Bouchani zepredu - ale ramena to nejsou :-(

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
vaha
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2016
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: královehradecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vaha »

T-Diesel píše:
vaha píše: Céčka co držej stabilizátor u ramena jsi měnil?

nemenil
znacim si, ncham taky zkontrolovat
mno tak to bych tipoval že to budou dělat ty céčka

Uživatelský avatar
xpassat
Pilot
Pilot
Příspěvky: 736
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, BK, Bce

Příspěvek od xpassat »

T-Diesel píše:
vaha píše: Céčka co držej stabilizátor u ramena jsi měnil?

nemenil
znacim si, ncham taky zkontrolovat
Psal jsi přece, že máš po výměně ramen, ne??? Céčka jsou většinou součástí opravné sady - mění se také a pokud ne , tak by jistě mechanik poznal, že jsou silentbloky v těchto céčkách vymačkané...zákonitě museli jít ven, když jsi měnil ramena, bez toho to nejde :wink:
Ale aby céčka bouchali, to by musela být úplně pryč guma v silentbloku a to se mi u céčka nezdá....
Zkontroluj to, co jsem Ti psal.

Uživatelský avatar
vaha
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2016
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: královehradecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vaha »

xpassat píše:
T-Diesel píše:
nemenil
znacim si, ncham taky zkontrolovat
Psal jsi přece, že máš po výměně ramen, ne??? Céčka jsou většinou součástí opravné sady - mění se také a pokud ne , tak by jistě mechanik poznal, že jsou silentbloky v těchto céčkách vymačkané...zákonitě museli jít ven, když jsi měnil ramena, bez toho to nejde :wink:
Ale aby céčka bouchali, to by musela být úplně pryč guma v silentbloku a to se mi u céčka nezdá....
Zkontroluj to, co jsem Ti psal.
záleží co máš za céčka,jsou dva typy,jeden se silentblokama a druhej s čepama...zkontroluj to radši ty céčka,potom to ostatní
Každopádně jestli tomu moc nerozumíš tak na to nech mrknout někoho kdo tomu rozumí,né VW servis...To může být cokoliv,od špatnýho ramene,i to se stává,nebo homokineťák,kotouče,atd,atd...

Uživatelský avatar
T-Diesel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moravěnka, Morava...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T-Diesel »

jak jsem psal, menil jsem pouze horni ramena na obou stranach.
Spodni by mely byt dobre (zatim).
Nerozumim tomu a mam obavu, ze ani muj mechos nevi ceho se chytit. Tak sosam rady i tady.

Kurna, mimo to mi to huci kolem stokilometrove rychlosti, ale na to necham mrknout kardanservis. No a ted mi jeste neco chroupa takovym podivnym zpusobem od praveho predniho kolesa. Jakoby drel kov o kov, dela to v jakekoliv rychlosti a pomalu se to zesiluje :(

ach jo, zlata oktavka, ta jezdila skoro bez servisu :cry:

Uživatelský avatar
RadekR
Řidič
Řidič
Příspěvky: 116
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec/Praha/Hamburg
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadekR »

T-Diesel píše:jak jsem psal, menil jsem pouze horni ramena na obou stranach.
Spodni by mely byt dobre (zatim).
Nerozumim tomu a mam obavu, ze ani muj mechos nevi ceho se chytit. Tak sosam rady i tady.

Kurna, mimo to mi to huci kolem stokilometrove rychlosti, ale na to necham mrknout kardanservis. No a ted mi jeste neco chroupa takovym podivnym zpusobem od praveho predniho kolesa. Jakoby drel kov o kov, dela to v jakekoliv rychlosti a pomalu se to zesiluje :(

ach jo, zlata oktavka, ta jezdila skoro bez servisu :cry:
Taky se ti muze ozyvat lozisko v pravym kole. Ja ho taky menil, nebouchalo to sice, ale hucelo a hluk tak nejak kolisal.
Naposledy upravil(a) RadekR dne 08.11.2006 15:01, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
vaha
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2016
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: královehradecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vaha »

RadekR píše:
T-Diesel píše:jak jsem psal, menil jsem pouze horni ramena na obou stranach.
Spodni by mely byt dobre (zatim).
Nerozumim tomu a mam obavu, ze ani muj mechos nevi ceho se chytit. Tak sosam rady i tady.

Kurna, mimo to mi to huci kolem stokilometrove rychlosti, ale na to necham mrknout kardanservis. No a ted mi jeste neco chroupa takovym podivnym zpusobem od praveho predniho kolesa. Jakoby drel kov o kov, dela to v jakekoliv rychlosti a pomalu se to zesiluje :(

ach jo, zlata oktavka, ta jezdila skoro bez servisu :cry:
Taky se ti muze ozyvat lozisko v pravim kole. Ja ho taky menil, nebouchalo to sice, ale hucelo a hluk tak nejak kolisal.
to je normální že špatný ložisko hučí,ze začátku třeba jen do zatáček a potom i při rovný jízdě,to samí homokineťák,začíná to že dáš kola do rejdu a rozjedeš se a lupe to potom už to dělá i při jízdě
Pokud jsi měnil je nhorní ramena tak zkontroluj i ty spodní
Prostě a jednoduše to chce celý rozdělat a podíat se na to,takhle ti to jednoznačně nikdo neřekne

rovex
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 23.08.2009 01:44

Re: Bouchani zepredu - ale ramena to nejsou :-(

Příspěvek od rovex »

To huceni kol mam taky a po zkusenostech to je na 100% lozisko protoze se to stupnuje, Jinak mi predek taky boucha, prvni mechanik rikal neco okolo stabilizatoru kolem tlumicu asi ulozeni ale nemnel jsem cas to tam davat, pak jsem se prestehoval a druhy mechanic prej nevi co to je a nic nemuze najit. Tak jsem se trapil, nakonec jsem hupsnul celou vahou na predni tlumic a jak se vracel tak v nem klaplo. Presne jako pri jizde, takze to je to ulozeni bo co tam je. Zitra jdu za mechanikem a vysvetlim co a jak. Snad to pochopi, sami od sebe ze by neco nasli to ne ale uctovani za "prej" prohlidku podvozku 180 to jim jde krasne...

Odpovědět

Zpět na „Archiv“