nezamyká centrál

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
mafijoza
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 24.02.2006 21:02

nezamyká centrál

Příspěvek od mafijoza »

Přestal mi zamykat u řidiče centrál dálkou, zbylé dvěře se zamknou a u řidiče musím dozamknout ručně klíčem. Když odekmykám odemknou se všechny, někdy zaskočí všechny i při zamykání, ale jen výjměčně. Čím by to mohlo být? Že by voda v konfortní jednotce pod sedačkou?

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

Spiš mikrospinač v zámku u řidiče.....ale tu KJ mužeš skontrolovat pro jistotu taky....(byvaj zaoxidovane konektory a shnile kabliky)...když si stim už budeš hrát. :wink:

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

Na vagu si prectes chybu :lol:

Ale nejspis jak rika Paskal, bude to mikrospinac v zamku.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
fleer
Člen klubu
Příspěvky: 2556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fleer »

A kdyz by byl v háji mikrospínač, tak ti dveře zamknou, ale nezasejfujou....
Jetta MkI - prodej, Mitsu Pajero wagon, Alhambra Mk1 prodej,Polo 6N2 prodej, Passat 35i variant, Caddy mk4, Golf MkV variant

ex- VW Golf Mk2,VW Golf Mk3 Variant, Passat B5 variant

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

fleer píše:A kdyz by byl v háji mikrospínač, tak ti dveře zamknou, ale nezasejfujou....
Neni pravda, to zalezi jaky mirkospinac to je. Jsou tam 3 :idea:

Nekdy nefunguje safe, jindy se zamcou dalkou ale ne zevnitr, jindy se porad po zamceni odemykaji...
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
probe
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 244
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Poděbrady

Re: nezamyká centrál

Příspěvek od probe »

mafijoza píše:Přestal mi zamykat u řidiče centrál dálkou, zbylé dvěře se zamknou a u řidiče musím dozamknout ručně klíčem. Když odekmykám odemknou se všechny, někdy zaskočí všechny i při zamykání, ale jen výjměčně. Čím by to mohlo být? Že by voda v konfortní jednotce pod sedačkou?
nech klíč v zapalování, aby osvětlení zhasínalo hned a zkus párkrát ty dveře zabouchnout, pokaždý musí vnitřní osvětlení hned zhasnout, jinak je v háji jeden ten mikrospínač... ten vnější ke kterýmu vedou drátky...

ale až otevřeš ty dveře, tak mrkni na tu housenku v který jsou přívodní kabely do dveří a kdyžtak ty přelámaný dráty v ní pospojuj...

to je tak základní co jde rychle, pak už to je na rozebírání, schema a měřák...

Toky
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 306
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Toky »

já třeba když se zamknu zevnitř, tak někdy se zamknou všechny 4dveře, a někdy jenom 3 - že by taky mikrospínač? 8O

Uživatelský avatar
vaha
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2016
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: královehradecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vaha »

Toky píše:já třeba když se zamknu zevnitř, tak někdy se zamknou všechny 4dveře, a někdy jenom 3 - že by taky mikrospínač? 8O
jo,je to zm*danej systém jak svině

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

tohle je moje noční můra. Mám vše přes centrál, něco odejde a jsem v pr*eli :evil:

Uživatelský avatar
mafijoza
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od mafijoza »

no tak ted co začlo mrznout tak mi nezamykaj ani zadní levé dveře, to nevypadá na mikrospínače což?

Toky
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 306
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Toky »

bezva, mikrospínače na celym passatu odcházej asi všude co? :lol: nemůžete někdo nahodit třeba cenu podle etosu a jak na to, dík moc :wink:

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

stává se to často ? Kolik znáte případů ?

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

DMS píše:stává se to často ? Kolik znáte případů ?
Na mým auti se to zaplať Pánbuch :twisted: nestalo ještě ani jednou. :wink:

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

DMS píše:stává se to často ? Kolik znáte případů ?
Hodne! Ja menil uz 4 zamky.

Znamy autoelektrikar co dela koncern a meni je jak na bezicim pasu. Pasati, Golfy, Octavie, Toleda... Resp., ono zalezi CO presne odejde. Nejcasteji to ma 2 priciny - 1) konektor se odlomi od tistaku co je v zamku (staci proletovat) nebo 2) nekterej mirkospinac nema dobrej kontakt a pak to blbne.

Jo, to ze se nekdy nejaky dvere nezamknou je mikrospinacem. A nekdy se muzou zamknou, ale neblika safe, to je taky spinacem. Stejne tak jako kdyz se zevnitr zamknete a jedny dvere se hned odemknou - taky spinac.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Příspěvek od DMS »

Tomm píše:
DMS píše:stává se to často ? Kolik znáte případů ?
Hodne! Ja menil uz 4 zamky.

Znamy autoelektrikar co dela koncern a meni je jak na bezicim pasu. Pasati, Golfy, Octavie, Toleda... Resp., ono zalezi CO presne odejde. Nejcasteji to ma 2 priciny - 1) konektor se odlomi od tistaku co je v zamku (staci proletovat) nebo 2) nekterej mirkospinac nema dobrej kontakt a pak to blbne.

Jo, to ze se nekdy nejaky dvere nezamknou je mikrospinacem. A nekdy se muzou zamknou, ale neblika safe, to je taky spinacem. Stejne tak jako kdyz se zevnitr zamknete a jedny dvere se hned odemknou - taky spinac.
proč se ale konektor odlomí od tišťáku a proč mikrospínač nemá dobrej kontakt ? Proč se to kuwa stává ? Já se zatím setkal, že mi nesvítila mlhovka, tak jdu šáhnu pod nárazník, zakvedlám kontaktem a ejhle rozsvítila se. Tohle mě může nasr*t.

Odpovědět

Zpět na „Archiv“