Natankuji maximálně dvě třetiny nádrže.

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Maruna
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 24.02.2006 21:02

Natankuji maximálně dvě třetiny nádrže.

Příspěvek od Maruna »

Ahoj, netušíte někdo jak vyřešit problém s tankováním? Po natankování asi dvou třetin nádrže, se tankovací pistole pořád vypíná. Pokud rukou zmáčknu takový ten čudlík v hrdle tak tam zas litr, dva dostanu a pak se to děje znovu... Hadičku co vede od hrdla někam za zadní nápravu jsme v dílně profoukli vzduchem, ale nepomohlo to. Ucpaná není z hrdla vzduch pod tlakem foukal...

Díky Mára.

Uživatelský avatar
David
Profík
Profík
Příspěvky: 926
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David »

někdy pomůže hejbnout pistolí - vytáhnout a zandat a při tankování mít tu pistoli stočenou do boku a tlačit tam to palivo pomalejc - ne naplno...

Uživatelský avatar
Maruna
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Maruna »

To je pravda, nakonec tam ten benzín dostanu, ale fakt to trvá... Původní majitel říkal, že už to dělá asi rok, předtím to šlo úplně normálně až do konce... Je to fakt otrava, někdy už se to takto chová od poloviny nádrže.

Uživatelský avatar
David
Profík
Profík
Příspěvky: 926
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od David »

mě to dělá někdy, ale jenom u nějakejch benzinek - ne u všech - každá ta pistol by měla mít nějakej ten odsavač par - tak jestli to neni problém v tomhle - ale fakt nevim...

Uživatelský avatar
vaha
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2016
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: královehradecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vaha »

David píše:mě to dělá někdy, ale jenom u nějakejch benzinek - ne u všech - každá ta pistol by měla mít nějakej ten odsavač par - tak jestli to neni problém v tomhle - ale fakt nevim...
Pistole maj takovou membránu,která ti vypíná když je plná nádrž,když se na tu pistoli podíváš tak ta trubka je ve skutečnosti taková jako "8" a občas se stane že se tam dostane bordela ta pistole sama vypíná

Uživatelský avatar
Maruna
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Maruna »

Bohužel dělá to u jakékoliv benzínky... Problém bude v autě. Ale fakt nevím co mám kontrolovat nebo udělat..

Uživatelský avatar
vally_ny
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1922
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vally_ny »

a kolik tam jako natankuješ litrů?některý benzinky honí naftu pod velkým tlakem a tak pak bublá jako pivo,ale ty máš benzíňáka jak tak koukám,to je divný,to tam jako natankuješ cca 30litrů a pak už se tam nic nevleze???
Obrázek

Uživatelský avatar
Kobra
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Kobra »

Ahoj, já mám benziňáka a taky se mi to stávalo. U jedné pumpy s tim nemám vůbec žádné potíže a u většiny musim pistol natočit a tankovat pomalu. A tenhle problém má víc aut, nejenom Passat.

Uživatelský avatar
Maruna
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Maruna »

Přesně tak, 7 litru v nádrži je (rezerva), pak tam natlačím tak 30 - max 35. Tzn v nádrži je cca 40 litrů.

Vyzkouším ještě i jiné benzinky, auto mám teprve dva týdny. Každopádně prodávající říkal, že mu to dělá tak rok. Předtím takovéhle problémy neměl.

Uživatelský avatar
airbone
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 476
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: DOMA

Příspěvek od airbone »

ja musim trosku pistol povytiahnut, nesmiem ju tam mat strcenu celu, inac mi to tiez vypina. Ked ju povytiahnem tak do polovice, tak to potom ide az do plna.

Odpovědět

Zpět na „Archiv“