Automatické rozsvícení světel

Stará témata

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Uživatelský avatar
tosiko
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 399
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slezko
Kontaktovat uživatele:

Automatické rozsvícení světel

Příspěvek od tosiko »

Prosím pište návody,typy,odkazy atd jak namontovat kde sehnat popř. foto při montáži

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od elit »

Sice ne pro VW, ale princip by mohl byt stejny..

http://www.xantiaclub.cz/view.php?nazev ... 2006011801" target="_blank

a hotovy vyrobek tu:

http://www.topra.cz/index.php?pg=svetla" target="_blank

http://www.fa-tomas.cz/index.php?kat=ka ... podmenu=43" target="_blank
Passat 2008 BMP

Uživatelský avatar
tosiko
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 399
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slezko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tosiko »

A nejde to nastavit pře vag do řídící jednotky?

Uživatelský avatar
GM
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa | Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GM »

tosiko píše:A nejde to nastavit pře vag do řídící jednotky?
Jde, ale jenom u novych aut - treba Octavia II

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

Pro VW je tohle : EuroTuning ASS 2
Zadnej zasah do el. instalace..Pouze mezikus mezi kabelaz a vypinac svetel....Parkrat jsem to montoval,zadnej problem... :wink:

Uživatelský avatar
JonatanCl
Pilot
Pilot
Příspěvky: 839
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CL,Lbc,Uranový doly a pak různě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JonatanCl »

Případně svazek, co se montuje do Fóbií - měl jsem ho v ruce - je to spínací relé, svazek a v něm implementovaný 3 diody. Škodovka za to sice vydírá nějakých 1400,- ale maj to docela dobře udělaný. Systém dělá to, že po otočení na budíky svítí parkovačky a až po natočení motoru se rozsvítí jenom světla bez palubky.
Měl jsem o víku rozdělanou Fóbii ročník 2005, která to už měla udělaný ze salůnu jako doplněk a doma mám ještě půjčenou tuhle sadu - ze škodováckýho salůnu.
Jinak importér mi odpověděl, že prý nejde světla udělat ani na Polo 2004, ani na Golfa Plus 2005, ani na Caddy 2005.
Ale spíš mi to připadá, že mě chtěli jenom odpálkovat, aby náhodou někdo nepřišel o kšeft.
Předpokládám, že úpravy v ŘJ jdou zřejmě jenom v autech do severských zemí - ale tohle je bez informační záruky
Velký lidi potřebujou velký auta - a jezdit v nich sami:-)

Uživatelský avatar
jardaB5
Člen klubu
Příspěvky: 74
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jardaB5 »

TNT: má pravdu pro Passat to dělá fa.Eurotunig http://www.eurotuning.cz/" target="_blank
cena kolem 1000,-Kč. Dá se sehat i tady na fóru, mě se podařil sehnat za 500,- a plná spokojenost, je to moc dobře udělaný.

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od elit »

jardaB5 píše:TNT: má pravdu pro Passat to dělá fa.Eurotunig http://www.eurotuning.cz/" target="_blank
cena kolem 1000,-Kč. Dá se sehat i tady na fóru, mě se podařil sehnat za 500,- a plná spokojenost, je to moc dobře udělaný.
popises jak to teda funguje?

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

elit píše:
jardaB5 píše:TNT: má pravdu pro Passat to dělá fa.Eurotunig http://www.eurotuning.cz/" target="_blank
cena kolem 1000,-Kč. Dá se sehat i tady na fóru, mě se podařil sehnat za 500,- a plná spokojenost, je to moc dobře udělaný.
popises jak to teda funguje?
Po nastartovani to pocka cca 2s a pak to samo svetla rozsviti,pritom to akusticky upozorni rozsviceni....Je to na principu hlidani napeti..Jakmile zacne auto dobijet (napeti se zvysi nad 13,4 V - zalezi na nastaveni trimru),sepne se relatko a rozsviti svetla...Vsechny ostatni funkce jsou zachovany...Jde o to,ze je to delane jako pomucka pro denni jizdu...Po automatickem zapnuti svetel, se na pristrojich rozsviti pouze kontrolka tlumenych (Octavia napr. nevim jak to maji ostatni) takze nesviti osvetleni budiku,dveri,topeni,niceho....Ve tme vas to trkne,zapnout si osvetleni palubky... :wink: ....Jinak kdyz chces mit nastartovano a nesvitit tak to provedes tak,ze zapnes a hned zas vypnes svetla do nulovy polohy...Pak to uz nesviti a akusticky te to po chvilkach upozornuje,ze nesvitis..To by te pri rozjezdu melo opet trknout a rozsvitis si...:)...Kdyz zastavis a chces opustit auto,tak ve dne na nic myslet nemusis,vsechno se vypne,no a kdyz je tma a mas zaply svetla normal ovladacem svetel,tak ti zapipa origo pipak,abys vypnul svetla.Kdyz chces celou funkci tyhle krabicky vypnout,vypnes takovej malej vypinac a je to.I kdyz ted se bude muset sviti porad,tak to nema cenu ani vypinat.Snad jen do cervence,ale na tom nesejde..:)..Mozna jsem to napsal nepochopitelne,ale ptejte se,kdyz budu moci,odpovim... :wink:

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od elit »

je to pochopitelne :) dekuji

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

elit píše:je to pochopitelne :) dekuji
Kua,mel jsem jit na ucitele... :lol: ...nz 8)

Uživatelský avatar
jardaB5
Člen klubu
Příspěvky: 74
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jardaB5 »

Já to mám proti tomu co popisuje TNT tak, že po automatickém sepnutí se mi rožnou i budíky, ale už ne klima a další. Jinak jak to popisuje to sedí a není to ani taková hrůza zapojit a to vím o elektrice akorát to že kope.

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

jardaB5 píše:Já to mám proti tomu co popisuje TNT tak, že po automatickém sepnutí se mi rožnou i budíky, ale už ne klima a další. Jinak jak to popisuje to sedí a není to ani taková hrůza zapojit a to vím o elektrice akorát to že kope.
No to cumim...Tak pasik sviti i budikama..:)

Uživatelský avatar
tosiko
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 399
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slezko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tosiko »

Na foru ten modul seženeš do 500 kč, a jestli ti budou svítit budíky nebo celá palubka je na tom kde a jak to zapojíš.

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

tosiko píše:Na foru ten modul seženeš do 500 kč, a jestli ti budou svítit budíky nebo celá palubka je na tom kde a jak to zapojíš.
Jo to je jasny,ze se to da zapojit vselijak,ale ja myslel podle navodu,ze Ochcavce nesvitily budiky,vis? :wink: ...Jinak 500 docela good cena,ja je tu posilal za 450,-...Uz nejsou. :roll:

Odpovědět

Zpět na „Archiv“