větrák ke klimatizaci

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hnilak
Řidič
Řidič
Příspěvky: 193
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

větrák ke klimatizaci

Příspěvek od Hnilak »

moje autíko B5 motor 1.8 ADR s klimoškou. mám tento problém, koupil jsem po bouračce, jenže ten chytrák co to opravoval tam dal saharu pro model bez klimatizace, tudíš mi tam chybí ta vrtule, a když je delší dobu puštěná klima, tak se to nák přehřeje a klima se vypne,/kompresor/ . potřeboval bych poradit jestli ta sahara jde nějak předelat, popřípade ten větrák tam nějak dodat?děkuji za všechny názory Hnilák

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oakley »

On to i asi špatně zapojil, protože když psutíš klimu, tak by se měl automaticky zapnout i větrák. lepší bude když si seženeš dvouvětrákouvou, než to tam nějak bastlit.

Uživatelský avatar
Hnilak
Řidič
Řidič
Příspěvky: 193
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hnilak »

já tam mám jen jeden větrák ten ke klimošce tam není, protože neni na co uchytit je tam jen hranatá díra(v sahaře)

R2D2
Závodník
Závodník
Příspěvky: 633
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od R2D2 »

Hnilak píše:já tam mám jen jeden větrák ten ke klimošce tam není, protože neni na co uchytit je tam jen hranatá díra(v sahaře)
Mno ne, musis vymenit celou saharu za jinou... Jinak osobne to ze se vypina klima bych osobne nevidel jako problem v sahare, ta stejnak chladi jen ty dva chladice, ale taky nekde jeste ozny jinde, co VAG, ten nic nehodi?
Na tomto webu se již nevyskytuji, protože jsem Debil a mám IQ tykve. Díky čau.

Uživatelský avatar
Hnilak
Řidič
Řidič
Příspěvky: 193
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hnilak »

možná je taky ještě načatá spojka na kompresoru??? ale podle mě to je tím že se to přehřejvá a chybí ten druhej větrák

Odpovědět

Zpět na „Archiv“