Prasklá hlin.matice přívodu kapaliny do spojky

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
berrky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 172
Registrován: 24.02.2006 21:02

Prasklá hlin.matice přívodu kapaliny do spojky

Příspěvek od berrky »

Zdarvim. Mam jeden problem a vy, zkuseni borci mi s nim musite pomoct. Praskla mi hlinikova prechodova matice privodu kapaliny do spojkoveho segmentu na prevodovce. Je to takova ta matice, kde konci tribicka a zacina plastovy segment mechanismu stlaceni spojky. Nasel jsem to v ETCE pod cislem 26 u pedalu a vedeni, ale musi se to objednat i s trubickou, cele za 2200kc a to se mi zda za matici rozmeru zaludu dost. Obvolal jsem i par vrakacu a ac vedeli o co jde, nepomohli, ze pry maji sami nedostatek, ze to praska. Tak prosim o pomoc, jestli nekdo mate, ci vite, kde sezenu, dejte. prosim, vedet!!!! Vonavka mi ted stoji na dvore a breci, ze ji nikdo neprotahuje.... Predem moc diky!!!!
ps.:platim zlatem!
Nafťáci všech zemí spojte se!

Uživatelský avatar
berrky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 172
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od berrky »

Tak uz jsem to vyresil! Matici jsem rozriznul, zpetny ventilek vyjmul, novou matici vytocil na soustruhu z bronzu(ta uz nepraskne), ventilek do ni vlozil a faka to jak ma!!! Delal jsem to sice 5 hodin, ale usetril 2200kc za novou! Tak kdyz budete mit takovy problem (a podle chlapu z vrakovist to praska docela fest), tak si ji vyrobte, ci zamailujte, domluvime se!
Nafťáci všech zemí spojte se!

Odpovědět

Zpět na „Archiv“