Co ten tempomat?

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Brasil10
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 477
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Co ten tempomat?

Příspěvek od Brasil10 »

Konečně jsem si našel čas, tak bych se vás optal, jestli mi někdo nepomůže s problémem s tempomatem. Nevim, co přesně obnáší tempomat za hardware, ale v autě mam páčku "tempomatovou", ale tempomat po zapnutí nic nedělá, tak nevim, jestli tam vůbec je, nebo jestli třeba byla měněná páčka, a dala se tam tempomatová, i když tam třeba vůbec není. Jak poznam (když do toho vlezu v garáži) že tam tempomat je, ale je něco špatně. Kámoš to měl píchnutý na noťase, ale tes na tempomat tam v programu neměl a jezdit někam do servisu, aby mi řekli, že ho tam nemam a zaplatil jsem za to určitě pár set, na to kálim. Tak každou radu vítám. Díky 8O

Uživatelský avatar
Brasil10
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 477
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brasil10 »

ještě tohle přidam, já se f tom nevyznam :)

http://passat3b.de/tips/19-1.pdf" target="_blank

Uživatelský avatar
mardas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 138
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VWOlomouc

Příspěvek od mardas »

Zjistíš to jednoduše stačí šroubovák.Sundej vrchní kryt co zakrývá páčky a podívej se jestli vede do páčky svazek drátů,měl by být z prava z vrchu .

Uživatelský avatar
kubiss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostravwa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kubiss »

mardas píše:Zjistíš to jednoduše stačí šroubovák.Sundej vrchní kryt co zakrývá páčky a podívej se jestli vede do páčky svazek drátů,měl by být z prava z vrchu .
jo a kdyz tam svazek bude tak ti stejne nic jineho nezbude nez zajet na VAG :lol:

Odpovědět

Zpět na „Archiv“