Dálka k centrálu

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
PetrVK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

Dálka k centrálu

Příspěvek od PetrVK »

Kluci,potřebuji poradit s „dálkou“.Vím,že se to tady probíralo ale nikde jsem nenašel přesnou odpověď.Chtěl bych si do svého pašíka namontovat D.O. k centrálu ale nevím jaký model,tip atd.Může a nemusí to být s alarmem a taky jestli to bude podporovat dojezd oken …
A ještě jeden dotaz,je lepší to nechat zadělat někde v servisu nebo to zadělám sám?Je to složité?Kamarád si Forda nechal dělat jen dálku a v servisu ho to stálo 2500. 8O Díky za rady
Na plynu se má vařit, né jezdit!!!

Obrázek

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Dálka k centrálu

Příspěvek od Tomm »

PetrVK píše:Kluci,potřebuji poradit s „dálkou“.Vím,že se to tady probíralo ale nikde jsem nenašel přesnou odpověď.Chtěl bych si do svého pašíka namontovat D.O. k centrálu ale nevím jaký model,tip atd.Může a nemusí to být s alarmem a taky jestli to bude podporovat dojezd oken …
A ještě jeden dotaz,je lepší to nechat zadělat někde v servisu nebo to zadělám sám?Je to složité?Kamarád si Forda nechal dělat jen dálku a v servisu ho to stálo 2500. 8O Díky za rady
Jestli chces original, tak se mrkni do sekce Golf IV/Bora - tema FAQ, je to to same jak pasici
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
PetrVK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 473
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubice

Re: Dálka k centrálu

Příspěvek od PetrVK »

Tomm píše:
PetrVK píše:Kluci,potřebuji poradit s „dálkou“.Vím,že se to tady probíralo ale nikde jsem nenašel přesnou odpověď.Chtěl bych si do svého pašíka namontovat D.O. k centrálu ale nevím jaký model,tip atd.Může a nemusí to být s alarmem a taky jestli to bude podporovat dojezd oken …
A ještě jeden dotaz,je lepší to nechat zadělat někde v servisu nebo to zadělám sám?Je to složité?Kamarád si Forda nechal dělat jen dálku a v servisu ho to stálo 2500. 8O Díky za rady
Jestli chces original, tak se mrkni do sekce Golf IV/Bora - tema FAQ, je to to same jak pasici
A ne Originál?Když jsem to četl,je to docela pálka ... :o
Na plynu se má vařit, né jezdit!!!

Obrázek

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

No tak pak jakejkoliv typ dalkovyho ovladani. Dej si do seznamu vyhledat autoalarmy a pak hledej jakej dalkovej ovladac (at uz celej alarm nebo jen DO) by se ti libil :wink:

Do auta pridelas (pripajis) jen par dratu, ale musi se rozebrat ridicovy dvere + palubka.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Odpovědět

Zpět na „Archiv“