CLIMATRONIC

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
MKTech
Pilot
Pilot
Příspěvky: 855
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slavkov

Příspěvek od MKTech »

Fox píše:Paneboze, 650 za diagnostiku 8O To snad neni pravda...to jsou vydridusi :evil:
To je ještě dobrý je někde i za 1000Kč jen diagnostika bez opravy.
Diagnostika -AUDI-VW-SKODA-SEAT,Dojezdy oken přes DO,Palubní PC dojezd na zbylé palivo,Air CRASH Data,Tachometry KM+Pin,Chiptuning Motorů.Montáž Climatronicu,Palubních PC, Tempomatů,Navigací

Uživatelský avatar
Fox
Řidič
Řidič
Příspěvky: 162
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha/Milovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fox »

Milan_TS píše:
Fox píše:Paneboze, 650 za diagnostiku 8O To snad neni pravda...to jsou vydridusi :evil:
To je ještě dobrý je někde i za 1000Kč jen diagnostika bez opravy.
Tak to je pekne ...hlavne ze je to prace tak na 5 min :evil:
Passat forevwer :)

Uživatelský avatar
tobig
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 439
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa .

Příspěvek od tobig »

Fox píše:
Milan_TS píše:To je ještě dobrý je někde i za 1000Kč jen diagnostika bez opravy.
Tak to je pekne ...hlavne ze je to prace tak na 5 min :evil:
Jj - otočil šroubkem 1Kč, věděl kterým 99Kč - za to se platí :wink:

Uživatelský avatar
bbob
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kraj Královehradecký
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bbob »

DejvX píše:Tak presne tohle mi delalo kdyz jsem loni koupil B5. Uz kdyz jsem kupoval, tak mi ten dotycnej rikal, ze to signalizuje nizkej tlak v soustave klimatizace, takze jsem dojel, nechal naplnit klimu (byla skoro prazdna) a displej opravdu prestal blikat. Znamej to samy resil na oktavce, takze bych sel touto cestou, ale to je jenom muj nazor. Jo a jestli si dobre pamatuju tak VAG nic takoveho taky nehlasil. Kupoval jsem auto zacatkem brezna, a to jeste mrzlo, takze jsem ani neodzkousel jestli chladi, ale hned prvni dny co se oteplilo, jsem zjistil, ze to nechladi a nechal to naplnit jak jsem psal vyse.
Ted jsem to zkousel tez me to blika a je to signalizace climatroniku o nejake zavade bud je to dlouhodoba zavada nebo soucasna zapise to chyby do climatroniku kdyz se z climatroniku chyby vymazou tak to neblika ale jakmile se objevi nejaka porucha skoci tam chyby a zance to blikat

uff :lol:

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

Je to opravdu ten tlakovy spinac...Bratr v B5 ted chvili nemel chladic klima,tim padem ani ten chladici bordel,co se do toho dava...Climatronic blikal a blikal...VAG psal chybu na tlakovem spinaci....Doplnilo se a uz neblika... :wink:

Uživatelský avatar
Dusan vw
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 246
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dusan vw »

TNT píše:Je to opravdu ten tlakovy spinac...Bratr v B5 ted chvili nemel chladic klima,tim padem ani ten chladici bordel,co se do toho dava...Climatronic blikal a blikal...VAG psal chybu na tlakovem spinaci....Doplnilo se a uz neblika... :wink:
Kdyby byl malý tlak tak by to VAG napsal

Uživatelský avatar
bbob
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kraj Královehradecký
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bbob »

Dusan vw píše:
TNT píše:Je to opravdu ten tlakovy spinac...Bratr v B5 ted chvili nemel chladic klima,tim padem ani ten chladici bordel,co se do toho dava...Climatronic blikal a blikal...VAG psal chybu na tlakovem spinaci....Doplnilo se a uz neblika... :wink:
Kdyby byl malý tlak tak by to VAG napsal

me to vag taky nepise a chyba je v tlaku naplni!! :wink: Staci jen naplnit a spravne natlakovat a je to ready :P

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

Dusan vw píše:
TNT píše:Je to opravdu ten tlakovy spinac...Bratr v B5 ted chvili nemel chladic klima,tim padem ani ten chladici bordel,co se do toho dava...Climatronic blikal a blikal...VAG psal chybu na tlakovem spinaci....Doplnilo se a uz neblika... :wink:
Kdyby byl malý tlak tak by to VAG napsal
Mno dyt ja to taky tak myslel...nebyl tam samozrejme tlak,kdyz mel venku chladic klima... :idea: VAG psal chybu tlaku. :wink:

Uživatelský avatar
bbob
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kraj Královehradecký
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bbob »

TNT píše:
Dusan vw píše: Kdyby byl malý tlak tak by to VAG napsal
Mno dyt ja to taky tak myslel...nebyl tam samozrejme tlak,kdyz mel venku chladic klima... :idea: VAG psal chybu tlaku. :wink:
hmm me to hlasi jen climatronik

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od elit »

MaxxCZ píše:tak jsem byl na VAGu, nezjistili žádnou závadu, projeli celou diagnostiku a nic, stálo mě to 650 Kč. Zkusil jsem to přes panel a napsalo to závadu č. 511, nevíte někdo co to je??? Díky
Kde jsi byl na te diagnostice?


Tady mas chybove kody climatronicu, ale musis si to prelozit z nemciny.


http://home.eplus-online.de/olbe/pdfs/C ... Superb.pdf" target="_blank
Passat 2008 BMP

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od elit »

bbob píše:
TNT píše: Mno dyt ja to taky tak myslel...nebyl tam samozrejme tlak,kdyz mel venku chladic klima... :idea: VAG psal chybu tlaku. :wink:
hmm me to hlasi jen climatronik
Jo, taky jsem mel chyby jenom na climatronicu a VAG nevidel zadny.
Passat 2008 BMP

Odpovědět

Zpět na „Archiv“