Kufr, Variant, problem cidlo zamku

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
vally_ny
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1922
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vally_ny »

mám s tím taky trochu problém,protože mám někde vysunutou hodiku do ostřikovačů a teče mi voda při ostřiku do mikospínače a zámku,vyfoukal jsem to vzduchem a funguje mi to.Jinak ta cena mě před tím taky minule překvapila,když jsem myslel,že mám v čudu mikrospínač.Počítal jsem víc.
Obrázek

Uživatelský avatar
slubos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od slubos »

vcera, jelikoz byl svatek a ja mel narozeniny :lol: , tak si rikam, no udelam si radost a pokusim se neco usetrit, kdyz se mi to povede opravit. Nelenil jsem, rozebral viko (mysleno tapec) u kufru a hle co nevidim, stejne jak tady kolega, povysunuta hadicka, takze kdyz ostrikuji zadni okno, vytvari se malinkaty bazenek :roll: rozebral jsem i zamek, vsechny kontakty vysusil a prostrikal tim smradem kontaktolem a na perka jsem trochu striknul GTcka (jen upozorunuji kontaktol smrdi jako prase, kam se to sere na naseho zmokleho psa 8O ) des. Kdyby se do toho nekdo poustel a byl to trochu nesika, ikdyz jsem to zvladnul za 30min. tak se nebat pri oddelavani plastu (vika) pouzit silu a sroubovak obalenej v hadru, jde to ztuha, jsou tam takovy cvocky. Hadicku jsem pridelal takovou tou rychlopaskou (nekdo tomu rika elekto paska) a uz bude drzet na veky, snad :) Tez doporucuji prostouchnout treba spenlikem trisku, jestli neni pricpana..
no snad to treba nekomu nekdy malonko pomuze

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

Super,jestli to pomuze,dneska na to kouknu...Mam podobnej problem asi...Me se zase vubec nerozsviti svetlo v kufru... :roll:

Uživatelský avatar
slubos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od slubos »

takova trapna otazka, a zarovak je v poradku :idea: :lol: jj. dobre, ok. tak je :) Vis, kolikrat nekdy mi to takhle zazlobi tez, proste najednou prestane svitit, trikrat je*nu s kufrem a najednou zase lup a sviti. nekdy mu nezorumim, dela si co chce, kazdopadne to bude nejaky doj*bany kontakt..

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

slubos píše:takova trapna otazka, a zarovak je v poradku :idea: :lol: jj. dobre, ok. tak je :) Vis, kolikrat nekdy mi to takhle zazlobi tez, proste najednou prestane svitit, trikrat je*nu s kufrem a najednou zase lup a sviti. nekdy mu nezorumim, dela si co chce, kazdopadne to bude nejaky doj*bany kontakt..
Zarovka,pojistka samozrejme v poradku. :D ..Asi to bude fakt ten spinac... :roll:

Uživatelský avatar
slubos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od slubos »

sakra, tak mi ten spinac te zarovky taky zacal jebat. kdyz to zavru tzv. rukou, zaklapnu ten zobacek, jako bych to zaviral, a pak to otevru normalne, tak se mrcha rozsviti, ale kdyz toto provedu normalne na ostro :D to znamena normalne hodim s kufrem abych ho zavrel, tak to zase nefunguje :( asi ten spinas.. zmetak

Uživatelský avatar
carlos01
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek od carlos01 »

slubos píše:takova trapna otazka, a zarovak je v poradku :idea: :lol: jj. dobre, ok. tak je :) Vis, kolikrat nekdy mi to takhle zazlobi tez, proste najednou prestane svitit, trikrat je*nu s kufrem a najednou zase lup a sviti. nekdy mu nezorumim, dela si co chce, kazdopadne to bude nejaky doj*bany kontakt..
Řešil jsem to samý, je to storpo ten mikrospínač.

Uživatelský avatar
Flery
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Kufr, Variant, problem cidlo zamku

Příspěvek od Flery »

a resil jste nedko opravu toho mikrospinace dneska sem to absolvoval prostrikal na vyndanym zamku co slo ale je to mrtvy kdyz spojim dratem konektror funguje jak osvetleni tak hlaseni na palubaku. u me za to moh sterac a voda ktera sla ven, uz sem to resil u octavie to samy vyndat deklik na motoru stracu a utesnit to o kouzky (pokud by nekomu tekla voda jako me) u octavky mi tahle oprava skoro zadarmo vyresila problem.
ale je tam ten spinac opravdu nanejtovanej nechce se mi davat jak tu pisete 2000 za zamek kde je v haji mikrospinac a jinak je naprosto OK.

Odpovědět

Zpět na „Archiv“