zadní repro B6

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
-Jakub-
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Těrlicko
Kontaktovat uživatele:

zadní repro B6

Příspěvek od -Jakub- »

Chlapi našla by se tady na 4u tak dobrá duše, která by mi poradila přesný postup jak co a kde povolit, odšroubovat na B6 r.v.06 TRENDLINE? Chtěl bych do zadních dveří do původních pozic a chci si to udělat sám. A taky co přesně budu pořrebovat a veliksti reproduktorů. Předpokládám, ze jako u GolfaV tam nebude natažená kabeláž.
dík

Uživatelský avatar
vaha
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2016
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: královehradecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: zadní repro B6

Příspěvek od vaha »

-Jakub- píše:Chlapi našla by se tady na 4u tak dobrá duše, která by mi poradila přesný postup jak co a kde povolit, odšroubovat na B6 r.v.06 TRENDLINE? Chtěl bych do zadních dveří do původních pozic a chci si to udělat sám. A taky co přesně budu pořrebovat a veliksti reproduktorů. Předpokládám, ze jako u GolfaV tam nebude natažená kabeláž.
dík
B6 předpokládám myslíš novýho passata ne 3BG?

Uživatelský avatar
kvasky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 528
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chotěboř, Praha

Re: zadní repro B6

Příspěvek od kvasky »

vaha píše:
-Jakub- píše:Chlapi našla by se tady na 4u tak dobrá duše, která by mi poradila přesný postup jak co a kde povolit, odšroubovat na B6 r.v.06 TRENDLINE? Chtěl bych do zadních dveří do původních pozic a chci si to udělat sám. A taky co přesně budu pořrebovat a veliksti reproduktorů. Předpokládám, ze jako u GolfaV tam nebude natažená kabeláž.
dík
B6 předpokládám myslíš novýho passata ne 3BG?
asi myslí fakt B6. 3BG se v roce 2006 už nedělal, ne?

Uživatelský avatar
-Jakub-
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Těrlicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -Jakub- »

jo, proto jsem tam psal i ten rok :wink:

Uživatelský avatar
vaha
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2016
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: královehradecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vaha »

-Jakub- píše:jo, proto jsem tam psal i ten rok :wink:
tak to se obavám že ti asi nikdo neporadí,tyhle auta se asi ještě moc nerozebíraj :lol:

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

vaha píše:
-Jakub- píše:jo, proto jsem tam psal i ten rok :wink:
tak to se obavám že ti asi nikdo neporadí,tyhle auta se asi ještě moc nerozebíraj :lol:
To by ses divil...už jich je rozbitých jak sraček. :) :lol: :wink:

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

-Jakub-
Sundaš prahovou lištu :arrow: pak obloženi středového sloupku :arrow: sundaš tapec a si tam. :) :wink:

Uživatelský avatar
-Jakub-
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Těrlicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -Jakub- »

Paskal píše:-Jakub-
Sundaš prahovou lištu :arrow: pak obloženi středového sloupku :arrow: sundaš tapec a si tam. :) :wink:
No, takhle jsem si to predstavoval i Ja, ale neco presmeksiho nemas? nerad bych neco polamal na novem aute.
A jake velikosti repraku? Jak je tam upevneny vyskovy reproduktor?

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

-Jakub- píše:
Paskal píše:-Jakub-
Sundaš prahovou lištu :arrow: pak obloženi středového sloupku :arrow: sundaš tapec a si tam. :) :wink:
No, takhle jsem si to predstavoval i Ja, ale neco presmeksiho nemas? nerad bych neco polamal na novem aute.
A jake velikosti repraku? Jak je tam upevneny vyskovy reproduktor?
Tak to nevím jakou velikost repráku. :roll:

Věčinou to obnaši že tam je par šroubku...jinak to je nacvakle ve špuntech. :wink: Nesmiš se toho bát a zabrat. :P :lol:

Uživatelský avatar
space_salmon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Příspěvek od space_salmon »

vetšinou nějaký čudl praskne, ale většinou to nevadí, protože jich tam je hodně a pokud jsi puntíčkář tak koupíš jiný a dáš ho tam :P

jinak u B5 i B5,5 byly komponentní 16cm repro a výškáč byl chycen jenom nacvaknutím, a středobasy ve dveřích bylo potřeba podložit podložkou(mezikroužkem) asi za necelé 300,- nebo udělat dřevěné(hliníkové) a pro správný zvuk bylo potřeba vytlumit prostor mezi reproduktorem a tapcem, v originále tam je taková guma.

Nejjednoduší je sundat tapec a vše uvidíš 8)

Uživatelský avatar
space_salmon
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Příspěvek od space_salmon »

jé já jsem přihlášený na přítelkyni a ne na sebe RIZEK

Uživatelský avatar
-Jakub-
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Těrlicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -Jakub- »

tohle vim, ale nevim, jak a kde zatlacit pri rozebirani palubovky abych dostal ven radio. s tim podivanim je celkem problem. Nedelam to na svojem, ale na kamosove a ten jezdi za praci do Prahy a tady je jenom o weakendu a to ja zese namam tolik casu, takze se to musim zvladnout za jednu sobotu a navod jak rozebrat by mi to hooodne urychlil. Co jsem se na to dival, tak je to hodne podobne moji 5ce. predstavu o repracich samozdrejme mam,ale nevim jak tam jsou origo ty vyskove reproduktory.
DEXON VF 62 http://eshop.dexon.cz/popisy/k52.jpg
MEZIKRUŽÍ http://eshop.dexon.cz/autoozvucovaci_technika.htm

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

A neni jednoduchší zajet do VW Heller a zeptat se tam na to co a jak...než budeš čekat než ti tu někdo něco napiše. :roll:

Uživatelský avatar
-Jakub-
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Těrlicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -Jakub- »

tak, otazka je zase aktualni :wink: kdyby nekdo vedel... u Hellera jsem dostal odpoved, ze si to mam nechat udelat u nich :roll:

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

-Jakub- píše:tak, otazka je zase aktualni :wink: kdyby nekdo vedel... u Hellera jsem dostal odpoved, ze si to mam nechat udelat u nich :roll:
Tak to si narazil tam na nějakého kreténa :twisted: a nebo sám to nevěděl tak ti řek ať to šoupneš k ním... :P :)

Jinak kdybys to začal rozdělávat...od te doby co si tu napsal prvni dotaz...tak už máš rozebrané a zas složené celé auti. :tooth: :lol:

Odpovědět

Zpět na „Archiv“