Zámek dveří pomóc!!!!

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
jardaB5
Člen klubu
Příspěvky: 74
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Zámek dveří pomóc!!!!

Příspěvek od jardaB5 »

Chlapi bohužel jsem se rozhodl proletovet kontakty v zámku dveří protože mi nespínalo vnitřní osvětlení. Přesto že jsem použil návod s fóra nastal problém při složení zámku, takže šel několilkrát ven ale bohužel při poslední zkoušce došlo k tomu že jsem zamčel a už to tak zůstalo elektricky chodí ale mechanicky se blokl, dveře nejdou otevřít. Můžete mi někdo poradit nebo nejlepe pomoct. Dík za každou radu.

Uživatelský avatar
MaxxCZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trutnovsko

Příspěvek od MaxxCZ »

Zkus pořádně přimáčknout dveře do kastle, aby se uvolnila západka, mě se to takhle kouslo taky a pomohlo to

Uživatelský avatar
jardaB5
Člen klubu
Příspěvky: 74
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jardaB5 »

Takže dveře jsem otevřel ale zámek je našrot. Tu elektrickou část jsem dostal ven celkem bez poškození, ale na tu mechanickou jsem musel použít flexu. Ještě že jsem měl sundanej tapec a stahovačku jen na jednom šroubu jinak bych tu flexu použil asi na celý dveře. Ovšem pokud jsou všechny díly v Passatu jako ten zámek tak se nedivím že je tak drahej, čech by takovej nevymyslel.
Tak teď jdu schánět zámek. Má někdo???

Uživatelský avatar
Palko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 748
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZLÍN
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Palko »

jardaB5 píše:Takže dveře jsem otevřel ale zámek je našrot. Tu elektrickou část jsem dostal ven celkem bez poškození, ale na tu mechanickou jsem musel použít flexu. Ještě že jsem měl sundanej tapec a stahovačku jen na jednom šroubu jinak bych tu flexu použil asi na celý dveře. Ovšem pokud jsou všechny díly v Passatu jako ten zámek tak se nedivím že je tak drahej, čech by takovej nevymyslel.
Tak teď jdu schánět zámek. Má někdo???
Zamykací jednotku mám, více máš v SZ.
Laser aréna ve Zlíně http://www.zona123.cz

Uživatelský avatar
jardaB5
Člen klubu
Příspěvky: 74
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jardaB5 »

Palko dík už jsem sehnal, potřeboval jsem ke spolujedci teda pravej.

Odpovědět

Zpět na „Archiv“