Funkce na blinkrech

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
romanx
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Příspěvek od romanx »

Toky píše:frajeři neblikaj :twisted:
Jo do tý doby než to do nich někdo napasuje.....pak je otázka jestli jsou to frajeři nebo spíš ho..da ?!? :roll:

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

romanx píše:
Toky píše:frajeři neblikaj :twisted:
Jo do tý doby než to do nich někdo napasuje.....pak je otázka jestli jsou to frajeři nebo spíš ho..da ?!? :roll:
při tom fofru se nestíhá blinkrovat, holt když se někdo plazí může se u toho drápat třeba v p*deli. :lol:

Uživatelský avatar
romanx
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Příspěvek od romanx »

DMS píše:
romanx píše: Jo do tý doby než to do nich někdo napasuje.....pak je otázka jestli jsou to frajeři nebo spíš ho..da ?!? :roll:
při tom fofru se nestíhá blinkrovat, holt když se někdo plazí může se u toho drápat třeba v p*deli. :lol:
No já taky pokaždý nebliknu, ale třeba dneska to předemnou zašlápnul naposlední chvíly nějakej debil a začal uhýbat vlevo a já brzdil i očima :cowb: .On ten osobák dobrzdí, ale já za ním s Vitem naloženým na max.nosnost se z toho pak můžu po...t.Takový debily nesnáším jinak když někdo nebliká třeba na dálnici když je ode mě 30 metrů to je mi srdečně jedno - konec konců to dělám taky ...... :lol:

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

jasný, tam kde vidím, že to je nutný taky dávám blinkry, jinak když jsem sám na výjezdu na dálnici a nikde nikdo kácím na blnkry nebo když někoho osolím nikdo proti mě nikdo přede mnou tak na ně taky kácím :) Někdy ale mám víc štěstí než rozumu a to si pořád říkám jezdi opatrně jezdi opatrně blbe :?

Uživatelský avatar
romanx
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Příspěvek od romanx »

DMS píše:jasný, tam kde vidím, že to je nutný taky dávám blinkry, jinak když jsem sám na výjezdu na dálnici a nikde nikdo kácím na blnkry nebo když někoho osolím nikdo proti mě nikdo přede mnou tak na ně taky kácím :) Někdy ale mám víc štěstí než rozumu a to si pořád říkám jezdi opatrně jezdi opatrně blbe :?
To si občas říkám taky, když vyrazím s Pašíkem a chci si zařádit.. :oops:

Uživatelský avatar
Softy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 487
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava, SLOVAKIA
Kontaktovat uživatele:

Re: Funkce na blinkrech

Příspěvek od Softy »

AGZ77 píše:Ahoj přátelé,

nedávno jsem se svezl s šéfovou Octávkou II a je tam příjemná funkce na blinkrech - stačí jenom klepnout po levé páčce a blinkry zablikají třikrát. Je to úžasné třeba při předjíždění - nemusí se ta páčka držet, stačí po ní jen klepnout.

Konečně přichází otázka :?: : nevíte, jak něco takového dodělat na Passátka? Možná to na nových už je, ale na B5 nee.
Tu je na to sada priamo od VW
http://www.passatplus.de/umbauten/blinker/index.htm" target="_blank
VW Passat variant 3BG 1,9Tdi PD 130PS Tiptronic, Bejvávalo než mi ho UKRADLI :( :( :(
AUDI A6 avant 2,5 TDi 180PS Tiptronic
http://s11.bitefight.cz/c.php?uid=70420

Uživatelský avatar
dave4x4
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 222
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dave4x4 »

DMS píše:
dave4x4 píše:to bych nedoporučoval, tohle mi celkem vadí když někdo nebliká.To pak má dotyčný předemnou nalepeny můj ochraný rám na svým zadním okně :lol:
pokud ho dohoníš :lol: :lol:
no to je pravda, ale ono to tak horká stím únikem nebude :lol: A když přeci jo, mám v autě CBčko a věřte nevěřte, kamioňáci jsou pro každou špatnost :lol:
No mě jen štve jak lidi jezdí jak prasata.A v den když tu někdo začal s blikáním jsem na kraháči potkal auto v protisměru.Celkem sranda.Když jsem toho vola viděl blikat do leva, říkal jsem si že má špatně zapojený světla. Ale on pak do leva odbočil a i když sem o něm věděl, že tam pojede, tak to měl jentaktak
vw passat 2,5Tdi tiptronic, krapet nazbrojený ;-)

Uživatelský avatar
kubiss
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostravwa
Kontaktovat uživatele:

Re: Funkce na blinkrech

Příspěvek od kubiss »

Softy píše:
AGZ77 píše:Ahoj přátelé,

nedávno jsem se svezl s šéfovou Octávkou II a je tam příjemná funkce na blinkrech - stačí jenom klepnout po levé páčce a blinkry zablikají třikrát. Je to úžasné třeba při předjíždění - nemusí se ta páčka držet, stačí po ní jen klepnout.

Konečně přichází otázka :?: : nevíte, jak něco takového dodělat na Passátka? Možná to na nových už je, ale na B5 nee.
Tu je na to sada priamo od VW
http://www.passatplus.de/umbauten/blinker/index.htm" target="_blank
hm nevypada to zle ale za ty love si to asi radeji podrzim...ma nekdo zkusenost se zapojenim?

Uživatelský avatar
jaros130287
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 238
Registrován: 05.08.2008 12:22
Bydliště: okres NO, SR

Re: Funkce na blinkrech

Příspěvek od jaros130287 »

AGZ77 píše:Ahoj přátelé,

nedávno jsem se svezl s šéfovou Octávkou II a je tam příjemná funkce na blinkrech - stačí jenom klepnout po levé páčce a blinkry zablikají třikrát. Je to úžasné třeba při předjíždění - nemusí se ta páčka držet, stačí po ní jen klepnout.

Konečně přichází otázka :?: : nevíte, jak něco takového dodělat na Passátka? Možná to na nových už je, ale na B5 nee.
hladaj na tu na fóre. Na 100pro to tu nájdeš. Jeden klubák to predáva aj s kabelážou a je možná aj montáž.
passat B5.5 12/2004, 1.9TDI 96kw/5q - chip na 174hp
Tiguan Allspace 2020, R-line - 140kw

Odpovědět

Zpět na „Archiv“