dešťový senzor

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
paranek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 469
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

dešťový senzor

Příspěvek od paranek »

Má někdo zkušenosti s montáží dešťového senzoru a obyčejné okno. V sekcci bazar někdo psal, že v každém autoskle jde sehnat prý nějaká oboustanka, kterou se senzor přilepí. Díky

Uživatelský avatar
maddam
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: dešťový senzor

Příspěvek od maddam »

paranek píše:Má někdo zkušenosti s montáží dešťového senzoru a obyčejné okno. V sekcci bazar někdo psal, že v každém autoskle jde sehnat prý nějaká oboustanka, kterou se senzor přilepí. Díky
Noooo taky bych byl rád za podobnou radu. Budu teď dělat výměnu předního skla a při té příležitosti bych si chtěl vzít již se senzorem. Poradí někdo jeslti to pak půjde vůbec zapojit do vozu původně bez senzoru a případně jak ? Díkes všem.

Uživatelský avatar
jens355
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 283
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chotýčany
Kontaktovat uživatele:

senzor

Příspěvek od jens355 »

Zapojit to urcite jde,kamos si to nechaval dodatecne dat do octavky II a v poho,ale jak se to presne provadi nevim.... :(

Uživatelský avatar
milnie
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rychvald

Příspěvek od milnie »

Musíš vyměnit relé stěračů a natáhnout dráty. Dodělával jsem to a funguje bezvadně.

Uživatelský avatar
radekVW
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 316
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Veřovice-Novy Jicin-RpR-PRAHA 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radekVW »

Jaka je tak cena tech potrebnych dilu?
Rid at jedes lip,myslel jsem rid jako rid ,ne rit jako rit!!!
Obrázek

Uživatelský avatar
paranek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 469
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: senzor

Příspěvek od paranek »

jens355 píše:Zapojit to urcite jde,kamos si to nechaval dodatecne dat do octavky II a v poho,ale jak se to presne provadi nevim.... :(
A daval to na obyčejné okno?Já ni zapojovatz nepotřebuju, dešťák sem tam měl z fabriky, ale okno mám jiné. Dík

Uživatelský avatar
jens355
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 283
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chotýčany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jens355 »

jateda mam okno s vyhrejvanim a v autoskle mi rekli ze jde bud okno s vyhrejvanim a nebo s destakem a ne oboji ale prave ze kdyz chces destak tak mas mit okno co je na to delany...ale nevim jak to mysleli jestli ma ten destak v sobe komplet a nebo jen pripravu pro to dozapojeni ale podle me ti to reknou v jakymkoli autoskle :wink:

Uživatelský avatar
paranek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 469
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od paranek »

jens355 píše:jateda mam okno s vyhrejvanim a v autoskle mi rekli ze jde bud okno s vyhrejvanim a nebo s destakem a ne oboji ale prave ze kdyz chces destak tak mas mit okno co je na to delany...ale nevim jak to mysleli jestli ma ten destak v sobe komplet a nebo jen pripravu pro to dozapojeni ale podle me ti to reknou v jakymkoli autoskle :wink:
Jo to vim. Jenže obyč sklo stojí 3 litry a na dešťák skoro 7. nehledě na to, že sklo co mám na autě sem koupil za 500....
A tim, že mám dešťák nemám cyklovač, tak ybch ho chtěl dopojit... ten dešťák...

Uživatelský avatar
vaha
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2016
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: královehradecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vaha »

jens355 píše:jateda mam okno s vyhrejvanim a v autoskle mi rekli ze jde bud okno s vyhrejvanim a nebo s destakem a ne oboji ale prave ze kdyz chces destak tak mas mit okno co je na to delany...ale nevim jak to mysleli jestli ma ten destak v sobe komplet a nebo jen pripravu pro to dozapojeni ale podle me ti to reknou v jakymkoli autoskle :wink:
Dešťoví senzor funguje tka že je infra dioda,která vysílá signál do skla,ten se odráží na přijímáč,dejmetomu fototranzistor,pokud bude na skle kapka vody,signál se zalomí jinám a zapnou se stěrač...toť teorie
U vyhřívaných skel máš ve skle půrhledné odporové dráty a ty mohou způsobovat špatný odraz ir paprsku,to samí pokovená skla(myslim že se jim řiká determální)

Uživatelský avatar
paranek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 469
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od paranek »

jens355 píše:jateda mam okno s vyhrejvanim a v autoskle mi rekli ze jde bud okno s vyhrejvanim a nebo s destakem a ne oboji ale prave ze kdyz chces destak tak mas mit okno co je na to delany...ale nevim jak to mysleli jestli ma ten destak v sobe komplet a nebo jen pripravu pro to dozapojeni ale podle me ti to reknou v jakymkoli autoskle :wink:
Jo to vim. Jenže obyč sklo stojí 3 litry a na dešťák skoro 7. nehledě na to, že sklo co mám na autě sem koupil za 500....
A tim, že mám dešťák nemám cyklovač, tak ybch ho chtěl dopojit... ten dešťák...

Odpovědět

Zpět na „Archiv“