zámky??

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Příspěvek od pasat »

Ještě je mikrospínač na víko motoru... :wink:

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

pasat píše:Ještě je mikrospínač na víko motoru... :wink:
Ten mam prave v poradku. :cry:

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Příspěvek od pasat »

A co na to VAG ?

Uživatelský avatar
vaha
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2016
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: královehradecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vaha »

pasat píše:A co na to VAG ?
ale ne jen vyčíst paměť závad,ale dát měřený hodnoty a zkontrolovat jak se ty mikrospínače chovaj

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

pasat
VAG nic,chyby nejsou.

vaha
Spinaji vsechny v poho,akorat ten kufrovej ne.

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Příspěvek od pasat »

A svítí ti ty spodní lapičky ve všech dveřích ?

Uživatelský avatar
tosiko
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 399
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slezko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tosiko »

Mně to dělá to samé, když otevřu dveřě svítí lampičky , světla ve dveřích , reagujou na každé dveře zvlášt tak tam chyba není ale když zamknu auto dálkou tak mi nebliknou směrovky ani nezačne blikat ledka na dveřích , ale jakmile je zamknu podruhé , ještě jednou zamkne zámek v pravých zadních dveřích a bliknou směrovky a i ledka začne blikat auto se zasejfuje, tak tuším že mám v těch pravých zadních dveřích jeden ze čtyř mikrospínačů v háji, akorát nevím kde ten spínač koupit předem abych to nerozebíral dvakrát.
Nevíte někdo?. Taky mi nesvítí světlo v kufru jde tam jenom cca 3 volty tak to vidím na špatny spoj v B sloupku ale ještě nebyl čas se na to podívat , ale spínač v kufru je dobrý tak to vidí´m na tuto závadu.

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

pasat píše:A svítí ti ty spodní lapičky ve všech dveřích ?
Vsechny lampicky sviti a i po zamceni blika dioda ve dverich.Dneska na to musim cihnout.

Uživatelský avatar
Wlad
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wlad »

tosiko píše:tak tuším že mám v těch pravých zadních dveřích jeden ze čtyř mikrospínačů v háji
v zadnom zamku su tusim len dva mikrospinace (uz sa presne nepamatam), jeden je vonku a druhy vo vnutri zamku. Co som mal zatial problem so zamkom tak to nebolo mikrospinacom ale studakmi na plosaku v zamku. A to rozoberanie :) dva krat by som nechcel riesit.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

tosiko píše:Mně to dělá to samé, když otevřu dveřě svítí lampičky , světla ve dveřích , reagujou na každé dveře zvlášt tak tam chyba není ale když zamknu auto dálkou tak mi nebliknou směrovky ani nezačne blikat ledka na dveřích , ale jakmile je zamknu podruhé , ještě jednou zamkne zámek v pravých zadních dveřích a bliknou směrovky a i ledka začne blikat auto se zasejfuje, tak tuším že mám v těch pravých zadních dveřích jeden ze čtyř mikrospínačů v háji, akorát nevím kde ten spínač koupit předem abych to nerozebíral dvakrát.
Nevíte někdo?. Taky mi nesvítí světlo v kufru jde tam jenom cca 3 volty tak to vidím na špatny spoj v B sloupku ale ještě nebyl čas se na to podívat , ale spínač v kufru je dobrý tak to vidí´m na tuto závadu.
Dela mi to presne to same. Chyba je v mirkospinaci/tistaku u konektoru v zamku. Ja vzdycky menil zamek, nechtelo se mi tam bastlit ty spinace. A pokud byla chyba jen v tistaku, tak mi je znamy autoelektrikar proletoval a zamek mi zustal jako nahradni.

2TNT: Co mas za komfortku/rok vyroby? Mam nejaky schema, jak jsou blinkry a sirena pripojeny, tak ze bys to promeril..
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

Tomm píše:2TNT: Co mas za komfortku/rok vyroby? Mam nejaky schema, jak jsou blinkry a sirena pripojeny, tak ze bys to promeril..
Mam 07/99 a komfortka nevmi presne cislo. Myslim,ze posledni je 799 AH nebo tak neco...Mam 4x el okna + dalka + zrcatka. Diky 8)

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

TNT píše:
Tomm píše:2TNT: Co mas za komfortku/rok vyroby? Mam nejaky schema, jak jsou blinkry a sirena pripojeny, tak ze bys to promeril..
Mam 07/99 a komfortka nevmi presne cislo. Myslim,ze posledni je 799 AH nebo tak neco...Mam 4x el okna + dalka + zrcatka. Diky 8)
Jj, tak tu je zapojeni toho 15pin konektoru (tusim ze je hnedy).
T15/1 Motorhaubenschloss (DWA)
T15/7 Antenne Masse
T15/10 Antenne Leitung
T15/11 Hupe / Sirene
T15/12 Sicherung f. DWA
T15/13 Blinker rechts
T15/14 Blinker links
T15/15 Sicherung f. ZV / DWA
Tedy zkontroluj 11, 13, 14 a 15 (15 je napajeni +12v pres pojistku 15A)
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

Tomm píše:
TNT píše: Mam 07/99 a komfortka nevmi presne cislo. Myslim,ze posledni je 799 AH nebo tak neco...Mam 4x el okna + dalka + zrcatka. Diky 8)
Jj, tak tu je zapojeni toho 15pin konektoru (tusim ze je hnedy).
T15/1 Motorhaubenschloss (DWA)
T15/7 Antenne Masse
T15/10 Antenne Leitung
T15/11 Hupe / Sirene
T15/12 Sicherung f. DWA
T15/13 Blinker rechts
T15/14 Blinker links
T15/15 Sicherung f. ZV / DWA
Tedy zkontroluj 11, 13, 14 a 15 (15 je napajeni +12v pres pojistku 15A)
Diky moc,az bude cas tak se na to podivam...Ale ted me napada,ze sirena i blinkry fungujou.Akorat jen pri odemceni.Pri zamceni ani tuk. :cry:

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

TNT píše:
Tomm píše: Jj, tak tu je zapojeni toho 15pin konektoru (tusim ze je hnedy). Tedy zkontroluj 11, 13, 14 a 15 (15 je napajeni +12v pres pojistku 15A)
Diky moc,az bude cas tak se na to podivam...Ale ted me napada,ze sirena i blinkry fungujou.Akorat jen pri odemceni.Pri zamceni ani tuk. :cry:
No normalne je taky neovlada komfortka, jen pri odemceni/zamceni :lol:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

Tomm píše:No normalne je taky neovlada komfortka, jen pri odemceni/zamceni :lol:
To je mi jasny :D ,ja tim myslel to,ze mi to zablika a houkne jen kdyz odemknu.Pri zamceni nic. :roll:

Odpovědět

Zpět na „Archiv“