Nemůžu zařadit

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
Cody_ke
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 416
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kosice - Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cody_ke »

Aramon pocuvaj ked ti to robili v servise a zasahovali aj do spojky, pekne krasne ty len chod do toho servisu a nech ti to v ramci zaruky pekne spravia. Podla obchodneho zakonnika mas na pravo. Poskytovatel sluzieb (co oprava je), a tak isto aj poskytnutie materialu na toto vsetko sa vztahuje 2 rocna zaruka!!!! ved sme v unii!!!

Uživatelský avatar
PetrVK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od PetrVK »

Přesně tak!!Vlítni do toho servisu a udělej tam pořádnej vítr :evil: Nejlepší by bylo,kdyby jsi tam dal auto a ať ho opraví a ještě lepší by bylo,kdyby jsi byl u toho.Pokud ti to bude dělat tvůj mechanik,je dobré všechno zdokumentovat,nafotit,dostat od něj potvrzení(razítko servisu),pokud je to možný a pak na ně vlítnout :drv: :budo: zm*di :evil:
Na plynu se má vařit, né jezdit!!!

Obrázek

Uživatelský avatar
Aramon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aramon »

Cody_ke píše:Aramon pocuvaj ked ti to robili v servise a zasahovali aj do spojky, pekne krasne ty len chod do toho servisu a nech ti to v ramci zaruky pekne spravia. Podla obchodneho zakonnika mas na pravo. Poskytovatel sluzieb (co oprava je), a tak isto aj poskytnutie materialu na toto vsetko sa vztahuje 2 rocna zaruka!!!! ved sme v unii!!!
Já vím, že mám záruku,ale...

Už 6 let chodím k tomu samému mechanikovi,na papírku mám vzdy napsáno,co to dělá, co to nedělá,případně jaké zvuky to vydává a za jakých situací...A vždy vše spravil na 100%, vždycky jsem byl spokojen...

To až teď, nevím jaká to můza mne kopla, že mám na výměnu motoru jít do značkového servisu. Můj mechanik nebyl nijak nadšený, že auto od něj tahám jinam, ale už se stalo...

To auto v tom značkovém servisu stálo 2 měsíce, nakonec motor vyměnili až poslední den, kdy jsem jim dal termín...

Ne, opravdu o takovýto přístup nestojím. Raději mému mechanikovi koupím lahvinku jako omluvu a zaplatím si tu opravu u něj, ale já si budu pak aspoň jist, že vše je jak má být...Tohle je pro mne cennější, než jakákoliv reklamace...

Má zklušenost tedy radí: Autoklever Nový Jičín, autorizovaný prodejce a servis Škoda-VW- nedoporučuji si tam nechávat spravovat auto, špatně odvedená práce a z vozu mi udělali tak trošku nepojízdný vrak...

Uživatelský avatar
Suny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Suny »

Chlapy to myslí dobře, ale jak se říká nevstoupíš dvakrát do jedný řeky. Jaká je pravděpodobnost, že by to tentokrát udělali dobře. Když nebyly schopný za peníze, tak co teprve zadarmo (z jejich pohledu). Kdepak, upaloval bych pryč a byl rád, že toho nepokur.ili víc.

Uživatelský avatar
Cody_ke
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 416
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kosice - Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cody_ke »

ide prave o tie penizky co tam nechal, pretoze prave lacne to urcite nebolo

Uživatelský avatar
Aramon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aramon »

No, motor jsem si dovezl přes celou republiku (šumava-nový jičín), cesta stála 3000,-, motor stál 4500,-, oni vyměnili jen rozvody,napínák,olej,filtr,lamelu, za to si vzali 7000,-

Je mi jasné, že třebas teď mne sada na spojku může vyjít cca na 10000,-, ale raději je dám tam,kde vím, že práci udělají dobře...

Ono kdybych do toho servisu šel zpět, asi bych tam někomu jednu natáhl :lol:

Teď jsem odsmýknul auto k mechanikovi do dílny, má moc práce,takže asi se na to dostane až v pondělí, dal jsem mu seznam všeho, co je "divné" či zlobí, říkal tak možná koncem příštího týdne by to mohlo být všechno hotové. Tak potom poreferuju, co vše s tím bylo a na kolik vyšla oprava...

Je ale pravdou, že se možná rozčiluju zbytečně, že "něco" odešlo věkem, ale ani jeden mechanik (ze tří) nepochopil,proč měnili jen lamelu a né zrovna celou sadu, že prý se to tak dělá...Nevím, do auta liju naftu a nakládám lidi, vyznám se v počítačích a www stránkách, na auta jsou holt jiní machři...

No snad to bude nějaká "levnější" záležitost...

Odpovědět

Zpět na „Archiv“