signalizace rozsvícených světel

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Miky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

signalizace rozsvícených světel

Příspěvek od Miky »

Má passat B5 nějakou signalizaci která mě má upozornit že jsem nechal rozsvícená světla když opouštím vozidlo? Na Oplu mě to začlo houkat když jsem otevřel dveře. Pašík nedělá nic, jen ztlumí tlumená světla na parkovačky. Dík za info. :bubu:

Alda
Profík
Profík
Příspěvky: 916
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HK

Příspěvek od Alda »

Mě osobně to začne pískat, když otevřu dveře.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

Ze by mikrospinac v zamku? Reaguje ti lampicka na otevreni/zavreni dveri?
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Softy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 487
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava, SLOVAKIA
Kontaktovat uživatele:

Re: signalizace rozsvícených světel

Příspěvek od Softy »

Miky píše:Má passat B5 nějakou signalizaci která mě má upozornit že jsem nechal rozsvícená světla když opouštím vozidlo? Na Oplu mě to začlo houkat když jsem otevřel dveře. Pašík nedělá nic, jen ztlumí tlumená světla na parkovačky. Dík za info. :bubu:
Piska, ale len vtedy ked mas vybraty klucik zo spinacky...
VW Passat variant 3BG 1,9Tdi PD 130PS Tiptronic, Bejvávalo než mi ho UKRADLI :( :( :(
AUDI A6 avant 2,5 TDi 180PS Tiptronic
http://s11.bitefight.cz/c.php?uid=70420

Uživatelský avatar
Miky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Příspěvek od Miky »

Jasně, to všechno mám vypnutý. Přijdu na to až když odcházím od auta a pohledem se s ním loučím.Pak vidím že mi svítěj parkovačky. Lampičky na stropě se při otevřených dveřích normálně rozsvítí. Takže to bude závada asi v nějakém tom bzučáku.

Uživatelský avatar
vaha
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2016
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: královehradecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vaha »

Miky píše:Jasně, to všechno mám vypnutý. Přijdu na to až když odcházím od auta a pohledem se s ním loučím.Pak vidím že mi svítěj parkovačky. Lampičky na stropě se při otevřených dveřích normálně rozsvítí. Takže to bude závada asi v nějakém tom bzučáku.
A pípáto když se ti rozvítí hladové oko nebo kontrolka e máš málo vody v ostřikovačích popřípadě jiný varovná kontrolka?

Alda
Profík
Profík
Příspěvky: 916
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: HK

Příspěvek od Alda »

nebo ozkoušet přes kabel, je tam na ten bzučák testování.

Mám ale za to, že tam je gong - hlášení paliva a bzučák - hlášení zapnutých světel.

Uživatelský avatar
xpassat
Pilot
Pilot
Příspěvky: 736
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, BK, Bce

Příspěvek od xpassat »

Je tam bzučák, jak na světla, tak na benzin, ostřikovače, brzdovku...
Asi se to u některých palubek sere. Mně to někdy píská, někdy ne, někdy zase přerušovaně - jako by tam byl špatnej kontakt....studenej spoj....

Uživatelský avatar
B5
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 339
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: signalizace rozsvícených světel

Příspěvek od B5 »

Miky píše:Má passat B5 nějakou signalizaci která mě má upozornit že jsem nechal rozsvícená světla když opouštím vozidlo? Na Oplu mě to začlo houkat když jsem otevřel dveře. Pašík nedělá nic, jen ztlumí tlumená světla na parkovačky. Dík za info. :bubu:
Svítí ti to antihovní světýlko zespoda na dveřích (levých předních)?

Uživatelský avatar
Miky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Příspěvek od Miky »

Člověče na dveřích u řidiče ho vůbec nemám. Na ostatních dveřích ano. Myslíš že to může mít nějakou souvislost?

Uživatelský avatar
hanzi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hanzi »

Bzučák uporňující na zapnutá světla mi také nefungoval, ale zároveň mi blbnul centrál. Po přeletování mikrospínačů v zámku funguje bez problémů. Světlo ve dveřích řidiče by mělo být, když je v ostatních dveřích. Zřejmě nesvítí kvůli mikrospínači. Takže tě čeká pěkná rachota.

Uživatelský avatar
B5
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 339
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od B5 »

Hm, tak to nevím proč by tam nebylo. Mě totíž zlobí zámek a když mi nesvítí tohle světýlko tak mi taky nejde ten bzučák na světla.
Sice to nevím ale mám za to že tam má bejt.

Uživatelský avatar
Miky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Příspěvek od Miky »

Ale jo,díra po něm tam je, ale asi někomu předemnou vypadlo,nebo tak něco. V ostatních dveří jsou a svítěj. Když už jsme u toho - nemáte ho někdo doma zbytečný?

Odpovědět

Zpět na „Archiv“