Prihradka pod radio 1DIN

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
slubos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 24.02.2006 21:02

Prihradka pod radio 1DIN

Příspěvek od slubos »

Zdravim, omlouvam se, jestil to tady nekdo drive resil, ale bohuzel se mi nepodarilo najit. Mam prosbu, nekdo mi ukradl radio gammu s cd chan 6cd od vw, nu co, byla to otazka casu, kdy pujdu pryc :( Ted tam mam poradne velkej odkladaci prostor. Kupodivu vydrzela 2mesice. Vzhledem ktomu, ze jezdim casto dalky, tak bez radia nic moc. Tak jsem si rekl, koupim nejaky levnejsi alespon s panelem pro lepsi pocit. zakoupil jsem pioneera na mp3 atd. Namontoval jsem, ale pod radiem mi zbylo misto prave na takouvou prihradku, bohuzel na vrakaci na klamovce ho nemaji a u inter auto mi chteli vecpat celej novej dil (panel) za pad litru, takze se obracim s prosbou, jestli se to nekomu doma nevali.. moc bych ji chtel, neb takhle mi to radio nekdo ukradne jeste rychleji a jednoduseji, pro nazornost prikladam foto
dekuji za kazde info, kde bych neco takoveho nasel..
Přílohy
a tohle je ta zminovana dira, kterou bych rad zaplnil nejakym suplickem, prihradkou..
a tohle je ta zminovana dira, kterou bych rad zaplnil nejakym suplickem, prihradkou..
06102006119.jpg (30.25 KiB) Zobrazeno 1194 x
toto je prace nasich spoluobcanu snede pleti :(
toto je prace nasich spoluobcanu snede pleti :(
IMG_8754.jpg (46.74 KiB) Zobrazeno 1195 x
takhle to vypadalo :(
takhle to vypadalo :(
IMG_8643.jpg (36.16 KiB) Zobrazeno 1195 x
neco takoveho bych si predstavoval, tu prihradku pod "bejvalim" radiem
neco takoveho bych si predstavoval, tu prihradku pod "bejvalim" radiem
IMG_4039.jpg (47.6 KiB) Zobrazeno 1191 x

Uživatelský avatar
Vali
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 456
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vali »

Měl by sto spíš dát sem
http://vw-club.cz/modules.php?name=Foru ... forum&f=42" target="_blank

Uživatelský avatar
airbone
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 476
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: DOMA

Příspěvek od airbone »

potrebujes toto:

DIN-Ablagefach 1J0 857 058 B 1QA (radio delete panel)

pozri tu:
http://www.passatplus.de/umbauteile/dop ... el-din.htm" target="_blank

objednaj u vw, nebudu zato chciet cely majetok....

Uživatelský avatar
slubos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od slubos »

tak jsem se na to pital ve vw, a chteji za to 1580,- za pos*anej plast, jeste bez toho filcu :D no, to snad nemyslej ani vazne :(

Uživatelský avatar
tobig
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 439
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa .

Příspěvek od tobig »

slubos píše:tak jsem se na to pital ve vw, a chteji za to 1580,- za pos*anej plast, jeste bez toho filcu :D no, to snad nemyslej ani vazne :(
myslej to smrtelně vážně, bohužel :roll:

Uživatelský avatar
airbone
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 476
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: DOMA

Příspěvek od airbone »

objednaj to radsej odniekial cez net, tie ku*vy nemaju rozum. Kdesi som cital, ze to niekto kupoval nove za 5 stovak origo, lenze neviem na akom fore a bolo to uz davnejsie. Aj mne by sa to hodilo, lebo tu staru MCD navi idem odtial vyhodit a kupit normalne radio. Ja si po to skocim tu v holandsku na vrakac, hadam uz niekto rozbil passata odvtedy co som tam bol pred par dnami a nemali to.

Uživatelský avatar
slubos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od slubos »

tak panove, preji dobry vecer, dnes jsem jel okolo uval a hle, vrakoviste jako prase, ¨zastavim, koukam, trochu smutno, takovych vozu do vrtule, no fuj.. a kdyz si predstavim, jak si to nejeden mladej janek zakoupi, bude v tom zavodit a ustrelimu to, tak tyhle kary do tvaru rohliku uz nemaj spravne deformacni zony.. no nebudu popisovat, to jsem ani nechtel. Z toho smutna me ale vytahl chlapik, ktery mi prodal prihradku z golfa za 200,- panove, sic presne nesedla, trochu dodelavky, ale nakonec sedla, takze spokojenost a usetril jsem nejvis. jinak, nevim, aby si to nekdo nevykladal jako reklamu, ale snad mohu napsat kde jsem to sehnal. nejaka pr**l za uvalama, maji web. http://www.levnedily.cz" target="_blank ..

Odpovědět

Zpět na „Archiv“