Smrdutá klima

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fandy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 337
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko

Smrdutá klima

Příspěvek od Fandy »

Zapáchá mi z klimatizace asi potřebuje vyčistit ,jenže nevím kudy a do čeho vlézt.Dejte radu,děkuji.B5.5

Uživatelský avatar
MaxxCZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trutnovsko

Příspěvek od MaxxCZ »

Nech ji vyčistit ve spec. firmě a nebo já koupil u VW servisu sprej na čištění, stojí 600 Kč ale vydrží zhruba na 5 krát. Dělá to takovou pěnu a ta vyžere ty smradlavý bakterie, stříká se to otvorem filtru klimatizace. A základ je dávat pravidelně čistej filtr klimatizace.

Uživatelský avatar
PetrVK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od PetrVK »

Něco podobného se řešilo tady :wink: http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... ht=#168943" target="_blank
Na plynu se má vařit, né jezdit!!!

Obrázek

Uživatelský avatar
jets
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2634
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jets »

jediné co funguje je vydesinfikovat - za pár kaček v každém servisu - a pokud to nechceš za půl roku dělat znova stačí vypínat klimu pár minut před zastavením aby v klimě srovnala teplota s venkovní. Když ji necháš běžet až do konce je vevnitř chlad, pak tam kondenzuje voda - vlhko = plísně, viry atd...

Uživatelský avatar
Tomasek1234
Pilot
Pilot
Příspěvky: 830
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Tomasek1234 »

Mam podobnej problem ale smrad mi leze z vetraku pouze nez klimu pustim. Myslel jsem, ze nez pustim klimu tak jde vzduch z venku jinou cestou nebo se pletu? Spray na cisteni klimy sem koupil napral do vydechu i do vstupu vedle baterky a smrdi to dal. Smrdi to jako mokrej hadr. Pomuze teda vycisteni klimosky u spec. firmy? I kdyz klima sama o sobe nesmrdi (ani pri chlazeni ani pri topeni) ?

Odpovědět

Zpět na „Archiv“