Divný zvuk při podřazení

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

Cody_ke
Dikec moc za tip.Nejdriv zkusim ten olej,pak se uvidi..Jo a jeste,nevis jakej presne olej bych tam mel dat???...Vsechny veci na vymenu mam,prostory taky..Jen jakou specifikaci nebo neco,abych tam nedal nejakou kravinu..dik 8)

Uživatelský avatar
Cody_ke
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 416
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kosice - Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cody_ke »

TNT píše:Cody_ke
Dikec moc za tip.Nejdriv zkusim ten olej,pak se uvidi..Jo a jeste,nevis jakej presne olej bych tam mel dat???...Vsechny veci na vymenu mam,prostory taky..Jen jakou specifikaci nebo neco,abych tam nedal nejakou kravinu..dik 8)
zistim dam vediet v priebehu dna

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

Cody_ke píše:
TNT píše:Cody_ke
Dikec moc za tip.Nejdriv zkusim ten olej,pak se uvidi..Jo a jeste,nevis jakej presne olej bych tam mel dat???...Vsechny veci na vymenu mam,prostory taky..Jen jakou specifikaci nebo neco,abych tam nedal nejakou kravinu..dik 8)
zistim dam vediet v priebehu dna
Deeek.. :P

Uživatelský avatar
Cody_ke
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 416
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kosice - Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cody_ke »

TNT píše:
Cody_ke píše: zistim dam vediet v priebehu dna
Deeek.. :P
No tak som to cekol a ide tam Syntetika podla VW specifikacie G052 SAE 75W90, celkova napln je 2,25 l, pri pohone vsetkych kolies 2,75 l. Daj pozor v pripade ze budes menit plniacu skrutku za novu musis pozriet z coho je spravena skrina bud Hlinik alebo Horcik, ak das skrutku z nespravneho materialu zacne ti to korodovat.

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

Cody_ke píše:
TNT píše: Deeek.. :P
No tak som to cekol a ide tam Syntetika podla VW specifikacie G052 SAE 75W90, celkova napln je 2,25 l, pri pohone vsetkych kolies 2,75 l. Daj pozor v pripade ze budes menit plniacu skrutku za novu musis pozriet z coho je spravena skrina bud Hlinik alebo Horcik, ak das skrutku z nespravneho materialu zacne ti to korodovat.
Diky moc,sezenu si olej a hnedka to zkusim vymenit... 8) ..Btw jak poznam ten matros? :D

Lycianus
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 23.03.2010 07:29

Re: Divný zvuk při podřazení

Příspěvek od Lycianus »

Tak se přidám i s mým problémem v poslední době se mi stává že při řazení 1 a 2 stupně se mi ozve rachtavý zvuk a začína to občas i u 3 jky v malých otáčkách u 4,5 nic.Najeto 170 tisic Passat Variant 3C 1.9TDi.Zvuk je jen krátce a jen u přeřazení u mačkáni spojky naprázdno se to neděje a nepozoroval sem to ani z vyššího stupně na menší....v servisu sem byl a mechanik mi řekl že to nemám řešit že by to rozdělali nic nenašli a já tam nechal majlant....a to byl autorozovanej pro VW..perfektní přistup.....

Odpovědět

Zpět na „Archiv“