Sací hrdlo od oleje

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Zamčeno
Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Sací hrdlo od oleje

Příspěvek od elit »

Delsi dobu mi prolina olej. Je to v leve casti motoroveho prostoru na sacim hrdle ve kterem je i klapka pro zdechani motoru. Olej prolina z direk ktere jsou z dvou stran hned pod takovym jakoby cilindrem, muze to mit vliv na chod motoru? A hlavne cim je zpusobeno, ze tam je olej?
Passat 2008 BMP

Uživatelský avatar
Fox-CZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Novy Jicin

Re: Saci hrdlo od oleje

Příspěvek od Fox-CZ »

elit píše:Delsi dobu mi prolina olej. Je to v leve casti motoroveho prostoru na sacim hrdle ve kterem je i klapka pro zdechani motoru. Olej prolina z direk ktere jsou z dvou stran hned pod takovym jakoby cilindrem, muze to mit vliv na chod motoru? A hlavne cim je zpusobeno, ze tam je olej?
tak to ti prolina z EGR a je to normalni,dela to na kazdem TDI,ten alej jde od turba trosku..
Passat 2002 TDIPD 96KW

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Saci hrdlo od oleje

Příspěvek od elit »

Fox-CZ píše:
elit píše:Delsi dobu mi prolina olej. Je to v leve casti motoroveho prostoru na sacim hrdle ve kterem je i klapka pro zdechani motoru. Olej prolina z direk ktere jsou z dvou stran hned pod takovym jakoby cilindrem, muze to mit vliv na chod motoru? A hlavne cim je zpusobeno, ze tam je olej?
tak to ti prolina z EGR a je to normalni,dela to na kazdem TDI,ten alej jde od turba trosku..

No me asi nejak hodne, protoze to mam cely od oleje. Co muze zpusobit zasvinenej EGR ventil? Muze auto blbe startovat?
Passat 2008 BMP

Uživatelský avatar
Fox-CZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Novy Jicin

Příspěvek od Fox-CZ »

ja to mam taky hodne za*rany od oleje,tak jsem odpojil tu podtlakovou hadicku a zacpal ji a uz to neolejuje a jede to stejne.Pokud by zustal ten egr ventil trosku otevreny,tak by to mohl hur startovat...
Passat 2002 TDIPD 96KW

Zamčeno

Zpět na „Archiv“