
Pro vymenu toho predniho musi kazdopadne dolu naraznik a pak povolit chladicovku a trochu ji dole odklopit a silen vymenit. Nemusis ani vypoustet vodu ani oddelavat chladic.

Odpovědět

Zpět na „Archiv“