Passat nebo Audi A4 B5?

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
Macek71
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 24.02.2006 21:02

Passat nebo Audi A4 B5?

Příspěvek od Macek71 »

Co vy nato kterej vůz? :(

Uživatelský avatar
xpassat
Pilot
Pilot
Příspěvky: 736
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, BK, Bce

Re: Passat nebo Audi A4 B5?

Příspěvek od xpassat »

Macek71 píše:Co vy nato kterej vůz? :(
A4 B5 je malá...

Uživatelský avatar
Brasil10
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 477
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brasil10 »

Spíš naopak ne? :) A4 bych řekl že je malá... Jestli se nepletu, tak A4 je na podvozku A3 a Passat je na podvozku A6, takže velikostně bych srovnával s pašíkem A6. Je to prakticky totožný auto, akorát že za audinu vypálíš o celkem dost kačáků víc.. 8) Doufam že nekecam, ale myslim, že to tak je.... Taky sem chtěl původně A6, než sem bral pašíka, a ceny mně přiklonili k VW

LibaNON
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od LibaNON »

Brasil10 píše:Spíš naopak ne? :) A4 bych řekl že je malá... Jestli se nepletu, tak A4 je na podvozku A3 a Passat je na podvozku A6, takže velikostně bych srovnával s pašíkem A6. Je to prakticky totožný auto, akorát že za audinu vypálíš o celkem dost kačáků víc.. 8) Doufam že nekecam, ale myslim, že to tak je.... Taky sem chtěl původně A6, než sem bral pašíka, a ceny mně přiklonili k VW
3B a 3BG jsou na podvozku A4.

Uživatelský avatar
amader
Řidič
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec nad Moravicí

?

Příspěvek od amader »

Taky se rozhoduji co koupit,mám teď Passta B5 r.v. 98 a chci ten faceliftovany nebo Audi A4 r.v. tak 2003 a výš.Vše 1,9 Tdi 96 kw nebo ten 2,0 Tdi 103 kw.
Ale nevím co si vybrat,jen vím že za tu A4 vysázím více €€€€€ !!
A taky jich je dost málo na výběr,Pašíků je dost.
Tak poraďte.

Uživatelský avatar
bedja
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 455
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZL Kraj

Příspěvek od bedja »

Brasil10 píše:Spíš naopak ne? :) A4 bych řekl že je malá... Jestli se nepletu, tak A4 je na podvozku A3 a Passat je na podvozku A6, takže velikostně bych srovnával s pašíkem A6. Je to prakticky totožný auto, akorát že za audinu vypálíš o celkem dost kačáků víc.. 8) Doufam že nekecam, ale myslim, že to tak je.... Taky sem chtěl původně A6, než sem bral pašíka, a ceny mně přiklonili k VW
měl jsem passata....svezl jsem se ted v A6 a je to někde jinde..ale musíš připlatit...Hold AUDI
kdo nemá auto ... umře jinak.... :)

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

bedja píše:
Brasil10 píše:Spíš naopak ne? :) A4 bych řekl že je malá... Jestli se nepletu, tak A4 je na podvozku A3 a Passat je na podvozku A6, takže velikostně bych srovnával s pašíkem A6. Je to prakticky totožný auto, akorát že za audinu vypálíš o celkem dost kačáků víc.. 8) Doufam že nekecam, ale myslim, že to tak je.... Taky sem chtěl původně A6, než sem bral pašíka, a ceny mně přiklonili k VW
měl jsem passata....svezl jsem se ted v A6 a je to někde jinde..ale musíš připlatit...Hold AUDI
kde ? :lol:

Uživatelský avatar
dave4x4
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 222
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dave4x4 »

záleží zda jsi náročný na výbavu a zda se tě podaří za přijatelné peníze pořídit třeba audi. Já chtěl A6 2,5tdi, měl sem ji jako pracovní a chtěl sem ji i jako soukromé auto.Ale když se nějaká objevila tak výbava chudá a nalítáno 300t.Samozřejmě že byli i dle mých představ ale nesmyslně drahý. A pak úplně náhodou mi přišel pod ruku passat se vším co jsem chtěl.Najeto málo.A nešlo ho nevzít.
Sice audi se říká že je interier honosnější.Ale když je passat s navi a climatronicem, tak je ta přístrojovka také bomba.
Jsem spokojen i když mi pozlobil.
vw passat 2,5Tdi tiptronic, krapet nazbrojený ;-)

Uživatelský avatar
bedja
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 455
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZL Kraj

Příspěvek od bedja »

DMS píše:
bedja píše: měl jsem passata....svezl jsem se ted v A6 a je to někde jinde..ale musíš připlatit...Hold AUDI
kde ? :lol:
no někde kousek u Kyjova.... :lol: :lol: :lol:
kdo nemá auto ... umře jinak.... :)

Uživatelský avatar
bedja
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 455
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZL Kraj

Příspěvek od bedja »

dave4x4 píše:záleží zda jsi náročný na výbavu a zda se tě podaří za přijatelné peníze pořídit třeba audi. Já chtěl A6 2,5tdi, měl sem ji jako pracovní a chtěl sem ji i jako soukromé auto.Ale když se nějaká objevila tak výbava chudá a nalítáno 300t.Samozřejmě že byli i dle mých představ ale nesmyslně drahý. A pak úplně náhodou mi přišel pod ruku passat se vším co jsem chtěl.Najeto málo.A nešlo ho nevzít.
Sice audi se říká že je interier honosnější.Ale když je passat s navi a climatronicem, tak je ta přístrojovka také bomba.
Jsem spokojen i když mi pozlobil.
jo jo audi jsou víc ojeté a jsou min o 50tis dražššší než paša (myslím jako A6ku) a proto má volba po dlouhém hledání padá opět na passata...
kdo nemá auto ... umře jinak.... :)

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Příspěvek od Mára_VR6 »

Mám 3BG skoro v plný a jezdil jsem s Allroadem a fakt mi nepřišlo, že by Audi bylo JINDE než Passat
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

Mára_VR6 píše:Mám 3BG skoro v plný a jezdil jsem s Allroadem a fakt mi nepřišlo, že by Audi bylo JINDE než Passat
souhlas.

Uživatelský avatar
Fox
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha/Milovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fox »

DMS píše:
Mára_VR6 píše:Mám 3BG skoro v plný a jezdil jsem s Allroadem a fakt mi nepřišlo, že by Audi bylo JINDE než Passat
souhlas.
si myslim :wink:
Passat forevwer :)

Uživatelský avatar
Macek71
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Macek71 »

no,ale Audi je Audi a Passat je auto.Tak mi to bylo řečeno

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

A4 je velikostí schodná s A80, Passat je prostě větší, ale rozhodně ne na podvozku jako je A6. Audi je prostě značka, která se ve světě nosí mnohem víc než VW, ale to nesmíš mít A4, ale aspoň A6. Takže než A4, tak rozhodně Passat.

Odpovědět

Zpět na „Archiv“