nezamyká centrál

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
Mr. Death
Profík
Profík
Příspěvky: 1135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Příspěvek od Mr. Death »

No protože je to prostě nekvalitní VW. :roll:

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

Mr. Death píše:No protože je to prostě nekvalitní VW. :roll:
u každejch aut se něco s*re a myslím,že celkově kvalita VW není špatná.

Uživatelský avatar
Mr. Death
Profík
Profík
Příspěvky: 1135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Příspěvek od Mr. Death »

Celková kvalita VW je bohužel špatná. Ta značka žije ze jména, který kdysi dávno získala. VW už prostě nedělá kvalitní auta a co je horší, odmítá tyhle výrobní vady řešit...

Uživatelský avatar
probe
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 244
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Poděbrady

Příspěvek od probe »

mafijoza píše:no tak ted co začlo mrznout tak mi nezamykaj ani zadní levé dveře, to nevypadá na mikrospínače což?
přelámaný dráty v otvírání, nebo svazky u komfortky...

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

Mr. Death píše:Celková kvalita VW je bohužel špatná. Ta značka žije ze jména, který kdysi dávno získala. VW už prostě nedělá kvalitní auta a co je horší, odmítá tyhle výrobní vady řešit...

no,jsou asi kvalitnější a určitě nekvalitnější auta než je VW :wink:

Uživatelský avatar
Mr. Death
Profík
Profík
Příspěvky: 1135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Příspěvek od Mr. Death »

To nepopírám, že jsou nekvalitnější značky. Ale dlouho se říkalo, že VW je pravá německá kvalita. Dneska už to prostě neplatí, jsou to krámy...

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

Mr. Death píše:To nepopírám, že jsou nekvalitnější značky. Ale dlouho se říkalo, že VW je pravá německá kvalita. Dneska už to prostě neplatí, jsou to krámy...
tak hrozný to zase nevidím, ty auta najezdí většinou 250 tis.km bez závažnějších problémů a to na těch našich silnicích :?

Uživatelský avatar
Mr. Death
Profík
Profík
Příspěvky: 1135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Příspěvek od Mr. Death »

Tak určitě se běžně nestává, že klekne motor, převodovka (až na 1.6SR) nebo neupadne kolo. Takže skoro vždycky dojedeš, i když bude motor v nouzovým režimu.
Ale pak napumpuješ spoustu prachů do těch drobností - zámky, váhy vzduchu, stahovačky oken a podobně.
Kdyby se k tomu VW aspoň postavilo pořádně a měnili to zadarmo, ale když se ani o tohle nesnaží, tak co po nich chceš?

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

Mr. Death píše:Tak určitě se běžně nestává, že klekne motor, převodovka (až na 1.6SR) nebo neupadne kolo. Takže skoro vždycky dojedeš, i když bude motor v nouzovým režimu.
Ale pak napumpuješ spoustu prachů do těch drobností - zámky, váhy vzduchu, stahovačky oken a podobně.
Kdyby se k tomu VW aspoň postavilo pořádně a měnili to zadarmo, ale když se ani o tohle nesnaží, tak co po nich chceš?
jo,to jo,ale přece zase nemůžeme chtít po VW,aby nám měnil mikrospínače,který odejdou v autě za 8-10 let používání. Přece je to jen už nějaká doba. Když něco podělají u nových aut, tak to přeci stahují a svolávají zákazníky. Taky mě štve přístup, kdy pořád musíš platit a platit ze svýho, ale když budeš točit auta po 3 letech tak na tom taky nevyděláš.. :?

Uživatelský avatar
Mr. Death
Profík
Profík
Příspěvky: 1135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Příspěvek od Mr. Death »

Ty mikrospínače odchází dřív, je to výrobní vada, ale oni na to prostě serou, nezajímá je to.

Uživatelský avatar
mafijoza
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od mafijoza »

Kde najdu ty mikrospínače? Kolik jich je ve dveřích? Je k nim lehký přístup? Mohu to opravit sám? dikes
Když nechám klíček v zapalování a zavřu dveře tak interiérové světlo hned nezahasne, jak tu někdo psal.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

mafijoza píše:Kde najdu ty mikrospínače? Kolik jich je ve dveřích? Je k nim lehký přístup? Mohu to opravit sám? dikes
Když nechám klíček v zapalování a zavřu dveře tak interiérové světlo hned nezahasne, jak tu někdo psal.
Takze po 1001. :roll:

Vyzkousis to tak, ze nechas klic ve spinacce v poloze 1 (je jedno jestli nastartovanej motor nebo ne) a lampicku prepnes pro rozsviceni pri otevreni dveri. Zkousis jednotlivy dvere otvirat a zavirat. Pokud se pri otevreni nekterych dveri nerozsviti lampicka - jsi doma. Pokud mas vag, tak to lze snadno precist v pameti zavad v komfortni jednotce (to jsem psal uz uplne na zacatku).

Dale, spinace jsou v zamku. Nejcasteji jsou to budto vlastni spinace nebo spatny spoj mezi konektorem a tistakem co je v zamku. Kazdopadne se musi rozebrat tapec, stahovacka, proste cely dvere a vyndat zamek ven. Budto ho muzes vymenit (na vrakaci se prodavaji kolem 300-1000/ks nebo u vw za 4500 novej) a nebo zkusit opravit - zkontrolovat zmineny spoj tistaku a vsechny mikrospinace.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
mafijoza
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od mafijoza »

No jednou jsem měnil celej zámek na zadních dveří a musim říct, že to byla pěkná pakárnička, nerad bych to znovu dělal. Zítra zkusím to s tou lampičkou a dám vědět.VAG bohužel nemám :( co by stál kabel na VAG? Soft jsem koukal že je zde ke stažení, je craknutej? dikes
Tomm píše:
mafijoza píše:Kde najdu ty mikrospínače? Kolik jich je ve dveřích? Je k nim lehký přístup? Mohu to opravit sám? dikes
Když nechám klíček v zapalování a zavřu dveře tak interiérové světlo hned nezahasne, jak tu někdo psal.
Takze po 1001. :roll:

Vyzkousis to tak, ze nechas klic ve spinacce v poloze 1 (je jedno jestli nastartovanej motor nebo ne) a lampicku prepnes pro rozsviceni pri otevreni dveri. Zkousis jednotlivy dvere otvirat a zavirat. Pokud se pri otevreni nekterych dveri nerozsviti lampicka - jsi doma. Pokud mas vag, tak to lze snadno precist v pameti zavad v komfortni jednotce (to jsem psal uz uplne na zacatku).

Dale, spinace jsou v zamku. Nejcasteji jsou to budto vlastni spinace nebo spatny spoj mezi konektorem a tistakem co je v zamku. Kazdopadne se musi rozebrat tapec, stahovacka, proste cely dvere a vyndat zamek ven. Budto ho muzes vymenit (na vrakaci se prodavaji kolem 300-1000/ks nebo u vw za 4500 novej) a nebo zkusit opravit - zkontrolovat zmineny spoj tistaku a vsechny mikrospinace.

Uživatelský avatar
mafijoza
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od mafijoza »

Tak lampička zhasíná hned po zavření u všech dveří. U těch zadních dveří mi povyskočilo táhlo ze dveří, takže ty už zase makaj, ale ty přední nezamykaj stále. Takže vyndat zámek a vyměnit celej? Bude to stopro v něm (ty mikrospínače)? To je práce na celej den, tak abych to nedělal zbytečně :?
mafijoza píše:No jednou jsem měnil celej zámek na zadních dveří a musim říct, že to byla pěkná pakárnička, nerad bych to znovu dělal. Zítra zkusím to s tou lampičkou a dám vědět.VAG bohužel nemám :( co by stál kabel na VAG? Soft jsem koukal že je zde ke stažení, je craknutej? dikes
Tomm píše: Takze po 1001. :roll:

Vyzkousis to tak, ze nechas klic ve spinacce v poloze 1 (je jedno jestli nastartovanej motor nebo ne) a lampicku prepnes pro rozsviceni pri otevreni dveri. Zkousis jednotlivy dvere otvirat a zavirat. Pokud se pri otevreni nekterych dveri nerozsviti lampicka - jsi doma. Pokud mas vag, tak to lze snadno precist v pameti zavad v komfortni jednotce (to jsem psal uz uplne na zacatku).

Dale, spinace jsou v zamku. Nejcasteji jsou to budto vlastni spinace nebo spatny spoj mezi konektorem a tistakem co je v zamku. Kazdopadne se musi rozebrat tapec, stahovacka, proste cely dvere a vyndat zamek ven. Budto ho muzes vymenit (na vrakaci se prodavaji kolem 300-1000/ks nebo u vw za 4500 novej) a nebo zkusit opravit - zkontrolovat zmineny spoj tistaku a vsechny mikrospinace.

Uživatelský avatar
bedja
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 455
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZL Kraj

Příspěvek od bedja »

DMS píše:stává se to často ? Kolik znáte případů ?
já osobně měl problém u 3 ze 4 B5 které jsem měl....většinou nejde ten u řidiče...zamykám se za jízdy a u těch třech se mi při zamčení zevnitř vždy odemčely dveře řidiče..u jedné jsem musel dálkou zamykat nadvakrát (dvojklick), protože se zase nezamčely..... :(
kdo nemá auto ... umře jinak.... :)

Odpovědět

Zpět na „Archiv“