Burzy Polsko?

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Odpovědět
Uživatelský avatar
rjipi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerov

Burzy Polsko?

Příspěvek od rjipi »

Zdravim sem tu novej, a mam takovou otazecku nevite o auto burzach v polsku? A kdy byva burza Gliwice? Dik

Uživatelský avatar
FELDA
Řidič
Řidič
Příspěvky: 114
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Burzy Polsko?

Příspěvek od FELDA »

rjipi píše:Zdravim sem tu novej, a mam takovou otazecku nevite o auto burzach v polsku? A kdy byva burza Gliwice? Dik
glivice neděle,jinač ještě zkus jasenici,ale zaleží co sháníš....
http://www.live4ride.org" target="_blank :rog:

Uživatelský avatar
Kempes
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: stará dobrá Ostravwa :)

Příspěvek od Kempes »

Čau, burza v Gliwicích je každou nedělí ráno. Okolo osmý už maj wšichni wybalíno atd., ale je tam těžká tlačenka :lol: dopuručuju wyjet tak, abys tam byl nějak kolem 7-mi, wěř, že se wyplatí si počkat hoďku na místě, než twrdnout dwě we městě :lol: teda, jak jsem tam jezdil já w létě, tak to tak bylo.. naposled jsem tam byl týden před Vánocema a docela málo lidí. njn, Zima:) :wink:

Uživatelský avatar
Miro_SV
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SK, Snina

Příspěvek od Miro_SV »

možno teraz budem za blbca, ale čo je na tých burzách ?

Uživatelský avatar
rjipi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerov

Příspěvek od rjipi »

Kempes píše:Čau, burza v Gliwicích je každou nedělí ráno. Okolo osmý už maj wšichni wybalíno atd., ale je tam těžká tlačenka :lol: dopuručuju wyjet tak, abys tam byl nějak kolem 7-mi, wěř, že se wyplatí si počkat hoďku na místě, než twrdnout dwě we městě :lol: teda, jak jsem tam jezdil já w létě, tak to tak bylo.. naposled jsem tam byl týden před Vánocema a docela málo lidí. njn, Zima:) :wink:



Jo dik za odpoved tak mi to staci.

Uživatelský avatar
rjipi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerov

Re: Burzy Polsko?

Příspěvek od rjipi »

glivice neděle,jinač ještě zkus jasenici,ale zaleží co sháníš....[/quote]


Spis se jenom tak podivat A popripade neco koupit kdyz se mi neco zaliby a bude hodit

Uživatelský avatar
tosiko
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 399
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slezko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tosiko »

Glivice nevím, ale Jasenica to jsou jenom vrakáče žádná burza , byl jsem tam několikrát, mám to kousek ale dá se tam sehnat spousty věcí, ale pozor poláci jsou vydřiduši, spoustu věcí se dá sehnat v obchodě a levnějš.Jasenica to jsou kurniky teda bývalé , je to tam rozděleno podle značek aut, ty kurniky se tomu říká že je to v těch stájích po slepicích, jinak potom jet starou cestou na Bielsko Biala a tam jich je jěště mnohem více, hodně štěstí v nákupu.

Uživatelský avatar
mario72
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Valašské Meziříčí, ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mario72 »

Ahoj, Gliwice-přesně jak píše kolega, doporučuji tam být opravdu hooodně brzy a kolem 8 hod.už odjíždíš s plným autem nakoupených věcí. Koupíš úplně všechno-staré i nové věci...

Uživatelský avatar
Kempes
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: stará dobrá Ostravwa :)

Příspěvek od Kempes »

mario72 píše:Ahoj, Gliwice-přesně jak píše kolega, doporučuji tam být opravdu hooodně brzy a kolem 8 hod.už odjíždíš s plným autem nakoupených věcí. Koupíš úplně všechno-staré i nové věci...
Týýý jo :lol: ty tam jezdíš až z takowý dálky? :lol: koupíš tam upe wšechno a za pecka cenu, fakt:) sem tam už koupil milion wěcí na miliony aut:) tak pro přirownání spolujezdcowy dweře na 3dvř. GIV 2000 v černým laku, bez tapicu a klik samo:))) ale myslím, že to je krasná cena:) kapota něco kolem 1500 ap. je to tam maras no:) :wink:

Uživatelský avatar
MartyB5
Člen klubu
Příspěvky: 1605
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dehtáry
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartyB5 »

To by nebylo špatný udělat výlet :wink:

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

Opravdu je tam super nakupovani...Taky hodim cenu: Zadni striska na B5 variant v plnici (nova) - 300kc :lol:

Uživatelský avatar
Kempes
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: stará dobrá Ostravwa :)

Příspěvek od Kempes »

TNT píše:Opravdu je tam super nakupovani...Taky hodim cenu: Zadni striska na B5 variant v plnici (nova) - 300kc :lol:
jj, takowejch stříšek a spojlerů tam mám nakoupený tuny:D celou sadu repliky reigeru (př. lízatko + zadní + prahy + stříška) mě wyšly asi na trojku i se spodní prádlem pro přítelkyni:) :lol: :lol: :lol: :wink:

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

Kempes píše:
TNT píše:Opravdu je tam super nakupovani...Taky hodim cenu: Zadni striska na B5 variant v plnici (nova) - 300kc :lol:
jj, takowejch stříšek a spojlerů tam mám nakoupený tuny:D celou sadu repliky reigeru (př. lízatko + zadní + prahy + stříška) mě wyšly asi na trojku i se spodní prádlem pro přítelkyni:) :lol: :lol: :lol: :wink:
Me jen napada:Gliwice jsou levnejsi... :bubu: :lol:

Uživatelský avatar
kvasky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 528
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chotěboř, Praha

Příspěvek od kvasky »

Jééé, škoda že nebydlím poblíž. Tu stříšku na varianta bych bral všema deseti. Nepojedete nekdo do Polska? Chtěl bych jí taky. Na cestu přispěju :)

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

kvasky píše:Jééé, škoda že nebydlím poblíž. Tu stříšku na varianta bych bral všema deseti. Nepojedete nekdo do Polska? Chtěl bych jí taky. Na cestu přispěju :)
Chystam se tam nekda az bude lepsi pocasi,do varose se mi jich vejde... :lol:

Odpovědět

Zpět na „Archiv“