vadné turbo nebo váha

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
hanzi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

vadné turbo nebo váha

Příspěvek od hanzi »

Už při koupi pašíka jsem prodávajícímu říkal, že auto na 81 kw nejede. Na VAGu mi říkali, že turbo je bez problémů a váha také. Váhu jsem vyndal a profouknul a auto jelo lépe. Jenže výkon stále kolísá a navíc jsem zjistil, že mám větší spotřebu oleje. V trubkách od turba je také olej. Pomůže turbo vyčistit a promazat, nebo se musí vyměnit? Specielní maziva na to mám. Dík za radu

Uživatelský avatar
radekVW
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 316
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Veřovice-Novy Jicin-RpR-PRAHA 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radekVW »

Chlape ty snad pises o aute meho otce ne?ma uplne ty same problemy!!!olej v hadicich od turba,vykon....atd

Panove radte!! HELP!!
Rid at jedes lip,myslel jsem rid jako rid ,ne rit jako rit!!!
Obrázek

Uživatelský avatar
tinky_linky
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 372
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ceske budejovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tinky_linky »

tak takovejch nas bude asi vic mam ty samy problemy :cry:

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

No vidim to na Turbo...ale to už bude hin...když nim prochazi tolik oleje...tak že nepomuže ani vyčistit...dat rači hned nové. :wink:

Uživatelský avatar
xpassat
Pilot
Pilot
Příspěvky: 736
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, BK, Bce

Příspěvek od xpassat »

To už není o vyčištění, ale o vůlích. Jsou zde odborníci, kteří jistě přispějí radou, ale každopádně repas turba, nebo nové turbo. Množství oleje, které turbo "dodává" do sání, bych nepodceňoval - malé množství se sice spálí s naftou, že to ani nepoznáš, ale myslím, že jsem zde četl o případech v podobě nekontrolovatelného rozběhu motoru do max. otáček a následná destrukce motoru.....možná to bylo na dieselpoweru. :wink:

andy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 245
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BA Slovakia

Příspěvek od andy »

xpassat píše:To už není o vyčištění, ale o vůlích. Jsou zde odborníci, kteří jistě přispějí radou, ale každopádně repas turba, nebo nové turbo. Množství oleje, které turbo "dodává" do sání, bych nepodceňoval - malé množství se sice spálí s naftou, že to ani nepoznáš, ale myslím, že jsem zde četl o případech v podobě nekontrolovatelného rozběhu motoru do max. otáček a následná destrukce motoru.....možná to bylo na dieselpoweru. :wink:
tak tak toto uz som zazil pri jednej toyote /chvalabohu nie mojej/ a dokonca v servise :wink:

bol tam novy technik a poslali ho pre auto na jedno parkovisku. Uz bol pri servise a zrazu motor do plnych otaciek. Takisto to sposobil olej ktory sa dostal do motora. Chudaka mladeho nenapadlo ze ma auto nechat "skapat" a tak len na to cumel ako blby az sa odje*al motor :roll: :wink:

Uživatelský avatar
kvasky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 528
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chotěboř, Praha

Příspěvek od kvasky »

Mám dotaz: Když budu měnit váhu vzduchu musím auto ještě napíchnout na VAG? nebo stačí jen výměna a auto ŘJ to pozná. Díky

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

kvasky píše:Mám dotaz: Když budu měnit váhu vzduchu musím auto ještě napíchnout na VAG? nebo stačí jen výměna a auto ŘJ to pozná. Díky
Stači vyměnit....ale jestli ti udělala chybu tak to bude zapsane v registru závat....tak to jenom smaznout Vagem.... :wink:

Odpovědět

Zpět na „Archiv“