bacha na rozvody!

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

Ale i tak?

Uživatelský avatar
Benda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benda »

To je ta naše Praha. Kolik je teda normální cena za rozvody na Passat 1,9 TDI 2003?

Uživatelský avatar
slubos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od slubos »

chlapi, jak to tady ctu, zacinam mit neprijemny pocit, dovezl jsem si prasata z niss mel 110t nalitano 2,5 V6 tdi 4moti. ted mam 120t. a tak si rikam, sakra sakra,.. co ty rozvody, porad je odkladam, neb mi v praze za ne chteli 25t. :( coz je ku*va raketa.. ale. budu to muset uz brzo dat, kam me poslete, aby me to nestalo takovy sileny penize.. diky moc

andy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 245
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BA Slovakia

Příspěvek od andy »

slubos píše:chlapi, jak to tady ctu, zacinam mit neprijemny pocit, dovezl jsem si prasata z niss mel 110t nalitano 2,5 V6 tdi 4moti. ted mam 120t. a tak si rikam, sakra sakra,.. co ty rozvody, porad je odkladam, neb mi v praze za ne chteli 25t. :( coz je ku*va raketa.. ale. budu to muset uz brzo dat, kam me poslete, aby me to nestalo takovy sileny penize.. diky moc
aj ja som to odkladal az pokial.... :? :wink:

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Příspěvek od pasat »

slubos píše:chlapi, jak to tady ctu, zacinam mit neprijemny pocit, dovezl jsem si prasata z niss mel 110t nalitano 2,5 V6 tdi 4moti. ted mam 120t. a tak si rikam, sakra sakra,.. co ty rozvody, porad je odkladam, neb mi v praze za ne chteli 25t. :( coz je ku*va raketa.. ale. budu to muset uz brzo dat, kam me poslete, aby me to nestalo takovy sileny penize.. diky moc
A ty bydlíš v Praze? Věděl bych o férovým šikulovi v Kladně - pokud chceš.

Uživatelský avatar
magnat
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od magnat »

xpassat píše:Právě proto není dobrý nechat si dělat rozvody od známého doma v garáži, nebo v levném servisu bez dokladu. Na každou službu musí dát zhotovitel záruku. Mně dělali komplet rozvody v normál servisu za cca 5.500,- a k tomu záruka na 24 měsíců. Oproti VW je to zadarmo :wink:
Měl to ze servisu se zárukou!!! Kroutili se jak hadi, když jsme jim to dovezli na plošině, ale nakonec museli uznat chybu a opravili. Byl to ale boj !
Jezdím tak abych přežil!!!

Uživatelský avatar
B5
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 339
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od B5 »

slubos píše:chlapi, jak to tady ctu, zacinam mit neprijemny pocit, dovezl jsem si prasata z niss mel 110t nalitano 2,5 V6 tdi 4moti. ted mam 120t. a tak si rikam, sakra sakra,.. co ty rozvody, porad je odkladam, neb mi v praze za ne chteli 25t. :( coz je ku*va raketa.. ale. budu to muset uz brzo dat, kam me poslete, aby me to nestalo takovy sileny penize.. diky moc
U Kelly jsem koukal na tvůj motor, tak sada cca 14 tis. Minulý týden jsem se ptal v autodílně na P9, tak za práci (u 1.9) by si řekli 15 stovek a když jsem se divně podíval (ale to byla náhoda, jen jsem v duchu počítal co bych všechno potřeboval a tak jsem měl mimoňskej výraz) tak to ještě odůvodňovali s tím, že musí sundavat celej předek, takže myslím že víc by nechtěli. V každém případě bych to na 25K neviděl. Ale myslím že za tu práci to u soukromníka nebude jinde moc jiný.

Uživatelský avatar
xpassat
Pilot
Pilot
Příspěvky: 736
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, BK, Bce

Příspěvek od xpassat »

To je právě jedna z výhod 2,5 TDi 8)

Rozvodová sada na 1,9 se dá koupit nová za 3,5tis. a 2 tis. je běžná cena za práci v normálka servisech :wink:
Nevidím důvod dávat někomu za výměnu rozvodů víc :twisted:

Uživatelský avatar
B5
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 339
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od B5 »

xpassat píše:To je právě jedna z výhod 2,5 TDi 8)

Rozvodová sada na 1,9 se dá koupit nová za 3,5tis. a 2 tis. je běžná cena za práci v normálka servisech :wink:
Nevidím důvod dávat někomu za výměnu rozvodů víc :twisted:

Má pravdu, předseda. :D

Uživatelský avatar
BADCAT
Řidič
Řidič
Příspěvky: 185
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BADCAT »

Passat 2.8 V6 rozvody u Auto I.S.R. cena 50 000kč prej je to normál :wink:

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

BADCAT píše:Passat 2.8 V6 rozvody u Auto I.S.R. cena 50 000kč prej je to normál :wink:
Tak to je super, ten motor mám a vím, kam to tedy dát, díky za typ. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Re: bacha na rozvody!

Příspěvek od DMS »

andy píše:maly pribeh z weekendu: :wink:

Minuly tyzden som bol na garancke. Bavili sme sa o rozvodoch s mojim servisakom ze ich dam preistotu vymenit. /Mam najazdenych 205 000 km a ked som auto kupoval malo 180tis./ Predchadzajuci majitel ma pri kupe presviedcal nech este rozvody nemenim ze on ich menil nedavno ze to ma cas atd... Tak som stym nejako neponahlal a najazdil som nejako tych 25tis km od kupy. A ako som povedal minulu stredu som sa so servisakom dohodol ze ich ajtak preistotu vymenim.
V sobotu som isel za kamosom. Cakal som ho pred domom a ked visel vravi mi ze mi neco v motore bucha. Bol to taky pravdelny buchot ako by neco o neco suchalo alebo nejako tak... Cumeli sme do motoru ale nic sme nenasli. Mal som predsebou cestu asi 50km daleko tak si vravim ze sa preistotu stavim u servismana nech mi na to pozre. Chvilu na to pozeral zacal zhadzovat plasty co zakryvaju motor a zrazu cumime jak blazni! Rozvodovy remen bol brutalne natrhnuty a drzal uz asi len silou vole asi len na par milimetroch z celej sirky remena! Okamzite sme vypli motor a odvtedy auto stoji uneho. Povedal ze keby prejdem este par metrov tak sa ten remen roztrhne a uz by som si tak skoro nezajazdil... Stastie v nestasti. Ale zachranil som si motor na poslednu chvilu.
Takze odteraz neverim nikomu nic ani ked mi bude prisahat na neviem co...
PS: ten buchot robila ta roztrhana cast rozvodoveho remena o ten plastovy kryt co ja nom.
8)

hele a jak vypadal opticky ten vadný řemen, prohlížel jsi ho aspoň jak je jetý ? Je na něm vidět takové ošubrování..

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

Benda píše:To je ta naše Praha. Kolik je teda normální cena za rozvody na Passat 1,9 TDI 2003?
i s vodící a napínací kladkou do 4 tis. bez práce

Uživatelský avatar
SexedUp
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 387
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pražák se vztahem k Olomouci
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SexedUp »

slubos píše:chlapi, jak to tady ctu, zacinam mit neprijemny pocit, dovezl jsem si prasata z niss mel 110t nalitano 2,5 V6 tdi 4moti. ted mam 120t. a tak si rikam, sakra sakra,.. co ty rozvody, porad je odkladam, neb mi v praze za ne chteli 25t. :( coz je ku*va raketa.. ale. budu to muset uz brzo dat, kam me poslete, aby me to nestalo takovy sileny penize.. diky moc
Materiál u MJauto od SKF je asi za 12 tis. (ale jen rozvody, ploché řemeny jsou další asi 4-5 tis.) V brně mám servis, který má standardní sazbu za 2,5 TDI V6 2 500,- Kč za práci. V Praze by to asi šlo o kousek dráž, ale určitě pod 4 tis.

Uživatelský avatar
slubos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od slubos »

pasat píše:
slubos píše:chlapi, jak to tady ctu, zacinam mit neprijemny pocit, dovezl jsem si prasata z niss mel 110t nalitano 2,5 V6 tdi 4moti. ted mam 120t. a tak si rikam, sakra sakra,.. co ty rozvody, porad je odkladam, neb mi v praze za ne chteli 25t. :( coz je ku*va raketa.. ale. budu to muset uz brzo dat, kam me poslete, aby me to nestalo takovy sileny penize.. diky moc
A ty bydlíš v Praze? Věděl bych o férovým šikulovi v Kladně - pokud chceš.
Zdravim, ano byldim v Pha, kladno tez znam, nemyslite nahodou nekoho v bustehrade, nebo nekodo od auto drab v kladne? :) Vsak to znate, jde mi o to, aby to stalo necekane co nejmene a bylo to se zarukoku :) kazdopadne moc dekuji

Odpovědět

Zpět na „Archiv“