CENTRÁL NA DÁLKU

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
trevor
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 24.02.2006 21:02

CENTRÁL NA DÁLKU

Příspěvek od trevor »

MAM KLIČE s DO centrálu(asi jako každý) :lol:

ale vyměnil jsem baterky ty starý ani nehlesly,ale zase to nic nedělá to se musí znovu nakodovat nebo co ??? (nebo kde hledat problém)dík za rady

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

Ja jak sem měnil baterku tak sem nekodoval nic...mam 3 tlačitkový DO. :wink:

Uživatelský avatar
trevor
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od trevor »

no mě de o to že mi to vůbec nereaguje (centrál) tak nevím kde hledat příčinu

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

A dioda ti blikne na DO když zmačkneš tlačitko. A předtim ti fungoval než ti klikla baterka.... :)

Uživatelský avatar
trevor
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od trevor »

dioda blikne ale jestli to šlo před tím tak to nevím,auto mám krátce....

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

trevor píše:dioda blikne ale jestli to šlo před tím tak to nevím,auto mám krátce....
Tak to je Ok když blikne....a čim si otviral předtim auto...kličkem v zámku... :wink:

Uživatelský avatar
trevor
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od trevor »

jj klíčkem protože ten centrál nejde :roll:
víš kde hledat ????

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

Komfortni jednotkou pod sedadlem řidiče bych začal :) jestli nemaš zaoxidovane nebo uhnile kabely. :wink: To byva časty problem. :roll:

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

VAG...nakodovat znovu DO... :wink:..Teda u origo dalky...Ale jestli mas diodu,tak asi nemas origo dalku...nebo delali i s diodama?

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

TNT píše:VAG...nakodovat znovu DO... :wink:..Teda u origo dalky...Ale jestli mas diodu,tak asi nemas origo dalku...nebo delali i s diodama?
To viš že jooooo..... :P :)

Uživatelský avatar
marty11
Řidič
Řidič
Příspěvky: 180
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Svitavy

Příspěvek od marty11 »

Když jsou v DO delší dobu vybité baterky, nebo úplně bez, tak se musí znova nakódovat. Má to něco společnýcho s plovoucím kódem. Teorii moc nevím, ale komfort čeká na nějakou sekvenci kódu a dokáže si si jich vypočítat několik od posledního zamčení/odemčení. Je to jako kdybys několikrát (mockrát) pomačkal tlačítka mimo dosah auta...

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

marty11 píše:Když jsou v DO delší dobu vybité baterky, nebo úplně bez, tak se musí znova nakódovat. Má to něco společnýcho s plovoucím kódem. Teorii moc nevím, ale komfort čeká na nějakou sekvenci kódu a dokáže si si jich vypočítat několik od posledního zamčení/odemčení. Je to jako kdybys několikrát (mockrát) pomačkal tlačítka mimo dosah auta...
Tohle jsem taky slysel. Ale kdyz jsem zkousel dosah DO, tak jsem chodil kolem auta a mackal zamykani, odmykani porad dokola a nic se nerozbilo (nerozsynchronizovalo) :wink:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

Tomm píše:
marty11 píše:Když jsou v DO delší dobu vybité baterky, nebo úplně bez, tak se musí znova nakódovat. Má to něco společnýcho s plovoucím kódem. Teorii moc nevím, ale komfort čeká na nějakou sekvenci kódu a dokáže si si jich vypočítat několik od posledního zamčení/odemčení. Je to jako kdybys několikrát (mockrát) pomačkal tlačítka mimo dosah auta...
Tohle jsem taky slysel. Ale kdyz jsem zkousel dosah DO, tak jsem chodil kolem auta a mackal zamykani, odmykani porad dokola a nic se nerozbilo (nerozsynchronizovalo) :wink:
Taky tak......a jede v poho :P :) :lol:

Uživatelský avatar
marty11
Řidič
Řidič
Příspěvky: 180
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Svitavy

Příspěvek od marty11 »

Tak je to takhle... :wink: :)
Přílohy
synchro.pdf
(33.18 KiB) Staženo 107 x
Naposledy upravil(a) marty11 dne 02.10.2006 18:05, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

marty11 píše:Ono tam je potřeba těch zmáčknutí hodně, myslím 100 nebo 150. Mělo by to jít nakódovat i bez VAGu. Je to popsané někde v příručce. Myslím, že zamknout auto klíčem, držet jako když chceš dovřít okna a zmáčknout DO. Jestli kecám, tak mě někdo opravte, lovím to v hlavě...
Myslim ze je to:
1. klic ve spinacce do polohy pred startem
2. klic ve dverich a zamknout/odemknout... pak stisknout DO a je to

ale nezkousel jsem :?
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Odpovědět

Zpět na „Archiv“