Kufr, Variant, problem cidlo zamku

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
slubos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 24.02.2006 21:02

Kufr, Variant, problem cidlo zamku

Příspěvek od slubos »

Zdravim, tak jsem se snazil najit muj problem zde ve foru, a jak se zda, tak jsem jedinej. Panove a popripade damy :) v passata z roku 02 mi zlobi kufr, (verze kombi) zavru, opravdu zavru! sedne do auta rozjedu se a tak ruzne, nekdy po 5min, nekdy hned na me zacne rvat, ze mam otevrenej kufr, pritom samozrejmne nemam. tak zastvim, vezmu hadru, procistim, a svihnu s dverma a jedu, a zase.. tak je to dokola, prijel jsem domu, zamknu auto na dalku, a hle.. zmetek, spousti alarm, neb si mysli, ze mu nedko leze do kufru :( co stim? hadrem jsem se snazil to vytrit co to slo, ale nevim co dale.. nejhorsi na tom je, ze zlobi nepravidelne :( dekuji moc za pomoc

Uživatelský avatar
amader
Řidič
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec nad Moravicí

Cidlo

Příspěvek od amader »

Tak to je definitivne to cidlo v zamku,ja uz ho cistil nekolikrat a ted je uplne k.o. Zaclo to tim,ze mi prestalo svitit osvetleni v kufru a zamykalo se mi auto samo pri otevrenem kufru.
Sorry ze pisu bez hacek a carek,ale pisu z Anglie

Uživatelský avatar
slubos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Cidlo

Příspěvek od slubos »

amader píše:Tak to je definitivne to cidlo v zamku,ja uz ho cistil nekolikrat a ted je uplne k.o. Zaclo to tim,ze mi prestalo svitit osvetleni v kufru a zamykalo se mi auto samo pri otevrenem kufru.
Sorry ze pisu bez hacek a carek,ale pisu z Anglie
njn. ale jak ho ocistit? nejak jsem nevidel presne jak to rozebrat? ja tam cpal jen hadru.. ale jinakj sem nic neoddelaval

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Cidlo

Příspěvek od Tomm »

slubos píše:
amader píše:Tak to je definitivne to cidlo v zamku,ja uz ho cistil nekolikrat a ted je uplne k.o. Zaclo to tim,ze mi prestalo svitit osvetleni v kufru a zamykalo se mi auto samo pri otevrenem kufru.
Sorry ze pisu bez hacek a carek,ale pisu z Anglie
njn. ale jak ho ocistit? nejak jsem nevidel presne jak to rozebrat? ja tam cpal jen hadru.. ale jinakj sem nic neoddelaval
Spis vymenit. Ovlada ho ta zapadka ve dverich, je schovany uvnitr zamku.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
amader
Řidič
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec nad Moravicí

Příspěvek od amader »

ja sundal cely ten plastovy kryt abych se dostal k tomu zamku,odpojil konektor ktery vede k tomu zamku-tedy vlastne k tomu cidlu,byl zaoxidovany,tak jsem to vycistil,chvili fungoval a ted je uplne mrtvy a nezbyva nez koupit novy zamek,protoze to cidlo je k tomu zamku prinytovane

Uživatelský avatar
slubos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od slubos »

amader píše:ja sundal cely ten plastovy kryt abych se dostal k tomu zamku,odpojil konektor ktery vede k tomu zamku-tedy vlastne k tomu cidlu,byl zaoxidovany,tak jsem to vycistil,chvili fungoval a ted je uplne mrtvy a nezbyva nez koupit novy zamek,protoze to cidlo je k tomu zamku prinytovane
cely plastovy kryt sundam jak? nikde jsem nevidel zadny sroubky, tak si to nechci moc okousat? kam mam narvat sroubovak pres hadru aby povolil?

Uživatelský avatar
amader
Řidič
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec nad Moravicí

Cidlo

Příspěvek od amader »

jak otviras kufr,tak ten plast ma dva takove jako by uchyty pro ruce,jsou vtlacene dovnitr,kdyz tam posvitis baterkou,tak tam najdes dva srouby,tak to tam mam ja,ale nekdo uz to sundaval prede mnou,tak nevim kde jsou dalsi.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

amader píše:ja sundal cely ten plastovy kryt abych se dostal k tomu zamku,odpojil konektor ktery vede k tomu zamku-tedy vlastne k tomu cidlu,byl zaoxidovany,tak jsem to vycistil,chvili fungoval a ted je uplne mrtvy a nezbyva nez koupit novy zamek,protoze to cidlo je k tomu zamku prinytovane
Zajimave, koukal jsem do katalogu a maji tam nekolik verzi. Jak samotne mikrospinace tak i cele zamky s mikrospinaci...
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
slubos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Cidlo

Příspěvek od slubos »

amader píše:jak otviras kufr,tak ten plast ma dva takove jako by uchyty pro ruce,jsou vtlacene dovnitr,kdyz tam posvitis baterkou,tak tam najdes dva srouby,tak to tam mam ja,ale nekdo uz to sundaval prede mnou,tak nevim kde jsou dalsi.
jj. ja to resil ted, v noci, takze h***o videt :wink: mrknu zitra, moc dekuji za rychlou reakci.
jinak nevite, kolik takove cidlo stoji nove? at se z toho nepo*eru :roll:

Uživatelský avatar
amader
Řidič
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec nad Moravicí

Cidlo

Příspěvek od amader »

to bych taky rad vedel,jen jsem slysel,ze je potreba koupit cely novy zamek,to cidlo je uvnitr zamku a je prinytovane !!!

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Cidlo

Příspěvek od Tomm »

amader píše:to bych taky rad vedel,jen jsem slysel,ze je potreba koupit cely novy zamek,to cidlo je uvnitr zamku a je prinytovane !!!
Uz si to nemapamatuju presne, tusim ze jsem tam zahlidl neco pres 500 (bez dph). I kdyby bylo prinytovane, tak co nyty odvrtat, koupit nove cidlo, prisroubovat a jezdit dal? :idea:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
yardaz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 453
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yardaz »

Taky mi to blblo, dokonce se auto samo zamykalo, docela brutus. Dal jsem nový zámek..... :(

Uživatelský avatar
amader
Řidič
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec nad Moravicí

Cidlo

Příspěvek od amader »

Kolik stoji ten novy zamek???? :cry:

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

Jde obědnat i samostatně ten mikrospínač.... :wink:
Přílohy
1.JPG
1.JPG (28.79 KiB) Zobrazeno 1602 x

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Cidlo

Příspěvek od Paskal »

amader píše:Kolik stoji ten novy zamek???? :cry:
Novy zámek stoji přez dva tácy.

Odpovědět

Zpět na „Archiv“