antena

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
andy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 245
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BA Slovakia

antena

Příspěvek od andy »

ku*va uz som nas*any! Za posledy polrok mi z auta zmizla uz asi 6krat antena! Vy taketo problemi nemate? Asi by som mal zacat spavat v aute...

neviete o nejakej slusnej antene co sa napriklad lepi ako tie "plutvy" na bmw? Uz ma to nebavi to stale kupovat.

Alda
Profík
Profík
Příspěvky: 916
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HK

Příspěvek od Alda »

No ja to mam na antene tak, ze prut nejde odsroubovat, pouze sklopit ke strese kvuli myčce.

Uživatelský avatar
David
Profík
Profík
Příspěvky: 926
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: antena

Příspěvek od David »

andy píše:ku*va uz som nasrany! Za posledy polrok mi z auta zmizla uz asi 6krat antena! Vy taketo problemi nemate? Asi by som mal zacat spavat v aute...

neviete o nejakej slusnej antene co sa napriklad lepi ako tie "plutvy" na bmw? Uz ma to nebavi to stale kupovat.
dotáhni to trošku víc třeba kombinačkama a nezmizí ti - ale musíš to fakt pořádně utáhnout - otázkou bude to, jestli si jí pak někdo nevyrve i s kusem střechy, ale to by bylo už moc.
Jo pošli mi email - už sem udělal něco ve photoshopu, tak ti to pošlu:-)

Uživatelský avatar
B5
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 339
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od B5 »

Alda píše:No ja to mam na antene tak, ze prut nejde odsroubovat, pouze sklopit ke strese kvuli myčce.
Tahle anténa to moc neřeší, prut bohužel jde ukrást celkem dobře, a naopak, samostanej se neprodává.

Jediný řešení je na noc anténu sundávat. Mít ji dorvanou kleštěma tak ji nesundáš do myčky.

andy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 245
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BA Slovakia

Příspěvek od andy »

B5 píše:
Alda píše:No ja to mam na antene tak, ze prut nejde odsroubovat, pouze sklopit ke strese kvuli myčce.
Tahle anténa to moc neřeší, prut bohužel jde ukrást celkem dobře, a naopak, samostanej se neprodává.

Jediný řešení je na noc anténu sundávat. Mít ji dorvanou kleštěma tak ji nesundᚠdo myčky.
sak presne o toto mi ide...
asi skusim zohnat tu "plutvu" ala bmw.

Odpovědět

Zpět na „Archiv“