zámky??

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
tosiko
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 399
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slezko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tosiko »

Tak to zkus podruhé zamknout a pozoruj co ti to dělá, ale na to blikání má vliv i spínač v kufru a spínač kapoty , dnešní zjištění protože jsem si stím trochu hrál :drv:

Uživatelský avatar
Broucinek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pardubický kraj

Příspěvek od Broucinek »

tosiko píše:Tak to zkus podruhé zamknout a pozoruj co ti to dělá, ale na to blikání má vliv i spínač v kufru a spínač kapoty , dnešní zjištění protože jsem si stím trochu hrál :drv:
Takže, když mi to při zamčení neblikne, tak mám vadné spínače? Má to nějaký vliv na alarm?

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

TNT: Aha, tak to asi nebude problem tam, protoze by to neblikalo nikdy. Diodka ti blika (SAFE), na vagu taky nic. to je zahada...
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

Tomm píše:TNT: Aha, tak to asi nebude problem tam, protoze by to neblikalo nikdy. Diodka ti blika (SAFE), na vagu taky nic. to je zahada...
No prave. :cry: Dioda blika,lampicky sviti,na VAGu nic,to me pos... :roll:

Uživatelský avatar
pytlik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Re:

Příspěvek od pytlik »

Paskal píše:Jak vyměniš baterku v DO tak tim nic neskazíš... je to 50ti korunová investice :) ....Ale mrkmul bych i na KJ pač ta ma přijimač od DO...(je pod kobercem u řidiče)...jestli nejsou zaoxidovane kabliky atd. :wink:
Zdraví.Mám dotaz.Když budu odpojovat komfortku, musím před tím odpojit i baterku? Není potom potřeba po zpětné montáži komfortku nějak aktivovat, nebo kodovat?
Díky

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Re:

Příspěvek od TNT »

pytlik píše:
Paskal píše:Jak vyměniš baterku v DO tak tim nic neskazíš... je to 50ti korunová investice :) ....Ale mrkmul bych i na KJ pač ta ma přijimač od DO...(je pod kobercem u řidiče)...jestli nejsou zaoxidovane kabliky atd. :wink:
Zdraví.Mám dotaz.Když budu odpojovat komfortku, musím před tím odpojit i baterku? Není potom potřeba po zpětné montáži komfortku nějak aktivovat, nebo kodovat?
Díky
Neni treba..nezapinej pri tom klicek a melo by to byt v pohode.

Uživatelský avatar
fery.bee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 401
Registrován: 07.09.2008 13:42
Bydliště: Zlínsko

Re:

Příspěvek od fery.bee »

Broucinek píše:
tosiko píše:Tak to zkus podruhé zamknout a pozoruj co ti to dělá, ale na to blikání má vliv i spínač v kufru a spínač kapoty , dnešní zjištění protože jsem si stím trochu hrál :drv:
Takže, když mi to při zamčení neblikne, tak mám vadné spínače? Má to nějaký vliv na alarm?

wiliam.3
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 236
Registrován: 26.12.2007 13:14
Bydliště: Jiříkov

Re:

Příspěvek od wiliam.3 »

TNT píše:
Tomm píše:TNT: Aha, tak to asi nebude problem tam, protoze by to neblikalo nikdy. Diodka ti blika (SAFE), na vagu taky nic. to je zahada...
No prave. :cry: Dioda blika,lampicky sviti,na VAGu nic,to me pos... :roll:

mam ten samej problém, ve vagu všechno v pořádku, když otevřu jakekoliv dveře nebo víko kufru tak se mi to na palubáku ukáže a když to zavřu tak to hned zmizí a stejně to nebliká, ale ta origo houkačka zamčení i odemčení signalizuje ale blinkry prostě nic. :evil: :x

ALEX-TDI
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 259
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rychvwald
Kontaktovat uživatele:

Re: zámky??

Příspěvek od ALEX-TDI »

Mám taky problém. Nebliká mi dioda ve dveřích řidiče...Při zamčení vozu i odemčení blinkry fungujou, i houkačka, včechny světýlka vespod dveří svítí, zámky jsou po uzamčení dálkou zamčený, ale pořád nebliká. Hlídání vnitřního prostoru jsem měl na VAGu vypnuto, tak jsem ho zapnul, ale pořád nic...Nevíte čím by to mohlo být :?: Jo a mám zaslepený zámky...

Odpovědět

Zpět na „Archiv“