Čip na 2,5 TDi 110kw?

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
bedja
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 455
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZL Kraj

Příspěvek od bedja »

hodys píše:na 2.5tdi s čipem opatrně.. tyhle motory nemají rády zvedání výkonu. až verze 132kw na tom byla lépe. a hlavně dávat kvalitní olej a raději kratší intervaly.
jojo...jinak se pak sbírají vahadýlka po motoru..... :lol:
kdo nemá auto ... umře jinak.... :)

Uživatelský avatar
bedja
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 455
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZL Kraj

Příspěvek od bedja »

bohužel se sbírají i bez čipu.... :(
kdo nemá auto ... umře jinak.... :)

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

bedja píše:bohužel se sbírají i bez čipu.... :(
cože jsi prodal Pašíka ? :?

Uživatelský avatar
bedja
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 455
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZL Kraj

Příspěvek od bedja »

DMS píše:
bedja píše:bohužel se sbírají i bez čipu.... :(
cože jsi prodal Pašíka ? :?
jo jo sem vůůůl.... :cry:
kdo nemá auto ... umře jinak.... :)

Uživatelský avatar
bedja
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 455
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZL Kraj

Příspěvek od bedja »

seběhlo se to rychle, ale už na něčem pracuju tak snad zase bude paša... :)
kdo nemá auto ... umře jinak.... :)

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

bedja píše:seběhlo se to rychle, ale už na něčem pracuju tak snad zase bude paša... :)
takže ten co máš na obrázku, už je minulost ? Vzpomínám si,že jsi dával do galerie i fotky...tak pak napiš,co jsi koupil.. :wink:

Uživatelský avatar
vaha
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2016
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: královehradecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vaha »

hodys píše:na 2.5tdi s čipem opatrně.. tyhle motory nemají rády zvedání výkonu. až verze 132kw na tom byla lépe. a hlavně dávat kvalitní olej a raději kratší intervaly.
nevim jak verze,ale někde jsem četl že až motory od roku 2002 nebo 2003 byly předělaný a něco vydržely,ty první se holt nepovedli

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

vaha píše:
hodys píše:na 2.5tdi s čipem opatrně.. tyhle motory nemají rády zvedání výkonu. až verze 132kw na tom byla lépe. a hlavně dávat kvalitní olej a raději kratší intervaly.
nevim jak verze,ale někde jsem četl že až motory od roku 2002 nebo 2003 byly předělaný a něco vydržely,ty první se holt nepovedli
tos četl na dieselpower forum, matěji :lol:

Uživatelský avatar
bedja
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 455
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZL Kraj

Příspěvek od bedja »

DMS píše:
bedja píše:seběhlo se to rychle, ale už na něčem pracuju tak snad zase bude paša... :)
takže ten co máš na obrázku, už je minulost ? Vzpomínám si,že jsi dával do galerie i fotky...tak pak napiš,co jsi koupil.. :wink:
jo jo to je historie...určitě písnu a přidám do galerky... :lol:
kdo nemá auto ... umře jinak.... :)

Uživatelský avatar
dave4x4
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 222
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dave4x4 »

Teda to by mě zajímalo včem je jeho krátká životnost,motoru V6. Každej tu asi víme, že passat bezproblémové auto není.Počínaje jeho nápravou. I když i zde je to ale....
Ukažte mi auto , kde ve 120tis nic neodchází. Dobře odejde náprava, je složitá a proto i dražší.Ale když to srovnám se superbem tak passat je pohodlnější na styl jízdy.Takže něčím to asi bude.
Jedinné co mi štve jsou řídící jednmotky na keždou kravinu.Ale stím nic neudělám.
S motorem 2,5 sem se poprvý setkal v audi A6.Byla dovezena z D a měla najeto 220tis.Nalítali jsme sní další 150tis.A troufám si říci že bez problému.Motor byl v pořádku, odešel jen strarter.. Ve služební A4 byl taky a nemusím nikomu říkat jak se ke služebáku každej chová a lítal neuvěřitelně dlouho. Já si myslím že jsou to jen řeči a zatím mě tomu zkušenost přesvědčuje.Jedinného z čeho sem se obával je tiptronik.Jinak V6tkám zcela věřím
vw passat 2,5Tdi tiptronic, krapet nazbrojený ;-)

Uživatelský avatar
bedja
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 455
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZL Kraj

Příspěvek od bedja »

dave4x4 píše:Teda to by mě zajímalo včem je jeho krátká životnost,motoru V6. Každej tu asi víme, že passat bezproblémové auto není.Počínaje jeho nápravou. I když i zde je to ale....
Ukažte mi auto , kde ve 120tis nic neodchází. Dobře odejde náprava, je složitá a proto i dražší.Ale když to srovnám se superbem tak passat je pohodlnější na styl jízdy.Takže něčím to asi bude.
Jedinné co mi štve jsou řídící jednmotky na keždou kravinu.Ale stím nic neudělám.
S motorem 2,5 sem se poprvý setkal v audi A6.Byla dovezena z D a měla najeto 220tis.Nalítali jsme sní další 150tis.A troufám si říci že bez problému.Motor byl v pořádku, odešel jen strarter.. Ve služební A4 byl taky a nemusím nikomu říkat jak se ke služebáku každej chová a lítal neuvěřitelně dlouho. Já si myslím že jsou to jen řeči a zatím mě tomu zkušenost přesvědčuje.Jedinného z čeho sem se obával je tiptronik.Jinak V6tkám zcela věřím
V6ka je skvělá jak TDi tak benzínová...u koncernových tdi byl problém v materiálu použitém na vahadla, jejich podložky a hydro pístky...což mělo za následek rychlé opotřebení atd....ale byl to problém těch starších motorů a byl pak odstraněn změnou konstrukce těch nadzvedátek, ale samozřejmě s tím souvisí i dostatek oleje v motoru a jeho kvalita a styl jakým se k motoru člověk chová.. Jinak V6 jsem měl jen v superbu a paráda akorát jsem spíš na benzín tak bude V6 benzín..
kdo nemá auto ... umře jinak.... :)

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

dave4x4 píše: Ukažte mi auto , kde ve 120tis nic neodchází
Moje... :ura1: :P :)

Uživatelský avatar
dave4x4
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 222
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dave4x4 »

souhlasím stím že záleží jak se kdo ktomu chová._Znám jednoho člověka co měnil v 50tis km turbo a najel na to dalsich 40nebo kolik a padlo zas.U 1,9tdi asi 110koňový.Prostě někdo na diesly je, někdo ne.
vw passat 2,5Tdi tiptronic, krapet nazbrojený ;-)

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

dave4x4 píše:Teda to by mě zajímalo včem je jeho krátká životnost,motoru V6. Každej tu asi víme, že passat bezproblémové auto není.Počínaje jeho nápravou. I když i zde je to ale....
Ukažte mi auto , kde ve 120tis nic neodchází. Dobře odejde náprava, je složitá a proto i dražší.Ale když to srovnám se superbem tak passat je pohodlnější na styl jízdy.Takže něčím to asi bude.
Jedinné co mi štve jsou řídící jednmotky na keždou kravinu.Ale stím nic neudělám.
S motorem 2,5 sem se poprvý setkal v audi A6.Byla dovezena z D a měla najeto 220tis.Nalítali jsme sní další 150tis.A troufám si říci že bez problému.Motor byl v pořádku, odešel jen strarter.. Ve služební A4 byl taky a nemusím nikomu říkat jak se ke služebáku každej chová a lítal neuvěřitelně dlouho. Já si myslím že jsou to jen řeči a zatím mě tomu zkušenost přesvědčuje.Jedinného z čeho sem se obával je tiptronik.Jinak V6tkám zcela věřím
taky myslím, druhá věc,když do toho motoru leje někdo špatný olej nebo mu dá špatný čip, na to je citlivý každý motor :)

Uživatelský avatar
Fandy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 337
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko

Ahoj

Příspěvek od Fandy »

Od března mám B5.5 V6 TDi,tiptronic.Docela jsem dlouho vybíral,pův. sem chtěl1.9 96KW,sedl do 2.5l a bylo to :D ,jezdí to moc pěkně. Jinak co se týká kvalit V6 TDi moc nevím ale vím že je to péči a údržbě a kdo se stará tak ten má.....vystaráno a bude v poho sloužit.

Odpovědět

Zpět na „Archiv“