problem - mlati mi neco od predniho kola

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
T-Diesel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moravěnka, Morava...
Kontaktovat uživatele:

problem - mlati mi neco od predniho kola

Příspěvek od T-Diesel »

dnes potom co jsem sjel z dalnice se mi zdalo, jako by neco vepredu klepalo. Nejdriv jsem tomu nevenoval pozornost, pripisoval jsem to ramenum v naprave. Jenze postupne se ten neprijemny zvuk zvyraznoval az bylo jasne, ze to naprava rozhodne neni.
Dela to neprijemne hlasite zvuky, jakoby bouchani kovu o kov. Dela to jen tehdy, kdyz NENI motor v tahu nebo nebrzdim - tudiz jen pri jizde s vyrazenou ryhclosti nebo v takovem rezimu, kdy je ustalena rychlost a jedu treba po rovine nebo z mirneho kompce - kdy motor moc netahne. Je jedno ejstli jedu rovne nebo v zatacce, pokud kola nejsou v zaberu tak to boucha. Dost to taky bylo slyset pri jizde v kolone, pianko na dvojku a pravidelne hlasite kovove CVAK - CVAK - CVAK...

Lozisko to neni, ten zvuk znam. Homokinetak by to snad taky nemusel byt, to by necvakalo na volnobehu ale spise pri zatizeni. Nenapada nekoho, co by to mohlo delat? Sice jsem objednany v servisu ale vite jak, neda mi to spat :? Diky za rady.

doplneni - jedna se o passata TDi variant syncro. Zvuky se linou jen od praveho predniho kola.

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

A jak vytočiš plny rejd a přidáš...děla to taky jen na jedne straně. :?:

Uživatelský avatar
T-Diesel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moravěnka, Morava...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T-Diesel »

jo, furt jen u toho praveho predniho
je jedno jestli je vytoceno nebo ne
kdyz pridam a motor bude tahnout, tak cvakani prestane - jakmile vyradim nebo pojedu konstatni rychlosti jen lehce pod plynem, tak to cvaka az mlati - proste kov na kov
je to citit jak to prenasi vibrace do karoserie :cry:

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

No chtělo by se na to každopadně mrknout :) ....muže to byt kineťak nebo i cečko na stabilizatoru. :wink:

Uživatelský avatar
T-Diesel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moravěnka, Morava...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T-Diesel »

tak, nove zjisteni - po tom, co auto noc, den a noc stalo se klepani zacalo objevovat po ujeti cca 30 kilometru. Nejdrive potichu, ale po ujeti takovych 50 km uz to mlati opet jako driv
a mechanik na me dnes nema cas :cry:

Odpovědět

Zpět na „Archiv“