Něco mi vybíjí baterku

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Honza729TDI
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jak kde, kterou zrovna brousim....
Kontaktovat uživatele:

Něco mi vybíjí baterku

Příspěvek od Honza729TDI »

Ahoj, jsem tu novej a už něco potřebuju :oops: Mám Passata r.v. 2002, jsem první majitel, TDI 74 kW sedan, v poslední době mi něco vybíjí baterku. Po vypnutí motoru je odběr kolem 0,530 A a po upadnutí do Stand By režimu 0,300 A, což je tedy hodně. Mám tam Sherloga (měnil jsem jeho zdroj), Navigaci a CD changer dodělávaný (ale už před dlouhou dobou)....Tak nevím, nenapadá někoho něco ? Díky

Uživatelský avatar
manota
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 246
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: galicia

Příspěvek od manota »

napada jedine odpojovat po jednom vsechno co te napadne tak dlouho az na to prijdes...
hombrefeo, mujeres guapas...

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

Pichni to na vag a dej vypis pameti chyb ze vsech jednotek. Nektera totiz muze jet v nouzovym rezimu (u me treba komfortka) a tak to ma velkej odber.

Tech 0,3A je ale podle me prd, jestli s tim autem jezdis aspon kazdej druhej den, tak by to melo byt ok. Jakou tam mas ted baterku?
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Honza729TDI
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jak kde, kterou zrovna brousim....
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza729TDI »

Tomm píše:Pichni to na vag a dej vypis pameti chyb ze vsech jednotek. Nektera totiz muze jet v nouzovym rezimu (u me treba komfortka) a tak to ma velkej odber.

Tech 0,3A je ale podle me prd, jestli s tim autem jezdis aspon kazdej druhej den, tak by to melo byt ok. Jakou tam mas ted baterku?
Myslím, že 82Ah, jestli si dobře pamatuju, prostě je koupená ta samá, co je v Superbu.
Jezdim tak jednou za tři dny po Praze....páč mám ještě služebáka.

Uživatelský avatar
verich
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 341
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od verich »

Jednou jsem to řešil na VW Multivanu (odběr v klidu 350mA)a byla to navigace 8O ,jestli k ní máš PIN ,tak ji odpoj a změř znovu proud jestli se to změní.

Odpovědět

Zpět na „Archiv“